Būt stilīgai – tas nav dārgi!

eleganta sievieteDaudzas sievietes domā, ka radīt modernu un stilīgu tēlu iespējams tikai ar dārgu brendu apģērbiem. Par to es jau šai blogā savas domas izteicu un pateikšu vēlreiz: pavērojiet apkārtējo pasauli, sievietes… Jūs ievērosiet daudz modernu dāmu,kuras ģērbtas dārgos tērpos, bet tai pašā laikā viņas izskatās vulgāri, neoriģināli un pat stulbi… Toties sieviete, kurai ir gaume un, kas prot sevi pasniegt var pārsteidzoši brīnišķīgi izskatīties apģērbā no kaimiņu veikaliņa un neģērbusies brendu apģērbā, tāpēc ka svarīgi ir nevis „ KUR pirkts”, bet gan „ KAS ir nopirkts”.

Ko darīt? Kā izskatīties moderni un stilīgi? Kā izvēlēties to, kam vērts pievērst uzmanību? Par to kaut kad parunāsim sīkāk, bet šodien, lūk, daži padomi, kurus tev dod pasaulslavenu modes namu stilisti un tie domāti „visiem dzīves gadījumiem”…pat, ja tev naudas nav daudz.

Lacoste modes nama stilistu padomi

Izvēloties apģērbu, priekšroku dod dabisko materiālu izstrādājumiem: tie izskatās dārgāk, labi un ilgi saglabā gan savu formu, gan sākotnējo izskatu.

Chanel modes nama rekomendācija

Iegādājies dažus pamatgarderobes apģērbus melnā krāsā. Šī krāsa vienmēr ir skaitījusies eleganta. Bet interesantāku to var padarīt ar dažu stilīgu un oriģinālu aksesuāru palīdzību.

Benetton atgādina

Atceries, ka jebkurš apģērbs prasa savu kopšanu, savādāk jebkura dārga un moderna lieta kļūs līdzīga lupatai. Īpašu uzmanību pievērs ražotāja pievienotajai kopšanas instrukcijas etiķetei, bet, krāsainu apģērbu mazgājot, izmanto kondicionieri, kas saglabās tava apģērba krāsas košumu. Tas, kā izskatās tavs apģērbs – tā ir ļoti svarīga stila sastāvdaļa.

Luis Vuitton padoms

Ja tu gatavojies tikties ar cilvēkiem, kuri ir speciālisti modes jomā un ļoti labi saprot  apģērba kvalitāti,  izvēlies kādu, lai arī  acīs nekrītošu, bet kvalitatīvu un dārgu lietu. Piemēram, somiņu, bet apģērbies vienkārši un kārtīgi. Tas būselegance daudz labāk, nekā, ja uz tevis būs daudz bezjēdzīgu lietiņu – gan apģērbā, gan aksesuāros.

Cartier rekomendācijas

Lai tu izskatītos stilīgi ar minimāliem izdevumiem, nēsā klasiku saskaņā ar dārgiem, bet zolīdiem aksesuāriem. Pietiks viena, dārga akcenta, lai tu būtu „virsotnē”!

Christian Louboutin

Jūsu arsenālā jābūt lietām visiem dzīves gadījumiem. Tas ir brīnišķīgi, ja jūs mīlat Christian Louboutin apavus. Ģērbiet tos biežāk, bet pa ielām, kur ir dubļi un netīrumi, labāk apaujiet kaut ko citu…

P.s. Vai esi ievērojusi? Kad iet runa par elegantu sievieti, tad visbiežāk tā ir sieviete ģērbusies vienkrāsainā melnā  ( pelēkā, kamieļvilnas krāsas… ), ļoti vienkārša piegriezuma, augumam pieguļošā kleitā un klāt izvēlēts ir dārgs, izteiksmīgs akcents-aksesuārs: cepure, pērļu rota, piespraude, somiņa….
Izrādās,ka būt stilīgai – vajag pavisam maz. Svarīgākais saprast,ka eleganci tu radi nevis ar pārbagātību, bet gan ar gaumīgu minimālismu, fokusā atstājot to,ar ko tu esi vienmēr lepojusies – savu slaido kaklu, acu vai lūpu izteiksmīgumu, gurnu graciozitāti vai kāju slaido ikru izliekumu….Tieši tā ir māksla un tieši tas ir stils. Vislielākā un vislielākais.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Jebkurai sievietei, kas gaida bērniņu, gribas izskatīties tikpat pievilcīgi, kā līdz grūtniecībai. Un kaut arī nākamajām māmiņām ir jāatsakās no ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Lai vai ko mums nediktētu mode, bet elegance nebija, nav un nebūs pakļauta nekādu laiku un modes tendenču izmaiņām. Pats vārds elegance ir radies ...

 

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Vineta

  Tomēr negribās piekrist melna un pelēkā kultam. Tik ļoti mīlu ğērbt baltu, sarkanu, dzeltenu… krāsainu… un tik skaisti sievietes prot spēlēties ar šīm krāsām.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata