Kur iegādāties labas make-up otas

labas_make_up_otasEs domāju, ka katra no mums sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus izvēlas uzmanīgi un vērīgi. Slavena kompānija ar labu reputāciju, dabīgi komponenti, patīkama smarža, atbilstība ādas tipam – iegādājoties kosmētiskos līdzekļus, mēs ievērojam visus šos, daudzus citus un katra arī savus faktorus.

Tomēr daudzas no mums aizmirst vai nemaz pat nezina par visdažādākajām otām un švammītēm, kuras mēs izmantojam kosmētikas uzklāšanai un arī noņemšanai. Un, lai nekairinātu ādu, lai līdzeklis tiktu uzklāts pareizi un ideāli un tā, kā mums ieteicis vizāžists vai ir redzēts kaut kur internetā, otām ir jābūt atbilstošām, kvalitatīvām un izgatavotām no ekoloģiski tīriem materiāliem.

Izvēloties sev nepieciešamās make-up otas, uzmanība jāpievērš tādiem faktoriem kā: sariņu maigums, materiāls, no kā tie pagatavoti, otas roktura materiāls, pašas otas formas pareizība, ērtums, pietiekoši ilgs lietošanas termiņš un daudzi citi faktori. Sariņiem nebūtu jākrīt laukā no otas, bet saru galiņiem ir jābūt maigiem un mīkstiem.

Šādas otas piedāvā pasaulslavenā franču kompānija EcoTools. Kompānija radīta 2008.gadā un uz šo brīdi ir kļuvusi kā viena no populārākajām firmām, kas ražo dabīgu kosmētiku un aksesuārus. EcoTools firma ir kļuvusi arī par For The Planet® programmas biedru un 1% no saviem ienākumiem ziedo šai programmai, kuras mērķis ir atveseļot mūsu planētu. EcoTools produkcija netiek testēta uz dzīvniekiem, tā ir izgatavota no videi draudzīgiem un ekoloģiskiem materiāliem, pilnībā pārstrādājamiem un bioloģiski noārdāmiem.

Kur var iegādāties EcoTools produkciju?

ecotools_otas

Viens no slavenākajiem (arī manis un daudzu mūsu lasītāju atzītajiem) veikaliem, kas tirgo ekoloģiski tīrus kosmētikas (un ne tikai) aksesuārus ir iHerb.com. Šajā ASV interneta veikalā var iegādāties ne tikai EcoTools otas, bet arī dažādus sūkļus, švammītes, kā arī kosmētiku sejas un ķermeņa kopšanai, dabīgo dekoratīvo kosmētiku un daudz ko citu.

make_otu_tirisanai ECT-01208-3

Šis veikals klientiem piedāvā dažāda veida EcoTools otas – gan komplektos pa 5-6 un vairāk otām, gan pa vienai-divām, kā arī dažādus komplektus atsevišķos iepakojumos – kabuki otas bronzera, pūdera vai vaigu sārtuma uzklāšanai, kā arī acu kontūrai un acu ēnu uzklāšanai.

kabuki_ota

Šeit >>>> varat izpētīt visu EcoTool preci šajā veikalā.

IHerb.com veikals preci piegādā visām pasaules valstīm un pasta izdevumi ir sākot apmēram no 3,5 eur (atkarībā no paciņas svara), vienīgais, ko es iesaku – lai nebūtu jāmaksā PVN, vienu paciņu komplektējiet maksimums uz 22 eur un vēlams, lai tā svērtu līdz 1,8 kg. Zemāk pievienotajā attēlā varat redzēt pasta pakalpojumu un izdevumu izvēli.

iHerb.com_pasta_izdevumi

Ja vēlaties pasūtīt lielāku preču apjomu, vienkārši komplektējiet vēl vienu paciņu. Protams, varat darīt arī kā jums ērtāk.

Un vēl laba ziņa – ja šis būs jūsu pirmais pasūtījums no šī veikala, neaizmirstiet, ka jums pienākas no pirmā pasūtījuma 5 $ atlaide un, lai to iegūtu, nokomplektējot grozu, ievadiet kodu SFH203.

Kā tas izskatās un kur tas jāievada, redzams zemāk pievienotajā attēlā.

iHerb.com_atlaides_kods

Jā, un nobeigumā aicinu pievienoties mūsu Facebook grupai „Gudri Pirkumi”, kurā es ik pa laikam pastāstu par saviem interesantākajiem pirkumiem un dažādām interesantām akcijām tieši šajā veikalā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata