Par mūsu figūru un kompleksiem

sieviete-ar-vasarasraibuminiemJautājums: Kura no mums uzskata savu figūru un izskatu par ideālu?

Atbilde: NEVIENA!

Jā, jā – neviena sieviete neuzskata savu figūru par ideālu. Visas sievietes, ar kurām esmu savā stilistes praksē kontaktējusies, saka „Man ir nestandarta figūra”.

Un tā nu mēs esam vai nu pārāk garas, vai pārāk mazas, pārāk tievas, vai pārāk resnas, mums ir pārāk lielas krūtis un pārāk mazas krūtis, vienai ir vasaras raibumiņi, citai pārāk liels deguns utt.utt.

Es to visu uzskaitu tāpēc, lai mēs beidzot sāktu meklēt un atrastu savus plusus. Tāpēc šodien runāsim tieši par saviem trūkumiem un pārvērtīsim tos plusos.

Esmu maziņa. Tas ir TIK jauki!

1. Tu vari droši nesāt augstpapēžu apavus.

2. Tevi vīrieši var nēsāt uz rokām.

3. Tu vienmēr izskatīsies jaunāka, nekā patiesībā esi.

cilveki-tik-dazadimaza_sieviete_un_garš_vīrietis (2)maza_sieviete_un_garš_vīrietiskarate kid premiere 260710

Ļoti daudziem vīriešiem patīk neliela auguma sievietes, jo viņiem rodas vēlme sievieti aizstāvēt un aizsargāt. Tas nozīmē, ka vīrietis rūpēsies par tevi, jo tu viņam liecies tik maziņa, tik maiga un tik smalka. Gara auguma sievietes to visu nevar izbaudīt un tāpēc daudz ko ir spiestas darīt pašas. Tāpēc izvēlies savu „mazā zvirbuļa” stilu un uz priekšu!

Esmu gara auguma sieviete. Tas ir TIK jauki!

1. Gara auguma sievietes šobrīd ir modē.

2. Tu vari nēsāt praktiski visus apģērbus.

3. Tu visu redzi labāk un tālāk, nekā maza auguma cilvēki, jo tu lūkojies virs viņu galvām.

Katie Holmes Toms KruzsNikola-Kidmena

Es pati esmu 172 cm gara un vienmēr esmu ar to lepojusies, pat savos skolas gados, kad TIK gara auguma meitenes vēl nebija modē. Protams, daudzas vienaudzes, kuras bija mazākas, izdomāja frāzes, ar kurām mani „ievainot” (jo es biju arī ļoti slaida, brīžiem pat man likās, ka pārāk…), bet tas viņām neizdevās uz ilgu, jo jutu, ka puiši domā savādāk. Pat uz savu izlaidumu 11.klasē es pirmo reizi mūžā uzvilku augstpapēžu kurpes – un tas mani vairs nemaz nemulsināja.

Arī vīriešiem patīk gara auguma sievietes, jo katram vīrietim ir sava gaume. Piemēram, apburošā Nikola Kidmena ir 179 cm gara. Un viņai tas nemaz netraucē būt par apburošu!Tātad nolēmām, ka tas ir pluss! Un vēl – pat, ja tu pieņemsies nedaudz svarā, tas nebūs TIK pamanāms, kā tas būtu, ja augums tavs būtu neliels. Jebkurā gadījumā ir tam visam jāseko līdzi.

Esmu rudmate un man ir vasaras raibumiņi!

Patiesībā es visu mūžu esmu gribējusi būt ruda un joprojām ar sajūsmu un baltu skaudību uz viņām nolūkojos. Bieži vien pat savu matu krāsu (lai gan tie ir tumši) cenšos iekrāsot it kā  tuvāku rudam tonim.

Tava matu krāsa ir SAULES krāsa un tas nozīmē, ka tu esi SAULĪTE!

1. Vasaras raibumiņi vienmēr asociējas ar jautru un vieglu raksturu.

2. Tava āda ilgāk būs jauna.

bar-rafaeli-underwearChristina Hendricks 2012emma-stoneemma-watsonjulianne_moorevasarasraibumi

Vienīgais, ko tev nedrīkst – ilgi uzturēties saulē, lai gan…ilgi uzturēties saulē nav ieteicams nevienam. Ja tu savu krāsu akcentēsi VĒL vairāk – vīrieši būs pie tavām kājām. Vai tu zināji, ka rudmates vīrieši uzskata par visseksīgākajām? Tāpēc droši to akcentē un uz priekšu!

Man ir nelielas krūtis!

1. Tu vari nenēsāt krūšturi. Dažreiz TIK ļoti gribas no tā atbrīvoties, vai ne?

2. Tu vari nēsāt pieguļošas kleitas un blūzes (nepārspīlējot).

3. Tu vari nēsāt krelles, izmantot volānus un dziļus ovālus izgriezumus.

Eva_Longorija (2)Eva_LongorijaBeverly Hills Hotel82507760FH019_Launch_Party_mazas_krutismazas_krutis

Es pazīstu kādu sievieti, kurai ir mazas krūtis…drīzāk viņai to nav. Viņa nekad nav nēsājusi krūšturi un vīrieši ap viņu līp kā bites pie ziediem, jo tieši krūtis viņa cenšas akcentēt…precīzāk sakot to, ka viņai to nav. Viņai tas tā kaut kā īpaši padodas… Joprojām viņai ir nulles izmērs un viņa ir laimīga. Tā ka – arī tas, ka krūtis ir pavisam nelielas var kļūt par plusu.

Man ir lielas krūtis!

1. Tu vari nēsāt dziļus V- veida izgriezumus.

2. Tu vari nēsāt jebkuras šalles un lakatus, bet svarīgi, lai tie nokarātos virzienā uz leju.

3. Blūzes virs svārkiem un plata josta – tu esi kā īsta modele!

Džordana _KetijaH1Kristina_Hendriksalielas-krutis (2)lielas-krutis

Vienīgais, nebūtu ieteicams pieņemties svarā, jo tu izskatīsies kā balons. Ja vien tu neesi 180 cm gara.

Es speciāli kā piemērus izvēlējos internetā atrastās slavenību fotogrāfijas. Tagad palūkosimies uz visām viņām, šīm apburošajām un krāšņajām sievietēm: bez šiem uzskaitītajiem trūkumiem (tavuprāt, ne viņuprāt), ja kārtīgāk ielūkosimies, viņām piemīt arī citi trūkumi: kādai ir pārāk garš deguns, kādai noslīdējuši plakstiņi, kādai noteikti pārāk plānas lūpas, pārāk liela mute, pārāk bāla āda, pārāk vīrišķīgi vaibsti, pārāk resni gurni… Nezinu gan vai viņas pašas par to ir aizdomājušās, bet neizskatās, ka viņas ir nelaimīgas. Par viņām visām jūsmo pasaule, viņas ir sajūsmā par sevi, saviem panākumiem un izskatu!

Daudzas sievietes savus iedomātos trūkumus izaudzē tik lielus, ka galu galā izveido tos par kompleksiem. Bet šie trūkumi eksistē tikai viņu iedomās!

Man ir ideja – mainīsim savu negatīvo iztēli uz pozitīvo iztēli un PASMAIDĪSIM! Sākot ar šodienu mūsu figūra ir nevis nestandarta, bet gan LABĀKĀ figūra!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Dace

  Paldies par jauko rakstu ! :) tas lika vēlreiz pasmaidīt… un apstiprināja manu domu , ka man (augumā 185 +) veikalā ir pieejami VISI (arī augšējie) plaukti ! 😉 un ka tramvajā turoties nav jākarājas pie augšējās stangas… :)) Lai mums visām veicas ! :)

   
   
   
  • :)) Lūdzu, Dace!

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata