Buduars.lv atradumi– smaržas rudenim un ražas laika kalendārs saimniecēm

Šodien gribu pastāstīt par pēdējo divu dienu atradumiem. Es nezinu vai esi izlasījusi šo publikāciju par rudens aromātiem, bet vakar es ielūkojos mūsu “Dzintars” veikaliņā, kurā pavadīju gandrīz vai pusstundu. Tomēr, gribēju atrast sev jaunu rudens aromātu un man ir nojauta, ka atradu tieši to, ko gribēju! Ja esi lietojusi smaržas Casmir by Chopard, tad tu jau uzreiz sapratīsi, par ko iet runa. Es nezinu vai tev tas tā ir, bet, ja kādas smaržas dzīves laikā ir ļoti iepatikušās, tās “neliks mieru” visas dzīves garumā. Jau apzināti vakar meklēju kaut ko līdzīgu un esmu atradusi minēto smaržu “līdzinieci” – tas ir Dzintars parfimērijas ūdens (ir pieejamas arī smaržas) Opera Night.

parfimerijas_udens_opera_night

Burvīgs, noslēpumains, austrumniecisks, silts aromāts! Patiešām ideāls rudens sezonai. Bet patikt varētu tikai austrumniecisko aromātu cienītājām.  “Dzintars” to raksturo šādi: “Opera Night – tā ir austrumu nakts greznība un mistika, kas koķetē ar sulīga bumbiera, upeņu un apelsīnu ziedu smaržām. Hipnotizē ar skaistiem un grezniem īrisa, orhidejas, jasmīna, frēzijas aromātiem. Visbeidzot, sasilda ar vaniļas, krustnagliņu un muskusa siltumu. Opera Night, tā ir austrumu kārdinājuma pasaka.”

Un es absolūti piekrītu! Lai saprastu, kā šo aromātu uztver citas sievietes un arī vīrieši, speciāli internetā atradu arī citu lietotāju atsauksmes >>>>>>Starp citu, šobrīd šim aromātam Dzintars veikalos ir 70% atlaide!

Un otrs šo dažu dienu atradums, kuram garām staigāju, droši vien, jau ilgu laiku, ir RIMI ražas laika kalendārs. Un zini, kurā brīdī es to ievēroju? Kad, pienākot pie dārzeņu nodalījuma, grozoties to nejauši nometu uz grīdas… Noliku atpakaļ un sāku pētīt. No pirmā mirkļa, It kā jau nekā īpaša, bet tad es sapratu, ka šim materiālam IR sava un visai svarīga nozīme, jo ne reti mēs kārojam pēc tiem augļiem un dārzeņiem, kuru dabiskais ražas laiks nemaz nav pienācis.

RIMI_razas_laika_kalendars

Piemēram, no šī brīnišķīgā palīgmateriāla var secināt, ka oktobra mēnesī uzmanība būtu jāpievērš sekojošiem augļiem un dārzeņiem: Latvijas āboliem, bumbieriem, ķirbjiem, Latvijas jaunajai ražai (kāposti, bietes, burkāni utt.), dzērvenēm, hurmai, mandarīniem, granātāboliem, briseles kāpostiem, tomātiem un baklažāniem. Un šo apli pētot, es padomāju – cik gan jauki būtu, ja mēs ēstu (katrā mēnesī savus, protams) kaut vai tikai šos dārzeņus un augļus vien. Jo es zinu, ka mēs visi (nu gandrīz visi) dārzeņus un augļus lietojam krietni mazāk, nekā tas būtu jādara.

Un kādi ir tavi atradumi?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata