5 iemesli nepārdzīvot par apaļīgumu

apaliga_sieviete (6)Diētas, diētas, kilogrami, ierobežojumi… Vai tiešām visas tavas dzīves jēga ir tajā, lai atbrīvotos no neciešamā liekā svara?

Ir sievietes, kuras nekad neviens nenosauks par tievām, bet arī resnītes apzīmējums viņām nepiestāv. Tādas visbiežāk sauc par apaļīgām.

No modes žurnālu vākiem, reklāmu posteriem uz mums aicinoši nolūkojas pavisam citas sievietes – tu zini ko es domāju. Bet šiem skaistuma standartiem nav tevi jāiedzen depresijā un nepilnvērtības kompleksos. Kāpēc? Tāpēc, ka tev ir kā minimums 5 iemesli nekreņķēties sava apaļīguma dēļ, bet gan priecāties par to, kāda tu esi.

Pirmais iemesls – tā esi tu pati

Citiem vārdiem sakot – patiesa mīlestība pret sevi un savu es. Tas ir likums: tikai tad, kad tu mīli un sevi nenosodi, mīl un pieņem tevi apkārt esošie. Tieši, pateicoties šiem noteikumiem, tu kļūsi par harmonisku personību un dzīvosi laimīgi, bez histēriskas un cietsirdīgas vēlmes sevi iespīlēt modes standartos. Tu esi smaidīga, atbrīvota, labsirdīga un cilvēki tiecas pie tevis, pat,nepamanot to, vai tev ir liekais svars vai nav.

To sauc par harmoniju. Ja tu šajā harmonijā atrodies ar sevi, tad arī vārdu jēgu „tieva” un „apaļīga” tu uztver savādāk. Apaļīga – pilnvērtīga, pilnasinīga, piepildīta, ne “tukša”. Īpaša! Starp citu, pasaulē ir desmitiem estrādes un kino zvaigžņu, kas savu „rozīnīti” ir zaudējušas tieši tad, kad notievēja līdz nepazīšanai un kļuva tādas kā visas citas zvaigznes.

apaliga_sieviete (2)

Liels pielūdzēju skaits

Jā, jā, tieši tā! Ja tu nekompleksēsi un nenoslēgsies it kā savas ne ideālās figūras dēļ, bet pasaulei sevi pasniegsi kā karalieni, tad, kā atklājums pašai sev, kļūs neticams fakts, ka ir ļoti daudz vīriešu, kas priekšroku dod apaļīgām sievietēm. Tikai ne visi to atklāti atzīst. Bet tas ir tā.

Pat tie,kas zvēr, ka viņiem interesē 38-izmēra sievietes, zaudē galvu, ieslīgstot kuplāka dekoltē apaļumos. Tajā nav nekā pārsteidzoša. Kad šodienas pieaugušie vīrieši bija mazi zēni, bet viņu seksualitātei bija sākuma attīstības posms, apkārt viņi redzēja pavisam citas sievietes – absolūtu šodienas žurnālu vāku pretstatu. “Kuplums” bija modē…

Darbā – vieni plusi

Bieži vien tievas un trauslas sievietes nevar pakāpties pa karjeras kāpnēm, jo apkārtējie viņas neuztver nopietni. Pat, ja viņas ir profesionāles, padoto un vadītāju acīs viņām jābūt svaram – tiešā un netiešā nozīmē. Protams, gadās arī izņēmumi, bet ļoti bieži tas ir tieši tā.

Tava āda ilgi būs jauna

Apaļīgas un kuplu formu īpašnieces, it īpaši brieduma gados, saglabā savas sejas, kakla un roku ādas jaunavīgumu daudz ilgāk nekā tievās. Arī grumbiņas apaļīgām sievietēm parādās daudz vēlāk.

Golden Globes Arrivalsapaliga_sieviete (5)jessica-simpson-augums

Pilnībai nav robežu

Ja tu, tomēr, vēlies mainīties, tad tu vari notievēt un kļūt pavisam cita. Pie tam, apkārtējie būs pārsteigti par šādām pārmaiņām. Tievai sievietei šādu privilēģiju nav, izņemot to, ka var „piepumpēt” dažādas ķermeņa daļas ar silikonu, bet tas jau ir pavisam cits stāsts.

Bet atceries pašu galveno: pat neatbrīvojoties no liekajiem (jeb, varbūt NEliekajiem?) kilogramiem, apaļīga sieviete var izskatīties tikpat eleganti, kā slaidā: galvenais – prātīgi piemeklēt stilu, tērpus un aksesuārus.

apaliga_sievieteapaliga_sievietechristina-hendricks_augumskate-winslet-augumsWEST HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 27: Kelly Brook arrives at the Vanity Fair Oscar Party at Mortons on February 27, 2005 in West Hollywood, California. (Photo by Mark Mainz/Getty Images)Tiffani_ThiessenKimberley_Walsh_augumsKelly_Clarkson_augums

Un visbeidzot gribas pateikt visām sievietēm: cik labi, ka mēs tādas dažādas! Pasaule ir skaista tieši savas dažādības dēļ, bet tavas apaļīgās formas, varbūt rīt sajauks prātu kādam dzejniekam vai māksliniekam, bet aizparīt tavos „tīklos” iepīsies kāds no standarta skaistuma etaloniem pārņemtās pasaules noguris skaistulis.

Mīli sevi tādu, kāda tu esi!

apaliga_sievieteNekad netievē vīra, draudzenes vai mammas dēļ vai tāpēc, ka „apkārt visi ir slaidi”.

Ja sievietei nav nekādu problēmu ar veselību un pati sava apaļīguma dēļ nav ieslīgusi kompleksos, nav nekāda iemesla sevi mocīt ar diētām tikai mūsdienu pasaules modes standartu un apkārtējo uzskatu dēļ. Tā dēļ ne tavs vīrietis, ne radinieki tevi nesāks mīlēt vairāk.

Sevi mīlēt – tas nozīmē ļaut sev tiesības dzīvot pilnvērtīgu dzīvi!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • pele

  var jau sevi mierināt visādi…

   
   
   
 • Anita

  Tas nav mierinājums.Man tiešām patīk fotogrāfijās redzamās sievietes!Varbūt esmu perversa,bet man patīk miesās padevušies vīrieši..tā nu tas ir..katram sava gaume!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata