Bārbra Streizande par dzīvi un par sevi

barbara_streizandeŠī gada aprīlī 76 gadu jubileju svinēs slavena aktrise, kurai piemīt neatdarināms muzikāls talants – Bārbra Streizande.

Viņa nekad nav pakļāvusies slavenību pasaules spožumam un vienmēr cienīgi turas savrup. Viņai piederot vesela salauztu vīriešu siržu kolekcija, bet jau daudzus gadus šī sieviete ir uzticīga savam vīram.

Tā ir sieviete, par kuru daudzi ir sajūsmā, bet ir lietas, kas viņā, varbūt, liekas nav pareizas un kaitinošas… Bet kādas tiesības ir kādam otru sodīt, ja paša dzīve nav ideāls?…Visu šo iemeslu dēļ es ieliku aprakstu par šo sievieti un viņas dzīves uzskatiem. Domāju, ka dažas šīs sievietes dzīves dogmas radīs vēlmi par to padiskutēt.

Par vīriešiem un sievietēm

Šodien vīrietis tiek uzskatīts par džentlmeni, ja pirms skūpsta no mutes izņem cigareti.

Kāpēc sieva veselus 10 gadus mēģina mainīt vīra ieradumus, bet pēc tam sūkstās, ka tas nav tas cilvēks, ar kuru precējās?

Nepiedzimsti skaista, un tu būsi veiksmīga. Nevienu nemīli, un tu patiksi visiem. Sūti visus pie velna un par tevi būs sajūsmā un tevi kopēs.

Nedomāju, ka mēs un vīrieši esam vienlīdzīgi. Mēs esam augstāk.

Tas ir katras sievietes sapnis – būt par vairāku vīriešu sapni.

Kāpēc vīriešiem ļauts būt pārņemtiem ar darbu, bet sievietes drīkst būt pārņemtas tikai ar vīriešiem?

 

Par dzīvizimbio.com

Kā es gribētu dzīvot tajos laikos, kad nebija vajadzīgi likumi, kas aizsargā pret diskrimināciju.

Tā jau ir kļuvusi par amerikāņu tradīciju: vispirms cilvēks kļūst veiksmīgs un tad mainās uz slikto pusi. Tas ir tik muļķīgi.

Nav nekā dzīvē svarīgāka par mīlestību.

Mans vislielākais murgs: es nokļūstu slimnīcā, kliedzu pēc palīdzības. Bet cilvēki tā vietā, lai man palīdzētu, saka: „Jūs esat tik līdzīga Bārbrai Streizandei! Vai tiešām tā esat Jūs?”

 

 

Par modi

Arī modes diktatori dažreiz kļūdās, bet vienmēr atradīsies miljoniem sieviešu, kas labprāt par to maksā.

Par sevi

Mani neuztrauc tas, ko jūs par mani domājat. Vienkārši pārliecinieties, ka manu vārdu uzrakstījāt pareizi.

Pirms es kļuvu par cilvēku, es kļuvu par personību. Esmu vienkārša, esmu sarežģīta, dāsna un egoistiska, nepievilcīga un skaista, slinka un mērķtiecīga.

Es ierados Holivudā, neieliekot jaunus zobus, nemainot deguna formu un vārdu. Tas dara man godu.

barbra_streizandeEs vērtēju un atbalstu mīlestību un seksu brieduma gados. Šīs lietas nedrīkst mirt ātrāk par pašu cilvēku.

Agrāk kā attiecību ieroci es izmantoju patiesību. Tagad viss ir savādāk. Dalailama saka, ka patiesībai jāiet rokrokā ar līdzjūtību pret tuvāko. Tāpēc, tā vietā, lai teiktu” Mīļais, tu šodien izskaties resns”, labāk pasaki „mīļais, tu nesen biji daudz staltāks, varbūt, nav vērts ēst otru saldējuma porciju?”

Par cilvēku novecošanas procesiem lai spriež gerontologi. Tas nav priekš manis. Es – tas ir spīdums acīs, šarms un šiks apģērbs.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Make-up, grims, dekoratīvā kosmētika (tam ir daudz nosaukumu) ir līdzeklis, kurš sievietes rokās varētu būt un ir spēcīgs ierocis, kas tiek pielie ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata