Darba dienu diēta – tām, kurām garšo vīnogas

vinogu_dieta_1

Nesen interneta vidē izlasīju interesantu – Vīnogu diētu, kas mani piesaistīja ar to, ka tā ir veselīga, un ir iespējams piemeklēt sev tīkamos produktus katrai dienai. Šī diēta, manuprāt, ir tāds kā veselīga uztura paraugs, ko varētu ievērot darba dienās, lai godam varētu nosvinēt brīvdienas un mieloties, ar ko vien tīk Smaidiņš.

Noteikti, ka daudzas no mums zina par vīnogu brīnišķīgajām īpašībām. Tās attīra organismu, padara skaistāku ādu un matus. Vīnogām piemīt antioksidanta un alerģisku reakciju mazinošas īpašības, tās palielina imunitāti. Tik daudz labumu ir šajās ogās.

Ja arī tev garšo vīnogas, un labprāt tās ēd, jo īpaši to sezonas laikā, tad vari ieskatīties šādā interesantā darbadienu diētā.

Diēta paredzēta 5 dienām.

Brokastīs – dārzeņu, zaļumu smūtijs (var pievienot sojas pienu).

Pusdienas – porcija rīsu vai pastas.

Vakariņās – pēc izvēles vai nu zivs, vai gaļa, vai siers, vai olas.

Visas ēdienreizes ir jāpapildina ar vīnogām.

Uzkodās starp ēdienreizēm ir atļauti dārzeņu smūtiji un vīnogu sula.

Vīnogu daudzums ikdienas uzturā no pirmdienas līdz piektdienai ir jāpalielina. Pirmdienā vinogu_dietajāuzņem 200 grami vīnogas, otrdien 400, un tā līdz piektdienai, uzņemot 1 kg dienā.

Skatoties uz šo diētu, man šķiet, ka grūtības varētu sagādāt smūtiju pagatavošana, īpaši, ja visu dienu esam darbā. Es noteikti, ka smūtijus aizvietotu ar svaigiem dārzeņiem, piemēram – burkāni, seleriju kāti, fenhelis, jo man patīk “pagrauzt” Smaidiņš. Un arī vīnogas es ēstu svaigas, ar visiem kauliņiem un mizu. Bet diēta ir tāda, kāda tā ir, un mēs katrs personīgi varam izvērtēt, vai un kā to pielietot.

Un, protams, atceries! Pirms uzsāc diētu, izvērtē tās veselīgumu un ja rodas kādas šaubas, parunā ar savu ģimenes ārstu vai dietologu par izvēlētās diētas plusiem un mīnusiem.

Uz tikšanos tepatās,

Līga

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata