Kad mēs pieņemam lēmumu…

 

iepirksanas

Kad mēs pieņemam lēmumu par kaut ko – pirkumu, piedalīšanos kaut kur, kaut kā uzsākšanu, par pārmaiņām dzīvē, darbā, mēs meklējam, ko par to saka tie, kas to jau ir izmantojuši, kas tur jau ir bijuši. Un mums tajā brīdī nav svarīgi, kā tas strādā un kāpēc tas tā ir vai notiek – svarīgi, VAI tas dos kādu labumu mums personīgi un KĀ tas iespaidos vai mainīs mūsu dzīvi.

Mēs gribam zināt tikai to – vai tas mums palīdzēs, vai ar to mēs sasniegsim to, ko vēlamies. Un nav labāka paņēmiena, kā to noskaidrot – kā meklēt atsauksmes. Reālu, tādu pašu sieviešu, kā Tu, atsauksmes.

Tāpēc šodien ievietošu dažu mūsu garderobes veidošanas vebināru jauko un burvīgo dalībnieču atsauksmes jeb rezultātu aprakstus, kurus viņas man sūta pēc notikušajiem vebināriem:

Sveika, Aija! Palika nepateikts kompliments par iepriekšējo vebināru. Tas bija patiesi lielisks. Esmu sajūsmā! Es visu pierakstīju savā kladītē un jau ieskicēju, ko vēlos iegādāties:).

Daiga, Norvēģijā

Paldies par atsūtīto vebināra kopsavilkumu! Izgāju tam cauri un vēlreiz pārdomāju savu garderobi un lietojamo aksesuāru krāsas. Te būs, kur izvērsties un kombinēt!

Inese

Paldies, Aija, ka dalāties ar savām zināšanām un liekat mums, vebināra dalībniecēm, paskatīties uz sevi no malas un  rast vēlēšanos vairāk mīlēt sevi, vairāk domāt par sevi, bet galvenais, ik pa laikam parevidēt skapi :) Priecājos, ka esmu nonākusi jūsu-mūsu domubiedru pulciņā! Kapsulas, tas bija, kas jauns priekš manis, kaut esmu apguvusi šuvējas arodu!

Rudīte

Jūsu vebināri ir bezgala interesanti un es jau vairākas idejas esmu ieviesusi savā dzīvē. Esmu bezgala laimīga, ka ir šāda iespēja pamācīties par stilu, apģērbu kombinācijām un visu citu.

Daiga

Sestdien un vakar plosījos pa savu skapi un  likvidēju gandrīz 2/3 tā satura. Daļu gan aiznesu pažobelē, jo man ir trīs meitas, kuras šad un tad kaut ko sadomā  tur pameklēt.

Inese

Jūs nupat man likāt mainīt domas par bēšo krāsu. Secināju, ka daudzas sievietes to neprot pareizi izvēlēties. Man pašai nekā bēša nav, esmu no tās izvairījusies, jo apkārtējo izvēle dažreiz pat stindzina. Izrādās, vienkārši zināšanu trūkums! Man nekad prātā nav ienācis, ka šī krāsa ir četru gadalaiku tipiem!!!

Anda

Liels paldies Jums, Aija, ka dalāties ar savām zināšanām stilīgajos jautājumos un tēmās, un pārsteidzat ar dāvaniņām!  Pēc šī vakara vebināra bija jāiet uz koncertu, tādēļ, Jūsu iedvesmota, saģērbos koši un puķaini, pati jutos ļoti labi un saņēmu arī atzinību no citiem. Paldies Jums par iedvesmošanu un pozitīvajiem vakariem!

Vita

Paldies, meitenes, par jūsu brīnišķīgajiem pateicības vārdiem, vēstulēm un par to, ka esat ar mums!

Daudzas citas atsauksmes vari lasīt nākamā mūsu garderobes veidošanas vebināra afišā, kas notiks jau 9.novembrī plkst.19:30 un tā  tēma būs: “KĀ IZVĒLĒTIES PAREIZU AUDUMA RAKSTU, LAI RADĪTU VĒLAMO IESPAIDU.” Spied zemāk redzamo spilgto violeto pogu, lasi, pēti, piesakies un esi kopā ar mums!

uzzinat

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata