Ideāli matu griezumi sievietēm vecumā pēc 50

matu_griezumi_pec_50 (2)Arī vecumā pēc 50 sieviete spēj notvert sajūsmas pilnos vīriešu skatienus. Protams gan, ja vien viņa sev nav „atmetusi ar roku”, bet gan turpina par sevi rūpēties, uzturēt sevi možu un tonusā, sekot modei un baudīt dzīvi.

Par cik daudz kas, šim vecumam tuvojoties, šai sakarā mainās, arī matu griezumus sievietēm vecumā pēc 50 jāizvēlas krietni rūpīgāk un ir jāņem vērā šīs vecuma kategorijas specifiskās īpatnības. Tāpēc šodien tieši par frizūrām sievietēm, kas ir skaistākajā un elegantākajā vecumā – pēc 50.

Vispirms noskaidrosim kāpēc runa ies tieši par matu griezumiem? Lieta tāda, ka ar gadiem īsāki matu griezumi kļūst daudz funkcionālāki, nekā gari mati. Pirmkārt, gari mati labi izskatās tikai tad, kad tie ir biezi, spīdīgi un veselīgi, bet ar gadiem, dabisko procesu rezultātā, savu spēku mati sāk zaudēt. Otrkārt, kā likums, sievietes šai vecumā cenšas noslēpt savus sirmos matus, tos krāsojot, un, kā mēs jau zinām – garus matus nokrāsot nemaz nav tik vienkārši un viegli.

Kādi matu griezumi sievietēm pēc 50 tiek uzskatīti par vispiemērotākajiem?

Graduētie daudzpakāpju matu griezumi. Pirmkārt, tie rada lielāka matu apjoma efektu. Otrkārt, tie veiksmīgi maskē vecuma izmaiņas sejā. Interesants paņēmiens, kas ļauj pievienot frizūrai kuplumu, vienlaicīgi saglabājot garuma ilūziju, ir īsāku matu šķipsnu slēpšana zem garākām matu šķipsnām.

matu_griezumi_pec_50-(2)

Matu griezumi līdz pleciem. Šāds matu garums izskatās sievišķīgi un šāda garuma mati ir viegli ieveidojami. Tos var gan saspraust kopā, gan ieveidot elegantās lokās, gan vienkārši iefēnot.

matu_griezumi_pec_50-(3)

Zēngalviņa. Galvenais šāda matu griezuma ieguvums – absolūta vienkāršība gan uzturēšanā, gan kopšanā. Tos var ātri un viegli nokrāsot, viegli ieveidot. Pie tam, šāds matu griezums palīdz izskatīties par dažiem gadiem jaunākai.

matu_griezumi_pec_50-(4)

Palūkojies uz Šāronu Stounu. Šai sievietei ir 55 gadi un viņa ļoti veiksmīgi īsus matu griezumus izmanto efektīga tēla radīšanai. Ir gan viens, ļoti būtisks “bet”: lai šādu griezumu varētu izmantot arī tu, tev jāizskatās jauneklīgi.

matu_griezumi_pec_50-(5)

Šārona ir ļoti slaida, pie tam viņas āda ir gluda un sejas vaibsti smalki. Ja tev piemīt analogas priekšrocības, tad nešaubies – arī tu vari izmantot ļoti īsus matu griezumus.

Karē matu griezums. Tas ir pats vienkāršākais un populārākais matu griezuma veids sievietēm vecumā pēc 50. Tam piemīt brīnumains spēks: jaunas meitenes tas padara par dažiem gadiem vecākas, bet vecākām dāmām, tieši otrādi – ļauj izskatīties jaunākām.

matu_griezumi_pec_50-(6)

Pie tam karē variāciju eksistē ļoti daudz – tāpēc jebkura sieviete var atrast to, kas akcentē tieši viņas sejas formas un vaibstu skaistumu.

matu_griezumi_pec_50-(10)

Vēl dažas rekomendācijas…

Lai vai cik ērti ir īsie matu griezumi, matu garums, kas ļauj matus ieveidot, izmantojot matu ruļļus vai fēnu, ir krietni funkcionālāks, jo, pateicoties tam, tu varēsi veidot dažādas vakara frizūras, bet ikdienas tēlu dažādot vēl vairāk. Ņem vērā, ka lokas sievieti padara sievišķīgāku un jaunāku.

matu_griezumi_pec_50-(7)

Ja sejas forma ļauj, izveido uz pieres poniju. Tas brīnišķīgi maskē pieres grumbiņas. Tam gan nav jābūt smagnējam – pietiks tikai ar dažām šķipsnām. Savukārt, slīps ponijs izskatās daudz interesantāks, nekā taisni nogriezts, pie tam seju tas padara vēl jaunāku.

Izvairies no simetriskiem matu griezumiem. Pateicoties šāda matu griezuma korektumam un pareizīgumam, tas seju padara vecāku.

matu_griezumi_pec_50-(9)

Nekad neveido gludu matu veidojumu. Pat, ja tev ir īss matu griezums, labāk priekšroku dod “out of bed” (“tikko no gultas”) variantam – šāda frizūra tēlu atdzīvina un rada vieglu, jauneklīgu draiskumu.

matu_griezumi_pec_50-(11)

Un vēl viens padoms: ja esi nolēmusi sirmos matus nokrāsot, ja vien tas iespējams, savu dabisko matu krāsu padari par 1-2 toņiem gaišāku. Ne vienmēr gan, bet lielākajā daļā gadījumu – tumši matu toņi sievieti padara vecāku.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 • Lai vai kāds būtu mūsu vecums, mēs vienmēr būsim sievietes! Par tēmu „Kā saglabāt jaunību un sejas, un auguma skaistumu” mūsdienu skaistuma indust ...

 

Tags: , , , , , ,

Atbildes pavisam: 5

Man ir ko teikt »

 
 • forši

   
   
   
 • Anita

  Super!!! Tas ir tas, kas man patīk!

   
   
   
 • Astrida-

  Vienkārši burvīgs padoms! Paldies!

   
   
   
 • ligita jankevica

  Loti labs padoms.

   
   
   
 • Laila b.

  Es velos zinat kas man piestav

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata