Kādu matu krāsu izvēlēties rudens-ziemas 2017/2018 sezonai

modernas_matu_krasas_2018Jaunās rudens-ziemas 2017./2018. sezonas matu krāsu tendences ir ļoti dažādas. Ja pagājušajā sezonā modē bija zilganie un pelnu toņi, tad šajā sezonā spēcīgu popularitāti  iegūs bordo-vīna toņi. Pie tam, kurš tad vēl tonis TIK ļoti var piestāvēt rudenīgajam gada laikam, vai ne? 

Tāpēc, ja tu šobrīd atrodies moderna matu toņa izvēles priekšā (un, ja tu zini, ka tas tev piestāvēs), pievērs uzmanību tieši šai modes tendencei.

Un, tātad, modernais rudens sezonas tonis ir bordo.  Parasti šo krāsu ir pieņemts uzskatīt par ne pārāk košu un izteiksmīgu. Tomēr šajā sezonā priekšstatu par moderno bordo matu toni stilisti ir mainījuši. Ja agrāk bordo vai burgundijas vīna tonī matus krāsoja sievietes vecumā pēc 50, tad šodien šī modernā krāsa piesaista visu vecumu un jebkuras gaumes sievietes.

moderna_matu_krasa_2018 (3)moderna_matu_krasa_2018 (4)moderna_matu_krasa_2018 (5)

moderna_matu_krasa_2018 (6)moderna_matu_krasa_2018 (7)moderna_matu_krasa_2018

moderna_matu_krasa_2018 (8)moderna_matu_krasa_2018 (9)moderna_matu_krasa_2018 (2)

Īpaši moderni bordo tonī matus krāsot daļēji, izvēloties tikai dažas matu šķipsnas. Tas izskatās tā, it kā meistari uz matiem gleznotu, radot izteiksmīgus rakstus. Šis matu tonis kļūs par brīnišķīgu brūno acu krāsu un gaišas ādas īpašnieču rotu.

Rozā matu tonis

Tāpat kā citi pasteļtoņi, arī rozā populārs ir kļuvis, protams, jauniešu vidū. Šogad uzmanība jāpievērš zeltīti-rozā blondajam tonim, kurš tiek saukts par zeltīto blondu. Modē  ir arī platīna blonds, kuru ir moderni daļēji jaukt kopā ar rozā toņiem. Aktuāls ir arī pelnu tonis kopā ar tumši rozā krāsas toņiem.

moderna_matu_krasa_2018 (2)moderna_matu_krasa_2018 (4)moderna_matu_krasa_2018moderna_matu_krasa_2018

Klasiskais ombrē

Šī matu krāsošanas metode ir populāra jau vairākus gadus. Šajā sezonā šīs tendences popularitāte kļūs vēl lielāka. Daudzi dizaineri uzmanību pievērš tādiem matu toņiem, kā zeltītais blonds un zeltītais kastanis. Ombrē krāsošanas tehnika ir kļuvusi vēl sarežģītāka, jo mūsdienās jaunietēm patīk dabīgie matu toņi.

ombre_matu_krasojums_2018

Bet, ja īsumā: ombrē tiek veidots, izmantojot daudzpakāpju krāsošanas tehniku, kurā, lai iegūtu harmonisku tēlu,  tiek izmantoti divi vai pat vairāki toņi. Moderni ir vienlaicīgi kopā jaukt  vairākus līdzīgus toņus. Un arī kontrastainie toņi joprojām ir modē. Populāri ir blonda un rozā, gaiši brūnā un bordo krāsu salikumi.

Zeltains matu tonis

Zeltainā matu nokrāsa domāta tām sievietēm, kuras izvēlas grezno stilu. Šogad populārie zeltainie matu toņi ir: zeltainā kastaņa, zeltainā blonda un zeltainais kviešu tonis.

modernie_zeltitie_matu_toni_2018 (2)modernie_zeltitie_matu_toni_2018

Izvēloties matu krāsu, pievērs uzmanību dažām svarīgām niansēm. Pirmkārt, matu krāsai jāpiestāv jeb jāatbilst tavas ādas un acu krāsai. Otrkārt, krāsa vai krāsu kombinācijas jāizvēlas tādas, kas tavu izskatu nepadara vecāku. Zeltaina matu krāsa būs lielisks variants sievietēm, kurām ir brūnas acis un vasaras saulē iedegusi āda.

Dabīgs kastaņa tonis

Šis tonis modē ir jau vairākus gadus, jo piesaista tieši ar savu dabīgo skaistumu.  Tāpat, kā daudzi citi dabīgie matu toņi, arī šis tonis izskatās ļoti grezni. Dabīgais kastaņa tonis ideāli piemērots sievietēm, kurām ir zilas vai brūnas acis un gaiša āda.

moderni_matu_toņi_2018 (2)moderni_matu_toņi_2018 (3)moderni_matu_toņi_2018 (4)moderni_matu_toņi_2018 (5)1426068acmoderni_matu_toņi_2018

Jaunajā sezonā uzmanība jāpievērš toņiem, kurus varētu nosaukt par  auksto (vēso) kastani, kā arī šokolādes matu toņiem. Vēl viens svarīgs šīs sezonas atklājums ir piena šokolādes un karameļu kastaņa toņi.

Apjomīga matu krāsošana

Šī ir viena no tām krāsošanas metodēm, kas pārsteidz ar savu vienkāršību un vieglumu. Lai radītu spilgtu tēlu,  bieži vien stilisti jauc kopā divus vai vairākus matu toņus. Parasti tiek izvēlētas divas līdzīgas krāsas, piemēram: kastaņu un piena šokolādes, kas tiek izmantoti uz kviešu blondā bāzes. To pašu var izdarīt arī uz gaiši brūna toņa bāzes, to papildinot ar tumši brūnu un pelēcīgu toni.

Vai melirēšana joprojām ir modē?

Šī metodē ir populāra jau diezgan sen. Šajā sezonā modē ir ne spilgta, galveno matu toni akcentējoša, smalka, vertikālā melirēšana (matu izgaismošana).

Brūno matu toņu īpašniecēm stilisti krāsošanai iesaka izmantot balajaž (balayage) vai šatuš (shatush) tehniku. Šīs matu krāsošanas tehnikas veido skaistu, it kā saulē izbalējušu matu šķipsnu efektu, kas izskatās ļoti stilīgi un dabīgi.

balayage_matu_krasojums (2)balayage_matu_krasojums (3)

balayage_matu_krasojums (4)balayage_matu_krasojums

shatush_matu_krasojums (2)shatush_matu_krasojums

Ogļu melni mati
Vēl viens trends jeb modes tendence – melna matu krāsa, kas pakāpeniski pāriet ogļu melnā, piesātinātā  tonī.

moderna_matu_krasa_2018 (2)moderna_matu_krasa_2018 (4)moderna_matu_krasa_2018 (3)moderna_matu_krasa_2018

Kā redzi, šīs sezonas modernās matu krāsas ir gan spilgti, piesātināti, gan dabīgi, pieklusināti toņi. Bet vienmēr  par galveno mērķi ir jābūt harmoniskam tēlam. Un panākt to var tikai tad, ja mūsu mati ir veselīgi un tiem piemīt dabīgs spīdums.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata