Tu neesi vientuļa…

suns_gaida_majas_saimnieku…Ja tavu prombūtni ievēro kaut vai viens cilvēks. Vai kaķis, vai suns.

Vientulība – tas ir tad, kad neviens nepamana, ka tu sen vairs neesi redzama. Un lapa sociālajā tīklā ir slēgta, vai arī sen uz tās vairs nekas neparādās.

Viss pārējais – tā nav vientulība, tās ir pagaidu komunikācijas problēmas. Tu neesi vientuļa!

Tu nevari sevi uzskatīt par nabadzīgu, ja tev ir nauda pārtikai un mājoklim. Pat, ja tev ir dažreiz jāaizņemas – ir taču kur aizņemties! Tā nav nabadzība, bet gan īslaicīgas finansiālās grūtības, kuras, protams, pāries.

Un par slimu saukt sevi arī nevajadzētu – slims bija Čehovs savas dzīves pēdējā mēnesī. Un arī tad viņš devās uz Itāliju atpūsties. Viņš negribēja sevi uzskatīt par slimu. Slims – tas ir pastāvīgs stāvoklis.

Un runāt „Mani neviens nemīl!” – arī nevajadzētu. Jo tas taču tā nav! Visdrīzāk nemīl kāds viens konkrēts cilvēks, bet pārējie, taču, pat ļoti mīl!

Kamēr vien kāds mūs mīl vai skumst pēc mums, izmisumam nav iemesla. Un, smaidot, skrien mums pretim. Vai asti luncina. Vai glaužas pie kājām un murrā. Un tev ir ko uzlikt galdā vai ielikt bļodiņā, lai satikušies, kopā pavakariņotu.

Tu neesi vientuļa!

Bet viss pārējais…tici man, viss pārējais pamazām sakārtosies! Īslaicīgās problēmas pāries, jo tāpēc jau tās tiek sauktas par īslaicīgām.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata