Džūlijas Robertsas skaistuma noslēpumi

925419 - EAT PRAY LOVEPirms divām dienām kopā ar meitu noskatījāmies filmu ar Džūliju Robertsu galvenajā lomā „Spogulīt, spogulīt: Sniegbaltītes stāsts”. Filmu skatoties, meitai teicu: „Cik fantastiska aktrise un sieviete!”

Burtiski dienu pēc tam sāku domāt, cik būtu jauki apkopot Džūlijas Robertsas skaistuma noslēpumus, jo viņa, taču ir mūsu vienaudze un viņai noteikti būtu ko mums pastāstīt.

Un tā – Džūlija Robertsa, amerikāņu aktrise. Oktobrī viņai palika 48 gadi. Šīs skaistules augums ir 175 cm – slaida, joprojām skaista un seksīga. Viņai ir vīrs un trīs bērni un izskatās, ka šī sieviete noteikti nav norūpējusies par sava ķermeņa ārējo izskatu. Kā šai burvīgajai aktrisei joprojām izdodas izskatīties tik satriecoši?

Džūlijas gudrība sevi uzturēt ideālā formā un labi izskatīties izpaužas vienā, vienkāršā formulā:

„Ķermenis pats zina, kā par viņu rūpēties!”

Aktrise apgalvo, ka ķermenis esot īpaša mašīna un pati zina, kas tam nepieciešams. Kosmētika un dažādas procedūras, ar kurām mēs to mokām, patiesībā, traucējot darīt savu darbu.Džūlija_Robertsa_ar_mammu

Visvairāk augstāk minētā formula apstiprinās Džūlijas vienīgajā kaislībā, kas ir eko produkti, ko audzē viņas mamma savā dārzā. Džūlija ir veselīga dzīves veida piekritēja.

Viņas mamma ir brīnišķīgs pavārs un abas sievietes vienmēr gatavo ēst no bioloģiski tīriem produktiem. No mammas Džūlija iemācījās visu, ko prot darīt virtuvē. Viņām abām ļoti patīk eksperimentēt ar ingredientiem, tos dažādi kombinējot.

Tagad parunāsim par Džūlijas rokām… Pat uz fotogrāfijām tās izskatās ļoti skaistas. Un, lūk, to skaistuma noslēpums: izrādās, šādus rezultātus viņai izdevās iegūt ar olīveļļas vanniņu palīdzību. Šāda procedūra rokas padara samtainas, maigas un mīkstas.

Vēl viens Džūlijas lepnums – viņas smaids. Jā, kāpēc gan nelepoties ar savu smaidu, ja zobi ir vienmēr tik balti, vai ne? Arī te, izrādās, ir savs noslēpums. Un tas ir ļoti banāls – Džūlija Robertsa vienmēr zobus tīra ar parastām dārza zemenēm…

Kāpēc tieši ar šīm ogām? Lieta tāda, ka tās satur vitamīnu C, kurš ir viens no labākajiem un nekaitīgākajiem balinātājiem.

Džūlija_Robertsa (2)Savukārt, lai stiprinātu matus un uzturētu tos joprojām biezus, Robertsa (agrāk tas bija noslēpums) atzinās, ka uz matiem uzklāj parastu majonēzi. Šis produkts satur olu dzeltenumus, piena proteīnus un tas viss labvēlīgi iedarbojas gan uz galvas ādu, gan pašiem matiem.

Nedaudz konkrētāk izskatīsim Džūlijas make-up. Uz ādas jāuzklāj jebkurš mitrinošs krēms un jāļauj tam iesūkties ādā. Krēma atliekas uzmanīgi noņem ar salveti. Ja nepieciešams, izmanto pūderi, tonālo krēmu un korektoru.

Noteikti izplūkā uzacis! Tas ir obligāts Džūlijas noteikums.

Tagad viens no sarežģītākajiem un smalkākajiemDžūlija_Robertsa (7) momentiem – ar mazas otiņas palīdzību uz augšējā plakstiņa līdz tā ielocei uzklāj brūngani-sarkana toņa birstošās ēnas. Pēc tam Džūlija viegli pārvelk ar otiņu arī gar apakšējām skropstām.

Pamēģini skropstas nokrāsot ar melnu tušu, iepriekš tās uzlokot – tas skatienu padarīs maigāku.

Lūpām nepieciešama īpaša pieeja. Sākumā to kontūra jāapvelk ar maigu zīmuli, bet pēc tam jāuzklāj piesātināta sarkanā vīna toņa spīdums.

Ar make-up tikām galā, bet tagad pievērsīsimies nākamajam Džūlijas skaistuma noslēpumam – pretgrumbu diētai. Kāds ir tās noslēpums?

Tā ir balstīta tikai uz trekno zivju šķirnēm – tā ir makrele, tuncis vai lasis. Kategorisks aizliegums tiek uzlikts uz pārtiku, kura satur cieti – tie ir banāni, makaroni, rīsi un kartupeļi. Tu jautāsi, ko tad tāda diēta dod? Tās taukskābes, kuras satur šīs zivis, organismam nodrošina nepieciešamākos minerālus un vitamīnus, uzlabo asins cirkulāciju un ādu padara elastīgāku. Savukārt, atteikšanās no cietes, samazina pat visnogurušākās ādas „vaļīgumu”.

Pēc pašas Džūlijas vārdiem, viņas galvenais noteikums ir laime un ap acīm nedaudz krēma. Viņa kategoriski ir pret botoksu un plastiskām operācijām. Ir vēl viena Džūlijas diēta – sejas ādas stiprināšanai, savilkšanai. Šīs diētas pamatēdieni un produkti ir griķi, mieži, jogurts, ķiploki, sīpoli un, protams, briseles kāposti.

IMAGE ID # 1776003 Exclusiveā€?Miles away from the hustle and bustle of Hollywood and the demands of being one of the top box office draws in film history, Julia Roberts and her family fit in nicely on the sleepy streets of Taos, New Mexico, where they are staying during the holidays. On Saturday morning (January 3rd, 2009), a low-key Julia, husband Danny Moder, and the twins Phinnaeus and Hazel all went for a brief outing in town. The twins carried toys while Julia and Danny ran errands and picked up a quick breakfast and both parents were attentive and loving with their children, though they didnā€™t interact with each other much at all.  01/03/2009 --- Hazel Patricia Moder, Phinnaeus Walter Moder, Danny Moder, Julia Roberts --- (C) 2008 Fame Pictures, Inc. - Santa Monica, CA, U.S.A - 310-395-0500 / Sales: 310-395-0500Džūlija_Robertsa_ar_gimeniDžūlija_Robertsa_ar_gimeni (2)Džūlija_Robertsa_ar_gimeni (5)Džūlija_Robertsa_ar_gimeni (4)

Un nobeigumā, vēl viens leģendārās aktrises padoms – vairāk laika pavadiet ar tuviniekiem un ģimeni. Džūlija daudz laika pavada ar vīru un bērniem un izskatās ļoti laimīga!

P.s. Materiāla apkopošanai izmantota informācija no elianka.com un citiem avotiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata