Kā iepirkties second hand veikalos

second-hand-veikalsPagājušajā publikācijā par second hand veikaliem izskatījām piecus mītus, kuru dēļ šajos veikalos neiegriežas ļoti daudzas sievietes.

Savukārt, šis raksts domāts tām, kuras šajos veikalos iepērkas labprāt.

 • Ja tu esi apaļīga un liela auguma sieviete, tad ņem vērā to, ka daudzos second-hand veikalos liela izmēra apģērbus lielākai ērtībai izkarina uz atsevišķiem pakaramajiem. Pie tam, jāatzīmē, ka liela izmēra īpašniecēm labas un ņemamas mantas tādos veikalos, atšķirībā no mūsu butikiem un modes saloniem, nemaz nav retums. Arī tirgū, izņemot maisveidīgus apģērbus, tu neko sev neatradīsi.
 • Ja tu esi miniatūra un smalka, tad no vienas puses tevi jāapbēdina – S un XS izmērisecond-hand-stils (3) sastopami ļoti reti, jo mūsdienās modes apģērbu industrija orientējas uz gara auguma sievietēm, kuru izmēri ir sākot no M un L. Toties, tu vari piemeklēt sev lieliskas mantas starp modes brendu pusaudžu kolekcijām. Un ar biksēm vispār nav nekādu problēmu – lieko garumu var nogriezt. Izņemot kļoša modeļiem – tiem šis saīsināšanas variants neder, jo bikšu staru paplatinājumam jāsākas no ceļgala, nevis zemāk.
 • Gara auguma sievietēm ieteicams uzmanību pievērst vīriešu nodaļas asortimentam. Tur ir ļoti daudz uniseks modeļu. Pie tam Eiropā vīrieši ,atšķirībā no mūsējiem, kuriem tradicionālās apģērba krāsas ir melnā, pelēkā un brūnā, ģērbjas dzīvespriecīgāk. Tavu garderobi var papildināt slavenu sporta brendu zīda un kokvilnas krekli, kašmira vestes, jakas un t-krekli.
 • Sievietes vecumā pēc 40 bieži vien second-hand veikalu „ķemmēšanu” uzskata par jaunatnes un jaunu sieviešu priekšrocību un tas ir aplam! Arī klasiska fasona labas kvalitātes mantu šajos veikalos ir daudz. Tikai jāatrod „savējie” veikali, jo ir tādi, kas orientējas tieši uz jaunatnei domātas preces piedāvāšanu, bet ir veikali, kur tiek pievesta jebkāda prece.
 • second-hand-stils (4)Tas, ka esi grūtniece nav iemesls būt nemodernai. Šeit var iegādāties brīnišķīgas mantas par ļoti zemām cenām un var atrast vasaras kleitiņas no dabiskas, patīkamas kokvilnas. Protams, tagad ir daudz specializētu veikalu grūtniecēm, bet man ir jautājums – vai tiešām ir vērts pirkt dārgas bikses ar trikotāžas ielaidumu vēdera daļā, kuras pēc dzemdībām tev nebūs kur likt? Ir vieglāk atrast vietu, kur pārdot kāzu kleitu, nekā tikt vaļā no grūtnieces biksēm. Tāpēc ir gudrāk nopirkt second-hand veikalā tev ērtas bikses un iešūt tām elastīgu jostu. Tas nemaz nav tik sarežģīti.
 • Ja esi vintage stila cienītāja, tad šajos veikalos tu vari atrast gan oriģinālas siksnas, gan somas, šalles, lakatus, gan daudzus citus aksesuārus.
 • Ja izdodas, tad centies izveidot labu kontaktu ar veikala saimnieci vai galveno pārdevēju. Ja tev tas sanāks, tu vienmēr būsi lietas kursā par tuvākajiem preču pievedumiem un, pat iespējams, tevi šad tad sagaidīs atsevišķi atlikta mantu kaudzīte.
 • Un pēdējais. Kā likums, pirms jauna pieveduma preču cenas noslīd līdz pat 90%, bet šajās izpārdošanu dienās tu neko jēdzīgu nenopirksi. Tāpēc iepērcies pieveduma pirmajā nedēļā, bet ideālā variantā pat pirmajā dienā. Kaut arī bez atlaidēm (jebkurā gadījumā cena ir smieklīgi zema), toties tev izdosies nosmelt „krējumu”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Lietots – kādas jūtas un asociācijas tevī rada šī frāze? Priecīgu prognozējamās iepirkšanās sajūtu vai nogurdinošu simtiem nevajadzīgu, smakojošu ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 •   Laiks skrien vēja spārniem un gads atkal pusē… Šajās brīvdienās atrodi kādu brīdi, lai nedaudz piesēstu un kaut pāris minūtes apturētu s ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata