Solis pa solim – kā pareizi veidot parfimērijas garderobi

parfimerijas_garderobe

Kas ir parfimērijas garderobe? Tas ir aromātu kopums, kurā katram ir sava nozīme: viens der ofisam, darbam, cits – brīvdienām vai atpūtai, bet trešais – romantiskam randiņam utt.

Secinājums? Parfimērijas garderobe, akcentējot jūsu personīgo stilu, jums kalpos ne sliktāk par apģērbu garderobi.

Veidojot šādu garderobi, labāk izvēlēties dažāda tipa aromātus: atkarībā no garastāvokļa, situācijas, gada laika un pat diennakts laika. Mainās lomas – mainās aromāti.

Kādi parfīmi garderobē ir visnepieciešamākie?

Atsvaidzinošs aromāts

Tas ir citrusa, viegls ziedu, viegls augļu vai okeāna aromāts. Siltā gadalaikā tas iederēsies gandrīz jebkurā situācijā – gan mājās, gan fitnesa klubā (tikai nepārcenšaties).

Aromāts ofisam (darba vietai, biznesam)

Te var izvēlēties neitrālus, svaigus, zaļus, ziedu, zāles smaržas ar augļu skābumiņu, citrusu vēsumu vai jūras brīzes mundrumu. Nekādus romantiskos, smagos un uzmācīgos!

Aromāts atpūtai un dienas vidum

Iepirkšanās veikalos, pastaigas ar bērniem, izbraukumi pie dabas, kino…un vai nu maz kas vēl! Šiem gadījumiem vislabāk derēs ziedu vai augļu aromāti. No aromātiem, kas domāti darbam, ofisam, tie atšķirsies ar lielāku atļaušanos, ja tā var teikt – jo jūs taču atpūšaties!

Romantiskais aromāts

Tas būs vakaram, iziešanai, to lietosiet tikšanos laikā ar draugiem. Šajā aromātu kategorijā ietilpst ziedu aromāti, kuri ļoti patīk vīriešiem. Romantiskam randiņam nav ieteicams izmantot uzmācīgos aromātus (ar lavandas, ozolkoka sūnu, lauru vai bergamotes notīm), jo tie ir aromāti, kas demonstrē neatkarību un nepieejamību.

Kā aromātus izvēlēties savai parfimērijas garderobei

Patiesībā ļoti līdzīgi un gandrīz vai  pēc tādiem pašiem principiem, kā es jums mācu veidot savu garderobi.

Uzrakstiet uz lapas tos notikumus un dzīves situācijas, kurās esat visbiežāk. Piemēram:

  • Darbs ofisā;
  • Atpūta pie dabas, ceļojumi, iepirkšanās.
  • Tikšanās ar mīļoto cilvēku.
  • Nodarbības fitnesa klubā…

2. Tad nosakiet vienu visvajadzīgāko aromātu – to, kurš jums noteikti “jānomedī”. Piemēram, tas būs aromāts, darbam/ofisam.

Esiet gatavas tam, ka savu aromātu neatradīsiet uzreiz. Lai to atrastu, būs vajadzīgas pāris dienas un pacietība.

Nosakiet, kādi aromāti jums kategoriski nepatīk un netērējiet tiem laiku.

Aromātu jātestē vispirms uz papīra blotera. Ja kompozīcija uz tā jums patīk, uzpūtiet to sev uz delnas locītavas un nešķirieties no tā vairāku stundu garumā. Tā jūs sapratīsiet vai jums tas der vai nē.

Aizveriet acis un iedomājieties sevi attiecīgajā situācijā un jaunajā aromātā. Piemēram, iedomājieties sevi ofisā…jums patīk? Nekas nekaitina? Ja tā, tad droši pērciet!

Sekojot šiem padomiem, izveidojiet, meitenes, savu parfimērijas garderobi, bet, lai šo ne vieglo un laika ziņā ietilpīgo uzdevumu izpildīt būtu vieglāk, es jums došu vēl dažus ieteikumus. Ticiet man, būsiet apmierinātas!

Jau daudzas no jums, kuras maniem padomiem uzticas jau sen, ir ievērojušas, ka pēdējos 2 mēnešos esmu beidzot atradusi iespēju jums palīdzēt ne tikai rakstiski ar vispārīgiem ieteikumiem, bet jau ar konkrētiem padomiem attiecībā uz dekoratīvo, kopjošo kosmētiku, parfimērijas un bāzes garderobes izvēli.

Tieši to pašu vēlos izdarīt arī šoreiz. Un jums atliek izvēlēties – sekot tiem vai nē.

Šajā pielikumā >>>>> (atveriet to un lejupielādējiet materiālu savā datorā) es stāstu kādiem konkrētiem aromātiem pievērst uzmanību un kur un kā tos vieglāk un ērtāk iegādāties. Lai jums izdodas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
  • Pievieno savu atbildi
     
    Your gravatar
    Es
     
     
     

     
     
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata