Kā izvēlēties smaržas

sieviete-lieto-smarzasIzvēloties sev smaržas, vienmēr gribas atrast aromātu, kurš neatstātu apkārtējos vienaldzīgus, bet tai pašā laikā būtu noturīgs un neuzmācīgs. Dažādi aromāti der dažādiem vecumiem un dažādiem pasākumiem.

Smaržas var būt domātas gan romantiskam randiņam, skaļām ballītēm, gan lietišķām pusdienām un pat aktīvai atpūtai. Kā lai izvēlas savējo?

Zemāk  redzamas aromātu kategorijas, kuras, iespējams, tev palīdzēs izvēlēties savējo:

Citrusa. Šīs kategorijas smaržas liecina par jaunību, enerģiju un labu garastāvokli. Šādi aromāti iederas tiekoties ar draugiem, pastaigai pa veikaliem utt. Populāri citrusu aromāti ir Clinique Happy, Calvin Klein One Summer, Jo Malone Grapefruit.

Clinique HappyCalvin Klein One Summer

Ziedu. Šie brīnišķīgie parfīmi domāti oficiāliem pasākumiem, svinīgiem ģimenes notikumiem. Daudzām sievietēm tie patīk maiguma un sievišķības dēļ. Vieni no populārākajiem šīs kategorijas aromātiem ir Bvlgari Mon Jasmin Noir, Elizabeth Taylor Gardenia un Ralph Lauren Romance.

bvlgari_mon_jasmin_noirElizabeth Taylor GardeniaRalph Lauren romance

Zaļie. Šie aromāti atspoguļo enerģiju un sportisko garu. Ideāli piemēroti piknikiem, pārgājieniem un ceļojumiem. Zaļo krāsu un sportisko stilu ļoti veiksmīgi atspoguļo Ralph Lauren Safari, Dior Miss Dior, Chanel smaržas Nr.19.

Ralph Lauren SafariMiss Dior DiorChanel-Nr-19-Parfum

Austrumnieciskie. Ja tavs mērķis ir pievērst sev uzmanību, tad austrumniecisks aromāts domāts tieši šim gadījumam. Tā ir tava iespēja kādu apburt. Noteikti atradīsies cilvēki, kuri pajautās šī aromāta nosaukumu. Šis parfīms nav domāts ikdienai. Tam nepieciešami īpaši gadījumi.

Austrumu aromāts sievieti padara vilinošu un seksīgu. Pamēģini apvienot austrumu un ziedu aromātu vienlaicīgi. Tas ir brīnišķīgs saldā un kārdinošā salikums. Lūk, daži no šīs kategorijas aromātiem: Versace Сrystal Noir, Christian Dior Poison un Elizabeth Taylor Black Pearls.

Crystal_Noir_9Poison Christian DiorElizabeth Taylor BLACK PEARLS

Garšvielu, saldie. Šie aromāti der tām naktīm un vakariem, kad tu vienkārši vēlies saritināties dīvāna stūrī, ar tējas krūzi rokās un labu grāmatu klēpī. Vai arī – doties vēlā pastaigā, lai ieelpotu atspirdzinošo, naksnīgo gaisu.

Krustnagliņu, ingvera, kanēļa un ķirbja smarža rada siltuma un mājīguma atmosfēru. Ja šie aromāti tīk arī tev, tad zini, ka to vidū ir Estee Lauder Youth Dew un Nina Ricci L’Air du Temps parfīmi.

Youth Dew Estee LauderL'Air du Temps Nina Ricci

Smaržām, protams, ir liela nozīme dzīvē…gadās, ka tās paliek mūsu atmiņā saistībā ar kādu notikumu, tikšanos vai konkrētu cilvēku līdz pat mūža galam. Un, ja tās izvēlēties un lietot pareizi, tad dzīvi var padarīt krāsaināku, dzīvāku, draiskāku un jutekliskāku vienā mirklī.

Lai tev smaržīga vasara!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata