„Savāc sevi” un viss ap tevi sakārtosies!

Jā. Pasaule ir kļuvusi sarežģītāka. Krīzes, slikta ekoloģija, ģimenes problēmas, slikta pašsajūta, darbs, bērni, skola, vīrs, ēst gatavošana, mājas uzkopšana – tā ir mūsdienu sievietes ikdiena.

Pamēģiniet par to uz mirkli aizmirst…

Kādu dienu tēvs atnācis no darba, apgūlās uz dīvāna un sāka lasīt avīzi. Sieva darbojās virtuvē. Mazajam dēlēnam kļuva skumīgi un viņs ik pēc brīža nelika mieru te mātei, te tēvam. Pazīstama bilde, vai ne? Tēvs, zaudējis pacietību,piecēlās un izrāva avīzei vienu no lapām. Uz tās bija attēlota zemeslode un  sagrieza to sīkos gabaliņos. „Dēls! Es izdomāju tev interesantu nodarbi! Saliec zemeslodi! Domāju,ka tev tagad būs ko darīt līdz vakaram! Pamēģini ieviest kārtību pasaulē – saliec to no jauna!” teica tēvs un gandarīts par ideju, atkal apgūlās uz dīvāna. Nepagāja ne desmit minūtes un dēls ar uzvarētāja saucienu paziņoja tēvam, ka uzdevums ir paveikts! Izbrīnītais tēvs pajautāja dēlam kā viņam tas tik ātri izdevās. Bet dēls lepni paziņoja: „ Zemeslodes attēla otrā pusē bija sieviete. Un tiklīdz es savācu sievieti kopā, pasaule sakārtojās pati no sevis!”

Tas ir par mums, dārgās sievietes!

Savāciet sevi! Nav svarīgi cik jums gadu! Ja jūs gribat harmoniju sev apkārt, ja jūs gribat kontrolēt savu svaru, ja jūs gribat sakopt savu ārieni, ja jūs gribat mīlestību…Vispirms savāciet sevi!

Ja jums ir vairāk kā 40, tad jūs noteikti jau esat vismaz  kādu reizi atskatījušās uz savu nodzīvoto līdz šim dzīvi un esat mēģinājušas to analizēt.

Pavērojiet! Tieši  40-gadīgās ārzemju Holivudas zvaigznes šobrīd visvairāk atrodas savas slavas zenītā. Piemēram, Nicole Kidman, Sandra Bullock, Jennifer Aniston un Jennifer Lopez ir kļuvušas par tādām kā Holivudas „ stila ikonām” un ar savu talantu un skaistumu pievērš visas sabiedrības uzmanību. Uzkāpjot pa karjeras kāpnēm, 42 gadu vecumā Madonna ir kļuvusi par māti! Jā, ir par ko sajūsmināties! Par ko? Par visu šo sieviešu enerģiju! Kur ņemt enerģiju, kas sievieti padara par neatvairāmu neatkarīgi no viņas vecuma?

Atbilde ir viena! IZMANTO IESPĒJAS! Turpini meklēt tās un atradīsi SEVI! Nekad, nekad neapstājies sevis attīstības ceļā!

Ei! Tu vari šobrīd neticēt, bet  tev viss TIEŠĀM tikai sākas!

Meklē tos, kas tevi motivēs, „stums” uz priekšu , neļaus „iemigt”! Pat skolotājiem ir savi mentori! Dalieties sava starpā pieredzē! Jebkuru darbu darot, pieejiet tam radoši! Sargiet savu veselību, rūpējieties par to laicīgi, negaidiet,kad kāds to darīs jūsu vietā! Un priecājieties par katru dienu! Tieši šī attieksme, šis jūsu gara stāvoklis ir patiesa jaunība un atslēdziņa jūsu enerģijas avotam un visam, kas no tā izriet, neskatoties uz to cik jums gadu: 18, 40 vai 70…

Sāc ar sevi, savāc savu ideālo attēlu – jaunu un ziedošu! Salasi to pa fragmentiem, kā puisītis salasīja to puzli. Iespējams, ka pēdējos 10-15 gados tu esi pazaudējusi  dažus savas puzzles fragmentus….Ir laiks tos  atrast, savākt un, iespējams, daļu no tiem nomainīt uz citiem, bet izdari to – un viss ap tevi sakārtosies!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • jana

  …kā savākt sevi…?????

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata