Monikas Beluči sievišķības stunda

monika_beluci (15)Brīnišķīgajai un seksapīlajai aktrisei šogad septembrī palika 53 gadi. Šobrīd zvaigzne vairāk filmējas reklāmas klipos un ne tik daudz filmās. Viņu var ieraudzīt Dolce&Gabbana kosmētikas rullīti un arī uz Vanity Fair žurnāla vākiem.

Kas ir šie noslēpumi, kas aktrisei Monikai Beluči palīdzēja sasniegt šādas karjeras virsotnes un iekarot gan vīriešu, gan sieviešu sajūsmu un mīlestību?

Lieta droši vien ir ne tikai figūrā un klasiski pareizajos un spilgtajos sejas pantos? Monikai piemīt satriecoša enerģētika, kas viņu padara pievilcīgu un izceļ pārējo sieviešu vidū. Pilnīgi iespējams, ka Monikas skaistums viņu izceltu pat tad, ja viņa būtu ieģērbta skrandās. Tomēr Monikai patīk sevi kopt un viņa uzskata, ka katrai sevi cienošai sievietei jāizskatās eleganti. Ko tad viņa dara tādu, lai saņemtu vīriešu un sieviešu sajūsmas skatienus?

Izrādās, ka šī sieviete dzīvo pēc pavisam vienkārša principa: “Ēst, mīlēt un vienkārši dzīvot”.

Monika spriež: „Kas ir skaistums? Tie nav kaut kādi dabas dotumi – tā ir sievišķība, kas tavā sejā un ķermenī parādās ar gadiem un dzīves pieredzi”.

monika_beluci (3)Monika uzskata, ka visveiksmīgākā sieviešu viltība ir sarkanā lūpu krāsa: „Gribi, lai tevi vīrietis ievērotu? Izmanto sarkanu lūpu krāsu! Man vienmēr ir patikusi lūpu krāsa. Šī mīlestība pie meitām pāriet no mātēm un vecmāmiņām. Tas sievietei ir tik dabiski – izņemt spogulīti un uzkrāsot lūpas!”

Par saviem bērniem aktrise teica tā: „Es vienmēr esmu gribējusi kļūt māte jau brieduma gados: pirmā meita dzima 39 gadu vecumā, bet otrā -45. Līdz tam es vēl nebiju gatava kļūt par māti. Es nebiju gatava nekam tik milzīgam, kas manu dzīvi mainīs uz visiem laikiem. Es domāju, ka tas bija tāpēc, ka ģimenē biju vienīgais bērns. Daļēji es biju infantila. Es nebiju pārliecināta, ka spēšu sevi visu atdot bērniem.

Kad man piedzima pirmā meita, es uzreiz sāku domāt par otro bērnu, jo sapratu, ka man nemaz vairs nav tik daudz laika. Es biju laimīga, ka paliku stāvoklī 44 gadu vecumā. Viss notika pats par sevi. Kad viņas guļ savās gultās, es pieeju klāt un saku: „Es jūs mīlu!” Un tas dāvā man tādu īpašu laimes un miera sajūtu.”

monika_beluci (8)

Un izskatās, ka Monika ir sapratusi – kā apvienot karjeru un personīgo dzīvi: „Nezinu vai to balansu, ko esmu sasniegusi var nosaukt par ideālu. Bet es nefilmējos visu laiku. Tieši tāpēc es nesteidzos ar bērnu dzemdēšanu, kamēr tam nebiju gatava. Savu laiku es cenšos organizēt saskaņā ar viņu vajadzībām, jo zinu, ka esmu viņām nepieciešama. Nevēlos darbu likt pirmajā vietā, jo bērni man ir daudz svarīgāki”.

Būt pārliecinātai

Viena no slavenākajām kosmētikas firmām pasaulē izdarīja mini-revolūciju, savāmmonika_beluci (7) reklāmas kompānijām vienu pēc otras izvēloties divas pavisam ne jaunas aktrises – Šāronu Stounu un Moniku Beluči. „Laikam sievietes-aktrises brieduma gados ir krietni sarežģītāks tēls par jaunajām modelēm. Dzīves pieredze – kāzas, šķiršanās, bērni, prieki un ciešanas ir daudz vērtas. Būt skaistai 20 gadu vecumā ir dabiski. Bet, kad esi skaista 35 vai 45 gados, tā jau ir dzīves pozīcija. Ja dzīve ir cīņa – ir skaidrs, ka Jūs to esat vinnējusi. Un tāpēc 40 gadi ir tikai puse dzīves.”

Bet vai otra puse Moniku nebaida? „Nē, jo man bija pietiekoši daudz laika patrenēties un pagājušie dzīves posmi bija diezgan veiksmīgi. Pat jaunībā es jutos diezgan brīvi: vecāki mani nestrostēja un gandrīz neko neaizliedza. Es strādāju par modeli, lai varētu samaksāt par mācībām, daudz braukāju un biju neatkarīga. Visās savās lomās: kā modele, aktrise, sieviete un māte – es uzvedos tikai tā, kā uzskatīju par vajadzīgu.”

Vai Monikai ir kāds padoms arī jaunām sievietēm? „Sapņot un darīt visu, lai savus sapņus piepildītu. Nekad neatkāpties. Būt drosmīgai, zinātkārai un ambiciozai.” Un ko būtu jādara, lai tevī iemīlētos vīrieši? Tas, protams, ir delikāts jautājums. „Ir jārīkojas ar prātu. Šai gadījumā ir grūti dot padomus – mēs visas esam pārāk atšķirīgas”.

Baudot dzīvi

Monika nav norūpējusies ap diētām. Detokss, makrobiotika un veģetārisms nerada sajūsmu: „Visi zina, ka tas ir jādara, bet ne visiem ir pietiekami daudz gribasspēka. Galu galā – ja neēdīsi sieru, kūkas un dzersi vairāk ūdens – tu nepieņemsies svarā. Jāēd ir visu un pa druskai. Es vienmēr ēdu gaļu, zivis vai makaronus tikai ar dārzeņiem.

221146/3649236_81043PCN_BellucciTuvojoties saviem 48 gadiem, (viņa dzima 1964.gadā) Monikai ir satriecoši figūras parametri: 178 cm augums un 68 kg. Internetā atrodamas vairākas viņas figūras izmēru versijas (92-61-91), tomēr tās visas attiecas uz viņas modeles auguma pagātni – šobrīd viņas apjomi ir krietni apaļīgāki, nekā agrāk.

Pati Monika sakarā ar to, ka viņas izmēri un svars vairs nav kā jaunībā, nemaz nekompleksē un pilnīgi pareizi arī dara: sajūsmināto fanu armija ir tam par liecību – laime nav kārnumā. Piemēram, pēc dzemdībām zvaigzne pieņēmās svarā par 10 kg, bet viņai pat prātā nenāca sākt ievērot kādu diētu, kamēr nepārtrauks barot bērnu ar krūti (viņa to darīja līdz 10 mēnešu vecumam). Adekvāts gudras sievietes lēmums, vai ne?

Arī pēc tam Monika sevi nemocīja ar diētām: vienkārši mēreni pārgāja uz dārzeņiem un netreknu gaļu un zivīm. Viņas darba diena ir tik piesātināta, ka palīdz atbrīvoties no dažiem liekajiem kg ne sliktāk par diētām un nogurdinošajām nodarbībām sporta zālē.

Starp citu, par pēdējo. Monika nekad nav centusies nopietnāk nodarboties ar sportu (ja vien neskaita periodiskās jogas un peldēšanas nodarbības), jo viņas dzīves stils to vienkārši neatļauj. Filmēšanu laiks parasti ir no sešiem rītā līdz vēlam vakaram. „Vai tiešām jūs domājat, ka es sporta treniņu dēļ celšos piecos no rīta?” – brīnās zvaigzne. Pat, ja Monika nedaudz pieņemas svarā, viņa izmanto savu iemīļoto tievēšanas „metodi”: uzvelk melnu kleitu, kas viņas siluetu vizuāli padara slaidāku.

Brīnišķīgu matu noslēpums

Biezi, tumši mati – tā ir šarmantās Monikas Beluči vizītkarte. Ne tuvu ne katrai sievietei ir tā paveicies: Dievs viņai dāvājis biezus, skaistus matus. monika_beluci (6)

Tomēr tas nemaz nenozīmē to, ka tos nav jākopj. Lieta tāda, ka Monika matus mazgā 2x dienā ar šampūnu, kas ir atšķaidīts ar ūdeni. Ievēro: ne divas reizes nedēļā, bet gan divas reizes dienā! Laikam jau aktrise vēlas būt neatvairāma ne tikai dienā, bet arī naktī.

Bez biežas matu mazgāšanas Monika regulāri izmanto arī matu masku: uzklāj uz matu saknēm olīveļļu un atstāj to tajos 30-40 min. Pēc šādas lutināšanas matu lokas vairs nešķeļas, mati kļūst veselīgi un spoži. Un vēl – Monika cenšas iztikt bez matu fēna, jo tas matus kaltē.

Savu matu krāsu Monika maina ļoti reti: spilgtā brunete šad tad savus matus par dažiem toņiem padara gaišākus. Bet ieraudzīt viņu blondu nav iespējams: aktrise lepojas ar savu matu dabisko toni, kaut arī tumši mati sievietei liek būt daudz uzmanīgākai, jo uz to fona ir redzami vismazākie trūkumi.

Starojošas sejas ādas noslēpums

Es mīlu sauli, saule ir dzīvība. Zinu, ka to nedrīkst izmantot ļaunprātīgi. Lielākajai daļai aktrišu āda ir balta, jo tāda āda labāk atstaro gaismu un arī grumbiņas neparādās agrāk, kā tam būtu jānotiek. Iedegušām meitenēm lomu nemaz nav tik daudz. Tāpēc es ļauju sev sauļoties tikai vienu mēnesi gadā. Man ir dota tikai viena dzīve un es nedrīkstu par to aizmirst. 15 min.saulē veicina D vitamīna izstrādi, bet arī šajās minūtēs es izmantoju SPF25 krēmu.

monika_beluci (13)Arī kopjot sejas ādu Monika priekšroku dod dabiskumam: nekādas plastiskās operācijas, nekādus spēcīgus autoiedeguma krēmus – dabu nevar apmānīt! „Es nekad dzīvē negulšos zem ķirurga naža, visam jāiet savu gaitu. 40-gadīga sieviete, kas mēģina izskatīties kā divdesmitgadīga – tas ir smieklīgi un absurdi”, saka Monika.

Katru rītu Monika sāk ar kontrastdušu, kas ļoti labvēlīgi ietekmē ķermeņa ādu. Bet, lai seja saglabātos jauna pēc iespējas ilgāk, aktrise divas reizes nedēļā attīra sejas ādu ar pīlingu un baro ar mandeļu eļļu. Pie tam Monika viennozīmīgi pielieto arī mitrinošas sejas maskas.

Lūk, viena no viņas receptēm: svaiga avokado,4 tējk. mandeļu eļļas un 6 tējk. krējuma putriņu uzklāj uz sejas un atstāj uz 15 min. Pēc tam to visu nomazgā un baudi maigas un mīkstas sejas ādas sajūtu!

Dabiskā make-up noslēpumi

Visiem zināms, ka Monika priekšroku dod absolūti dabiskam make-up. Tāpat kā ķermeni, savu seju viņa uzskata par darba instrumentu, kuram būtu jākalpo galvenajam mērķim – palīdzēt skatītājam redzēt viņas vienu vai otru tēlu. Lai aktrises mīmika saglabātos dabiska, Monika kosmētiku izmanto ar prātu, veidojot vieglu un dabisku make-up. Ikdienā viņai absolūti gana melnas skropstu tušas un caurspīdīga lūpu spīduma.

Savukārt, minimums, kas nepieciešams iziešanas gadījumiem ir make-up pamatbāze, matēts pūderis, melns acu zīmulis un lūpu krāsa. Pēc Monikas domām, šī komplekta ir absolūti gana, lai izskatītos eleganti un seksīgi. Ar zīmuli viņa uzvelk acu kontūru, velkot līniju gan gar augšējām, gan apakšējām skropstām. Apakšējo līniju viņa iztušē, lai tādejādi tiktu iegūts dabiskāks izskats. Bet vispār Monika priekšroku dod „kailas”sejas efektam – kad ir redzams dabiskais skaistums.

monika_beluci (12)

Var jau censties ar smagu darbu gūt tādu figūru, kāda tā ir Monikai Beluči, var mēģināt ataudzēt garus matus un nokrāsot tos tumšā krāsā un regulāri izmantot make-up trikus, kurus izmanto Monika… Tikai vai no tā tu kļūsi skaistāka un laimīgāka?

Laikam jau galvenais Monikas skaistuma noslēpums ir tajā, ka viņa necenšas nevienu atdarināt un tiecas dzīvot tā, lai katra minūte, kas ir nodzīvota sniegtu gandarījumu. Tikai tā, domā aktrise, var kļūt patiešām par laimīgu un skaistu sievieti.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata