Rudens atlaides -50%!

rudens_50

Meitenes, rudens atlaides ir klāt! Šī ziņa ir visām, visām – gan tām, kuras JAU ir šī e-veikala īpašnieces (ja tā var teikt), gan tās, kuras vēl par tādām nav kļuvušas!

To varat izdarīt šajā oficiālā veikala saitē >>>>.

P.s. Ja reģistrēsieties šajā saitē un nevienā citā, jūsu padomdevēja jebkurās situācijās, kas jums būs svarīgas, būšu es … Ja vien esat ar mieru Smaidiņš.

Un, tātad! Tuvojas Ziemassvētku dāvanu laiks un iepirkšanās vienmēr sagādā vēl lielāku prieku, ja ir atlaides, vai ne?

Ja līdz 2018.gada 15. kataloga darbības beigām (līdz svētdienas jeb 4.novembra vakaram) veiksiet pirkumu vismaz 26.99 EUR vērtībā, jūs “nošausiet četrus zaķus”. Un tagad lasiet kādus:

1. Pēc pirkuma veikšanas jūs uzreiz atpakaļ savā Faberlic e-veikala kontā saņemsiet 15% no izdarītā pirkuma summas.

2. Veicot nākamo pirkumu (sākot ar 5.novembri), jūs pie šī pirkuma klāt no kompānijas saņemsiet 3 produktu dāvanu:

image

Present-Gift-PNG-Image  Dāvanas vērtība 17.90 EUR un tajā ietilps:  veļas pulveris, veļas kondicionieris (pēc izvēles) un mitrās salvetes traipu tīrīšanai.

3. Nākamā atlaižu kataloga periodā (no 05.11.-25.11.) jūs varēsiet iepirkties jau ar 20% atlaidi (ja pirkums būs ne mazāks par 20 EUR) + izmantot kontā ieskaitīto cashback (nauda, kas tika atgriezta par pirmo pirkumu), ar  šo summu nosedzot 65% no pirkuma summas.

4. Par katru 17.99 EUR pirkumu jūs saņemsiet vēl arī rudens 50% atlaižu kuponu, kuru varēsiet izmantot iepērkoties nākamajā periodā, sākot ar 5.novembri. Ja pirkuma summa būs divtik lielāka, tad kuponi būs divi utt.

Precizējums par kuponiem: kad saņemsiet 50% kuponus, tos izmantot varēsiet līdz 2018. gada 16. kataloga darbības beigām, tātad, līdz 25.novembrim. Par šiem kuponiem varēsiet iegādāties gan līdzekļus no parfimērijas un kosmētikas produktu sortimenta, gan arī kosmētiku mājai!
Visus nopelnītos elektroniskos 50% kuponus jūs atradīsiet savā Faberlic e-veikala personīgajā kabinetā sadaļā "Kuponi un bonusu kartes".

Screen Shot 2018-11-01 at 16.17.25

Jums visām, kas saņems kuponus, pasūtījuma noformēšanas 2. solī "Promo-akcijas" tiks piedāvāts izvēlēties produktus no saraksta ar 50% atlaidi tādā daudzumā, kas atbilst saņemto kuponu skaitam.

* Atlaide tiek rēķināta no katalogā norādītās bāzes (melnās) cenas. 

Meitenes, ja ir jebkādi jautājumi, neskaidrības, droši man jautājiet, rakstot uz e-pastu: aija@buduars.lv.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata