Modernie 2017.gada lūpu krāsu toņi

modernas_lupu_krasas_2017

Veidojot ideālu tēlu, ļoti bieži viens no galvenajiem elementiem ir lūpas. Skaistas lūpas izskatās pievilcīgi, sievišķīgi un efektīgi. Vēlies izskatīties satriecoši? Tad veido akcentu uz lūpām. Galvenais – izvēlēties pareizo toni un izveidot skaistu formu.

Galvenā nākamā gada lūpu krāsu tendence ir dabisks tonis, ļoti tuvs klasiskajam. Ļoti populārs 2017.gada lūpu krāsas tonis būs Nude stilā. Tā nebūt nav jauna tendence. Tomēr 2017.gadā būs lielas izmaiņas. Priekšroka šim stilam ir saistīta ar tendenci uz visu dabisko, maksimāli dabisko. Nude toņa priekšrocība ir tā, ka dekoratīvajā kosmētikā tas ļoti labi akcentē acu make-up.

nude_lupu_krasas

Savukārt, tās sievietes, kurām lūpas patīk akcentēt, optimālo 2017.gada toni varēs izvēlēties no sekojošajiem aktuālajiem toņiem: arbūza sorbets, bordo, sarkanais (un citi sarkanā toņi) un vēsais violetais.

Rudens-ziemas 2016/2017 sezonā starp spilgtajām, bagātīgajām krāsām priekšroka tiks dota sarkanajiem toņiem. Var droši eksperimentēt!

Izvēloties „arbūza sorbetu”, priekšroka būtu jādod piesātinātajiem variantiem. Biežāk tiks izmantoti glancētie spīdumi.

arbūza_sorbets_lupu_krasa

2017. gada pavasarī un vasarā visi skābi-spilgtie toņi praktiski izzudīs. Bet tas nenozīmē, ka pārsvaru gūs pasteļtoņi.

Izvēlēties pareizo lūpu krāsu ir diezgan grūts uzdevums. Pareizais tonis atkarīgs no daudziem faktoriem. Tieši šī iemesla dēļ es piedāvāšu galvenās 2017.gada dekoratīvās kosmētikas modes tendences un īpatnības. Un ieteikšu šos toņus meklēt ne tikai dārgo kosmētikas brendu plauktiņos, bet ielūkoties arī mūsu pašu ražotāju, piemēram, „Dzintars” veikaliņos. Labā ziņa ir tā, ka modernie rudens-ziemas toņi ir atrodami arī tur.

Un, ja mēs atgriežamies pie modernajiem “arbūza sorbeta” toņiem, tad “Dzintars” veikalā tos var atrast gan vēso sezonu (vasaras, ziemas) tipa pārstāves, gan silto sezonu (pavasara, rudens) tipa pārstāves. Lūk, daži no tiem ( ja kāda iepatīkas, veikalā meklējiet pēc numuriem, kurus redzat uz toņiem):

dzintars_modernas_lupu_krasas_2017

Tumšas lūpu krāsas. Tā vienmēr rada dramatisku efektu. Tā būs dominējošā tendence visa nākamā gada garumā. Te iet runa arī par melno, plūmju un bordo toņiem. Šīs krāsas var izmantot arī, lai radītu papildu toņus un krāsu pārejas. Var izvēlēties spīdīgas un matētas versijas.

Sarkana. Klasiskais variants, kas nav zaudējis pieprasījumu jau kopš 2015. gada. Šajā laikā tonis praktiski nav mainījies. Grezns variants liktenīgās sievietes tēla radīšanai. Krāsa lieliski uzsver sievišķību, eleganci, izsmalcinātību. Pievieno jutekliskumu, seksualitāti un kaisli. Daudzas mūsdienu popdīvas priekšroku dod tikai tumšsarkanām un matētām sarkanām lūpu krāsām.

sarkana_lupu_krasa_2017

Ja sarkanu lūpu krāsu vēlies atrast “Dzintars” veikalā, uzmanību pievērs sekojošiem toņiem:

sarkana_dzintars_lupu_krasa

Bordo lūpukrāsa. Spēcīgs sarkanās krāsas konkurents. bordo_lupu_krasa

Dizaineri ir radījuši veselu šīs krāsas toņu paleti, sākot no biešu līdz vīna toņiem. Ideāls variants ombre lūpu grima veidošanai, kas tiek panākts, izmantojot lūpu kontūrlīniju un piesātinātus, tumšus toņus.

lupu_ombre

Lūpu vidējā daļa tiek krāsota tikai gaišos toņos. Šāds make-up rada noslēpumainu un neparastu tēlu. Piemērots jebkuram gadalaikam.

Lūk, daži “Dzintars” bordo lūpu krāsu toņi:

bordo_lupu_krasas_dzintars

Burgundijas tonis. Viens no bordo toņu paveidiem. Atšķiras ar krāsas piesātinājumu. Vislabāk piemērots būs pie vakara kleitām, jo tas rada dziļa grima efektu. Tumšmatainām sievietēm 2017.gadā ieteicami piesātinātie toņi, kas nekādi nepiestāvēs blondīnēm. Matēts tonis ir jāizmanto uzmanīgi un reti, tikai īpašos gadījumos.Lai to mīkstinātu, var pievienot nedaudz spīduma.

burgundijas_krasa_2017

Ja esi tumšmate un esi gatava izmēģināt kaut ko ekstravagantu, tad arī šis “Dzintars” tonis varētu būt izmēģinājuma vērts:

b_6

Rozā lūpu krāsa. Skaistuma un sievišķības etalons. Šis būs modernais 2017.gada pavasara tonis. Daudzi stilisti to turpina izmantot, lai radītu greznu tēlu.

roza_lupu_krasa_2017

Par moderniem ir kļuvuši neona, sulīgie un spilgtie toņi. Dizaineru uzmanība tiek pievērsta fuksijas, aveņu un citu glancēto un matēto toņu variantiem.

Šie ir tikai daži “Dzintars” rozā krāsu gammas lūpu krāsu toņi. Ielūkojies šeit >>>>, te to ir krietni vairāk – gan vēsāki, gan siltāki toņi.

roza_dzintara_lupukrasa

Beige (bēšā) tonis 2017.gadā pārsteigs ar savu aristokrātiskumu. Šis lūpu krāsas tonis ļoti līdzinās ādas tonim, un pateicoties tam, rodas sajūta, ka sieviete nav uzkrāsojusies. Ideāls variants, lai uzmanību pievērstu acīm.

nude_lupu_krasas_2017

Plūmju tonis. Šī krāsa jāizmanto ļoti piesardzīgi, jo tā pieder gotikas stila dekoratīvajai kosmētikai. Eleganti izskatīties modernie lavandas, baklažāna, ceriņu toņi, jo šie toņi tēlu padarīs krietni maigāku un sievišķīgāku. Plūmju toņu dažādība ļaus radīt jebkuru izvēlēto tēlu.

Un visbeidzot – oranža lūpu krāsa. Jau kuru sezonu pēc kārtas šis tonis piesaista dizaineru uzmanību visā pasaulē.

oranza_lupu_krasa_2017

2017. gadā to izmantot ieteicams, pievienojot sarkano toni. Tādā veidā tiks radīta blondīnēm tik ļoti piemērotā vēsā sarkanā palete.

lupu_krasas_ombre

Labi kombinējama ar spilgti oranžu un ultramarīnu. Iegūtais siltais tonis piemērots būs olīvu toņa ādas īpašniecēm.

Un nobeigumā vēlos tev parādīt šīs sezonas 3 modernākos “Dzintars” toņus tumšmatēm:

dzintars_modernie_toni_2017

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Arvien biežāk, mēs iepērkamies ārzemju interneta veikalos un tās, kuras to sākušas darīt ir pavisam nesen, ļoti labi zina cik ļoti griba ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Pirms kāda laika mūsu blogā es jau biju izveidojusi publikāciju ar 10 padomiem kā izskatīties slaidākai. Šodien par nākamajiem desmit. Šie pado ...

 •   Meitenes, šodien īsi un konkrēti: TOP-10 janvāra-februāra perioda pirkumi mūsu vidū nu jau daudzu sieviešu iemīļotajā e-veikaliņā. To ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata