Iekšējo orgānu sakārtošana ar skaņu vibrācijām

 

vebinarsMūsu šūnas reaģē uz divām lietām – GAISMU un VIBRĀCIJU.

Katru reizi, kad mēs ieraugām saulīti, mēs sajūtam enerģijas pieplūdumu, mēs jūtamies labi un mums uzlabojas garastāvoklis.

Tad, kad aizdedzam svecīti vai iekuram kamīnu, mūsu šūnas reaģē uz uguni un mēs izjūtam mājīgumu un labsajūtu. Tieši tas pats notiek ar vibrācijām. Emocijas, tās arī ir vibrācijas, tās var būt augstas un zemas frekvences vibrācijas, kas ietekmē mūsu organismu. Piemēram, suņa svilpe, mēs to nedzirdam, bet dzīvnieki to dzird. Tieši tas pats notiek ar mūsu emocijām. Mēs tās apzināmies, bet neredzam un nedzirdam.

Viss ir vibrācijas. Viss sastāv no kustībā esošām molekulām. Katra šūniņa sastāv no neskaitāmām ātri virpuļojošām molekulām. Katrs cilvēks ir kā Visums, kurā molekulas griežas, kā planētas ap saulēm. Ja mēs varētu sevi apskatīties uz liela palielināmā un sadalītu atomos, tad redzētu, ka atoms līdzinās miniatūrai Saules sistēmai. Atoma kodols līdzīgs Saulei, kam apkārt griežas elektroni – gluži kā planētas ap sauli. Visi šie atomi kustās noteiktā frekvencē. Tie ir līdzīgi tenisa bumbām, kuras kustās turpu, šurpu. Katram orgānam ir sava vibrācija, jeb kustības frekvence. Ja kāds orgāns tiek izsists no līdzsvara, piemēram, sāk kustēties lēnāk, tad mēs to sajūtam ar sāpi un saucam par slimību.

Katra laba lieta, ko darām, paaugstina mūsu vibrāciju pakāpi. Skaņa – tā ir ļoti spēcīga vibrācija, ar kuras palīdzību mēs varam iznīcināt enerģētiskos blokus un dziedināt prātu un ķermeni. Ne velti cilvēki dzied svētās mantras vai psalmus. Arī mūsu senči to zināja un izdziedāja tautasdziesmās.

Mūsu DNS kodolā ir iekodētas informācijas – skaņu vibrācijas veidā, tāpēc katram orgānam ir sava skaņu vibrācija, katrai čakrai ir sava skaņu vibrācija. Ja mēs zinām, kā šīs skaņu vibrācijas pielietot, tad spējam atkodēt un dziedināt katru mūsu šūniņu un orgānus tai skaitā.

Piemēram, ja uz izelpu, caur pusatvērtām lūpām izdziedātu burtu ”Uuuuu”, tad ar šo skaņu varētu izārstēt un noņemt zobu sāpes. Esmu pati to pielietojusi, kad bija jūtīgas smaganas, efekts bija momentāns.

Piedāvāju vienreizēju iespēju, iziet veselu vebināra programmas ciklu un katrāarstesana_ar_skanu_vibracijam nodarbībā atklāt katra orgāna koda noslēpumu un kopā ar mani iemācīties un izdziedāt meditācijas veidā šīs skaņas, tādējādi sakārtojot visu savu organismu kopumā.

Negaidi, kad slimība klauvēs pie tavām durvīm, dari to laicīgi!

Katrs dalībnieks īpašumā saņems skaņu vibrācijas ierakstu. Uz tikšanos vebinārā!

Vebināru cikla vadītāja,

Inga Gromova

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Aiva

  Pilnīgi un noteikti ,varu teikt ka skaņu vibrācijas ,spēj paveikt lielus brīnumus. Lai katrs var to pārbaudīt uz sevi, noklausoties šo lekciju!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata