3 brīnišķīgi vingrojumi cīņai ar celulītu

pretcelulita_vingrojumiVasara ir īstais laiks pludmalei, pastaigām un ceļojumiem. Bet, lai vai kāds ir mūsu vecums, izskatīties mums gribētos uz visiem 100%, vai ne?

Ir daudz metožu un padomu cīņai ar celulītu, bet visbiežāk ir tā, ka mēs tos izlasām… varbūt 1-3 reizes saņemamies un izmēģinām un ar to visa apņēmība ir izsīkusi. Noteikti lielākā daļa padomu un recepšu ir efektīvas, bet mēs nevaram par to pārliecināties tikai tāpēc vien, ka nespējam sevi disciplinēt, atrunājoties, ka nav laika, nav vietas vai apstākļu. Tas, ka tā nav taisnība, mēs visas zinām, bet šodien ne par to.

Šodien mēģināsim vēlreiz. Tāpēc piedāvāju mums cīņai ar celulītu izmēģināt 3 vienkāršus vingrojumus, kas prasītu katru dienu tikai dažas minūtes, bet pēc atsauksmēm nojaušu, ka rezultāti ir satriecoši. Nu ko – saņemsimies vēlreiz?!

1.vingrojums. Sākuma stāvoklis: apsēsties uz ceļgalā saliektas labās kājas, bet kreiso kāju izstiepsim uz sānu. Rokas nolaistas un sev priekšā turam bumbu (var izmantot mazu spilvenu).

pretcelulita_vingrojums_1

Liecoties uz priekšu, ripinām bumbu cik vien var tālāk no sevis, neizlaižot to no rokām. Nofiksējam augumu šajā stāvokli uz 5-8 sekundēm un sajūtam kā saspringst aizmugurējās augšstilbu daļas, muguras, roku un kāju muskuļi. Šo vingrojumu atkārtojam 8-10 reizes. Analogi to pašu izdarām ar atbalstu uz kreisās saliektās kājas.

2.vingrojums. Sākuma stāvoklis: Guļot uz muguras, kopā saliktas kājas izstiepjam uz priekšu. Rokas izplešam sānis. Saliecam labo kāju ceļgalā un piespiežam pie vēdera, aptverot to ar abām rokām.

pretcelulita_vingrojums_3

Nofiksējam šo stāvokli uz 2-3 sek. un atgriežamies sākuma stāvoklī. Analogas kustības izdarām ar kreiso kāju. Kustību ar katru kāju atkārtojam 16-20 reizes 3 piegājienos ar 5 sek. intervālu. Tā mēs nostiprināsim vēdera, augšstilbu un kāju muskuļus.

3.vingrojums. Sākuma stāvoklis: Apsēžamies uz paklājiņa, rokas sānis, viegli piepaceļam taisnas kājas un nostabilizējam līdzsvaru. Saliecam labo kāju ceļgalā un aptveram to ar rokām, pievelkam pie vēdera un iztaisnojam.

pretcelulita_vingrojums_2

Šo pašu kustību izdarām ar kreiso kāju. Šo vingrojumu ar katru kāju jāatkārto 8-12 reizes 2-3 piegājienos ar 10 sek.intervālu. Vingrojums nostiprina kāju un augšstilbu muskulatūru.

Šo kompleksu centīsimies pildīt minimums 3 reizes nedēļā. Vislabāk vakaros, kad muskuļi jau sasiluši, bet ķermenis ir gatavs fiziskajai slodzei. Kompleksa autori sola brīnišķīgus rezultātus jau pēc dažām nedēļām! Smaidiņš

Un tagad, lai rezultāti būtu vēl ātrāki un labāki, ja ir laiks, tad uzreiz pēc vingrošanas vai arī citā dienā, pielietojam arī šo anticelulīta procedūru.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Šodien ATKAL par tievēšanu, bet gan vairs ne par pareizu ēdienkarti utt., bet gan par vingrojumiem mūsu vēdera zonai. Jo ēdienkarte, organisma att ...

 • No rudens košuma žilbst acis. Viss tik krāsains, bagātīgs un piesātināts, bet es pastāstīšu kā ierīkot...BALTU DOBI. Baltā ir krāsu krāsa. Baltā ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata