Make-up trendi 2012.gadā

Dolce-Gabbana-pavasaris-2012Kā jau mēs nojaušam un izjūtam, modes pasaule ir ļoti mainīga.

Daudzas modes tendences paliek pagājušajā sezonā, bet dažas nāk līdzi šai. Piemēram, 2011.-2012.gada rudens-ziemas klasika – dūmakains make-up, sarkana lūpu krāsa, acu kontūras, matu lokas un zirgastes – joprojām ir modē arī jaunajā sezonā.

Bet ir trendi, no kuriem, pēc vizāžistu un stilistu ieteikuma, šosezon būtu jāizvairās.

Pamattonis

No kosmētikas maciņa ir jāizņem matētais līdzeklis. „Vairāk spīduma!” – galvenais šī gada kredo.

Vadošo kosmētikas brendu vizāžisti šai sezonā uzstādīja jaunu make-up trendu – starojoša seja. Lai šādu efektu panāktu, jāizmanto šimmeri (shimmer) un hailaiteri (highlighter), kas seju padara svaigāku, starojošāku un skulpturālu.

make-up-2012

Vizāžisti rekomendē hailaiteri uzklāt tikai vienā vietā, piemēram, no uzacīm, ap acīm un līdz vaigu kauliem, C burta veidā.

Lūpas

Jaunajā sezonā vēlams atteikties no pagājušās sezonas ekstremālā trenda – violetās lūpu krāsas. Vizāžisti rekomendē izvēlēties kafijas, persiku, maigi rozā, neitrālu un starojošu lūpu krāsu un lūpu spīdumu toņus.

lupu-krasu-trends-2012 (5)lupu-krasu-trends-2012 (7)lupu-krasu-trends-2012 (3)lupu-krasu-trends-2012 (6)lupu-krasu-trends-2012 (2)

Vislabāk maigos spīdumu toņus saskaņot ar izteiktāku acu make-up vai kā Victoria Beckham modes skatē – akcentēt vaigu kaulus.

Acis

Olīvkrāsas ēnas no kosmētikas maciņa būs jāizņem. Ļoti augstu pozīciju ieņem maigas perlamutra nokrāsas ēnas un dramatiskas sudrabainas acu kontūrlīnijas.

acu-makeup-2012

Jaunajā sezonā var droši izvelēties spīguļojošas pasteļtoņu ēnas. Šādas ēnas vizāžisti rekomendē uzklāt zem uzacs un uz kustīgās acu plakstiņa daļas. Bet neviens neliedz eksperimentēt.

Nagi

Mierīgie nagu lakas toni šai sezonā modē nebūs.

Pavasaris un vasara ir spilgtu toņu laiks ne tikai make-up un apģērbā, bet arī manikīrā. Mierīgos pagājušās sezonas toņus nomaina spilgti rozā, klasiskais sarkanais, dzeltenais, modernais koraļļu, zilais utt.

nagu-krasu-mode-2012 (3)nagu-krasu-mode-2012 (4)Karen Walker Spring 2012nagu-krasu-mode-2012 (6)Jen Kao Spring 2012AmericaNicole Miller Spring 2012nagu-krasu-mode-2012 (13)nagu-krasu-mode-2012 (11)

Šīs krāsas droši var kombinēt saskaņā ar nail-art tradīcijām.

Mati

Akurātus uzkasījumus var droši aizmirst. Tā bija aktuāla tendence rudens-ziemas 2011-2012.gada modes sezonā, bet stilisti nolēma frizūru modei pievienot maigu rotaļīgumu.

make-up-2012mati-2012 (2)matu-sakartojums-2012 (2)matu-sakartojums-2012 (3)matu-sakartojums-2012 (4)matu-sakartojums-2012

Dolce&Gabbana modes skatē uz modeļu galvām bija redzami neverīgi „franču tvista” izpildījumi, bet gludi matu sakārtojumi ar nepaklausīgām matu šķipsnām bija redzami Roberto Cavalli modes skatē. Viņa modeļu frizūras rotāja arī zeltīti matu lociņi.

Trendi ir laba lieta, bet neaizmirsīsim, mīļās vienaudzes, ka mums vairs nav 16, tāpēc izpētam visu, izmēģinam, samazinām visu trendu „spožumu” vismaz uz pusēm un noteikti kaut ko no tā visa varam paņemt arī sev…Jo, citādi, var sanākt tā, kā ar dažu sieviešu make-up pielietojumiem šai publikācijā. Mēs, taču, nevēlamies līdzināties Jaunā gada eglītei, vai ne? Gaumīga mērenība un elegance – lūk, mūsu trumpji!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata