Viss, ko vēlamies zināt par koriģējošo veļu

korigejosa_velaSākot ar šo dienu mūsu blogā būs jauna apakšsadaļa “Buduars.lv grib zināt…”.

Tajā šad tad es tevi iepazīstināšu ar lietām, mantām, vietām un pakalpojumiem, kas noteikti noderētu tieši mums – sievietēm vecumā ap un pēc 40 un centīšos to izdarīt tā, lai tu spētu sajust un saprast – vajadzīgs tev tas vai nē.

Viena lieta, kad interneta vietnes ir burtiski pārpildītas ar sausiem, komerciāliem reklāmrakstiem un vairs nav skaidrs, kur taisnība kur ne, bet savādāk, kad es pati pataustu, sajūtu un uzdodu “sievišķīgus un atklātus jautājumus” un izlemju – mums to vajag Buduars.lv lapās vai ne.

———————-
To, ka mums, mūsu vecumā un ne tikai, ir jāsāk papildināt sava garderobe ar labu, kvalitatīvu koriģējošo veļu sāku nojaust jau sen. Bet vienmēr tas viss palika kaut kā novārtā, bet nu ir laiks par to visu uzzināt vairāk gan man, gan, domāju, šī informācija noderēs arī tev Smaidiņš. Intervija sanākusi diezgan gara, bet tā ir ļoti informatīva un noderīga. Jā, un beigās tevi gaida pārsteigums!

Un tā – šodienas jautājumi  tiek adresēti “Skaista Figūra” veikaliņa meitenēm Ilonai un Kristīnei.

Aija: Sveikas meitenes! Man prieks, ka mēs  kopīgi varam mūsu bloga meitenēm pastāstīt par jūsu jaukā veikaliņa piedāvāto veļas klāstu daudz vairāk.  Par Jums var izlasīt internetā, mājas lapā, bet  nedaudz pastāstiet kas esat, kāpēc esat un kur esat,  vēlreiz.

Ilona: Viss sākās ar interneta veikalu, no kura viena liela piedāvājuma sadaļa – koriģējošāveikals_korigejosa_vela (6) veļa nu ir kļuvusi par atsevišķu, patstāvīgu daļu no mūsu dzīves. Pēc lieliem pārdomu brīžiem un smaga darba, Rīgā, E.Birznieka-Upīša ielā 18a, esam atvērušas veikalu „Skaista figūra”, kas pagaidām ir vienīgais specializētais koriģējošās veļas veikals Latvijā. Ceram palikt ne tikai par vienīgo, bet arī par iemīļotāko koriģējošās veļas veikalu Latvijas sievietēm, jo mūsu piedāvājums ir ļoti plašs – visām gaumēm, figūrām, dzīves gadījumiem un vajadzībām.

No vienas puses koriģējošā veļa Latvijas tirgū ir kaut kas jauns, kas ienāk pamazām un grūti, jo nākas cīnīties ar daudziem un dažādiem stereotipiem. Bet, dziļāk skatoties, tas ir labi aizmirsts vecais – korsetes, bodiji – šīs lietas taču agrāk bija neatņemama sievietes garderobes sastāvdaļa, kas pasvītroja sievišķību. Vecais, labais, ko uz brīdi bija pazudinājis „striķīšu” laikmets. Pie kam, šodien koriģējošās veļas piedāvājumā atrodami ne tikai funkcionāli, bet arī ļoti skaisti un jutekliski modeļi.

Principā, koriģējošā veļa nav nekas specifisks. Tā ir ikdienas veļa, kura papildus veic katrai sievietei patīkamu funkciju – slaidina, nogludina negludumus, liek turēt taisnāku muguru un atgādina mums par vēderiņa ievilkšanu.

Aija: Man ir 48 gadi. Arī mūsu bloga lasītājas ļoti bieži ir sievietes vecumā ap un pēc 40. Sakiet meitenes, kas tāds īpašs Jūsu veikala piedāvājuma klāstā ir tieši mums – sievietēm labākajos gados?

veikals_korigejosa_vela (3)Kristīne: Tev ir 48? Pēc Tavas bloga bildes izspriedu, ka ap 40 Smaidiņš.

Ilona: Smaidiņš. Atbildot uz jautājumu – pilnīgi viss! Koriģējošā veļa ir lieta, ko vislabāk pieņems un sapratīs sieviete ar pašcieņu, sieviete, kas zina savu vērtību. Sieviete, kas neskrien pakaļ modei, bet kurai ir svarīgas savas izjūtas un veselība, sieviete, kas netic ziliem brīnumiem, jo, šo veļu nēsājot, nemazināsies auguma aprises fiziski. Šī veļa slaidina vizuāli.

Kristīne: Runājot konkrēti par sievietēm ap un pēc 40… Pēc sarunām ar šī vecuma klientēm, izsecināju, ka galvenā problēma ir vēderiņš – arī smalka auguma dāmām. Manuprāt, šajā vecumā vislabākais variants ir bodijs. Diemžēl jāatzīst, ka āda šai vecumā vairs nav tik elastīga un stingra arī muguras un sānu daļā, tādēļ bodijs – vienots apakšveļas gabals izlīdzina siluetu kopumā, visu saliek pa vietām un iezīmē vidukli.Picture 011

Un viennozīmīgi – zeķbikses! Mēs piedāvājam profilaktiskās klases zeķbikses ar pakāpenisku kompresiju. Tās ne tikai slaidinās kājas, bet arī neļaus tām nogurt dienas garumā, neļaus iedzīvoties vēnu problēmās un, ja ir aizdomas par vēnu problēmām, kompresijas zeķbikses neļaus tām progresēt vai pat likvidēs tās.

Ilona: Īsāk sakot – koriģējošā veļa nav tendēta uz vecumu, bet gan uz sievieti, kas zina savu vērtību.

Aija: Vasara jau garām, bet nākamā vēl priekšā… Es ievēroju, ka Jūsu piedāvājuma klāstā ir arī peldkostīmi. Un man ir tāda sievišķīga nojauta, ka tie ir īpaši labi un ērti tieši mūsu vecuma sievietēm. Vai tā? Kas īpašs ir šiem peldkostīmiem, jo, nojaušot pēc cenas,  tie tādi  ir?

veikals_korigejosa_vela (4)Kristīne: Jā, peldkostīmi mums ir burvīgi! Cena tiem tiešām nav maza (viens peldkostīms maksā 47-54 Ls). Tas ir vācu ražojums un jūs jau zināt, cik vācieši ir pedantiski it visā.

Ilona: Īpašs šiem peldkostīmiem vispirms jau ir tas, ka tie ir bezvīļu un arī koriģējošie peldkostīmi. Laba manta lēti nemaksā – kā jebkura kvalitatīva veļa.

Kristīne: Audums ir ļoti izturīgs, paredzēts gan baseinu, gan atklātajiem ūdeņiem. Tādēļ tas nav tikai vasaras sezonas produkts.

Ilona: Godīgi sakot – šo peldkostīmu kvalitāti var novērtēt, paņemot tos rokās un pataustot. Sajūta ir tāda, ka to vairāk gribētos, nekā negribētos Smaidiņš.

Aija: Es pamanīju, ka ir jauks apakšveļas piedāvājums arī māmiņām un grūtniecēm. Ko nozīmē koriģējošā apakšveļa grūtniecēm? “Mūsu laikos” par to maz runāja… Vai tā nepieciešama un kādos gadījumos būtu pat ļoti ieteicama?

Kristīne: ”Bandāžas” taču bija? Koriģējošās veļas piedāvājums grūtniecēm nav liels, jo pamatā tai ir funkcija – balstīt vēderu. veikals_korigejosa_vela

Mūsu lielākais jaunums un superhīts – koriģējošie šorti un zeķbikses grūtniecēm ar mikromasāžas efektu, kas pilda ne tikai pamatfunkciju – vēdera balstīšanu, bet arī neļauj nospiest vēderam zem tā esošos asinsvadus, plus vēl mikromasējošais audums nepārtraukti (pie kustībām) masē kājas, izvada lieko šķidrumu, neļauj veidoties celulītam un strijām, kas ir topošo māmiņu lielākā sāpe. Kā arī jau pieminētās vēnu problēmas, jo grūtniecība ir viens no riska faktoriem.

Aija: Jūs jau, meitenes, nojaušat, ka mūsu vecumā visvairāk interesē viss, kur pavīd frāze: “mazina celulītu”, “novērš vēnu varikozi”, novērš vēl kaut ko… Kā tā var būt, ka ar šo lietu palīdz tikt galā tāda vienkārša garderobes sastāvdaļa kā veļa?

Ilona: Viss ģeniālais ir vienkāršs. Ikvienā lietā, it īpaši veselībā, galvenais ir profilakse, ko dažādu iemeslu dēļ parasti cilvēki neievēro. Ar veļu sākas mūsu garderobe. Kvalitāte dod labsajūtu. Papildus funkcija ir speciālais mikromasāžas audums, kas masē mūsu ķermeni, pateicoties mūsu pašu kustībām. Viss notiek šūnu līmenī, tāpēc fiziski mēs to nejūtam. Šī masāža ir maiga, bet dziļa, stimulē asinsriti, veicina limfas atteci un lieko šķidrumu izvadīšanu, un visa tā rezultātā notiek arī cīņa ar sieviešu nedraugu – celulītu.

veikals_korigejosa_vela (2)Kristīne: Pirms laika lasīju rakstu, ka celulītu var novērst, katru dienu 20 minūtes rīvējoties ar linu dvieli. Bet ņem un atrodi tās 20 minūtes! Un tad sarkanām, sūrstošām kājām skrien tālāk savos darbos.

Un re – itāļi, izpētot nianses, uzšuva šortus ar viļņveida struktūru iekšpusē. Uzvelc zem svārkiem vai biksēm, tie ir mīksti, maigi pieguļ un pa dienu aizmirstās. Tikai vakarā, tos novelkot, skaties – mazi sārti vilnīši uz ādas. Un mani nemoka sirdsapziņa par neatrastajām 20 minūtēm linu dvielim. Senās metodes atgriežas, tikai mūsdienīgākā, modernākā un ērtākā variantā.

Ilona: Galvenais priekšnosacījums visam – pareizā izmēra izvēle. Lai efekts nekļūst par defektu, gan veselības, gan izskata ziņā.

Jāpiebilst, ka koriģējošā veļa nav brīnumdaris. Sievietei jāsaprot, ka viņai jebkurā gadījumā jāstaigā ar ievilktu vēderu un taisnu muguru. Ja viņa tā nav paradusi darīt, tad pat veļa nelīdzēs. Tas ir no tēmas – ja nemazgāsies, dezodorants situāciju neglābs Smaidiņš.

Aija: Veidojot publikācijas mūsu blogam, esmu ļoti bieži ievērojusi, ka  Holivudas zvaigznes izmanto koriģējošo veļu praktiski visas un ļoti bieži arī tās, kuras  ir slaidas.  Es nojaušu, ka tad, kad es sevi ieraudzīšu spogulī  un ielas skatlogu atspulgos tik staltu, elegantu un jauneklīgi “gludu”, man gribēsies šo veļu nēsāt arvien biežāk…  Un veļu raksturojošās frāzes “saplacina vēderu, paceļ dibena līniju, veido tievāku vidukli un izlīdzina siluetu” tiešām aicina šo veļu iegādāties.

Sakiet man tā atklāti – bet vai ilgstoši nēsāt šādu veļu nav kaitīgi?Picture 016

Kristīne: Man arī ir aizdomas, ka šī veļa izraisa atkarību Smaidiņš. Viena klientīte pielaikoja korseti: „O, man ir viduklis!” Smaidiņš.

Bet runājot par ikdienu… Mums tāpat ikdienā jānēsā apakšveļa. Cik no mums nēsā 100%-īgu kokvilnu? Nemaz nerunājot par ikdienas ieliktnīšiem. Kas var būt slikts apakšveļai, kas palīdz turēt stingru, taisnu muguru?

Ilona: Šīs veļas ražotāji ir zināmi un pārbaudīti. Materiāls ir elpojošs, ar antibakteriālu ielaidumu biksīšu daļā. Nav pamata domāt, ka tā ir neveselīga. Pats ražotājs šo veļu iesaka nēsāt ikdienā.

Ja runa ir par saspiešanu, tad tas ir citādāk. Ir sievietes, kas uzskata, ka tikai piežmiegta veļa dod efektu, kaut arī nevar paelpot Smaidiņš. Ja gribās tā, tad tādu variantu labāk tikai uz vienu vakaru, uz pāris stundām. Bet ikdienai svarīgi ir izvēlēties savai figūrai piemērotu modeli, savu izmēru. Sajūtām jābūt komfortablām, lai nekas nespiež.

Naktī, protams, organismam jāļauj atpūsties, kā jau no visa. No sava patiesā izmēra mēs neizbēgsim. Koriģējošā veļa vizuāli nogludina mūsu krociņas un padara kopskatu estētiskāku.

Aija: Vēlos kopā ar jums nedaudz paceļot starp veikala plauktiņiem… Sakiet, lūdzu, ja es nolēmu kādu naudas summu iztērēt  jaunas veļas iegādei,  ieeju jūsu veikalā un jūtos nedaudz apjukusi, jo viss ir tik jauks un tik vilinošs – ko jūs man nevis kā pārdevējas pircējai, bet kā sievietes sievietei  ieteiktu?  Ko esat pašas iecienījušas un izmēģinājušas? Picture 004

Ilona: Nav viena modeļa, kas būtu vislabākais. Modeļu ir daudz, tāpat kā ir daudz dažādu figūru. Nesenais piemērs – divas daudz maz līdzīgu figūru īpašnieces laikoja vienu un to pašu modeli. Vienai šī veļiņa izskatījās fantastiski! Otrai – nekā. Nācās meklēt citu, īsto variantu.

Šīm veļām galvenā korekcija tendēta uz vēderu un tālāk jau pēc individuālām vēlmēm.

Kristīne: Daudzas mūsu klientītes ir iecienījušas zeķbikses. Tās ir izturīgas sava blīvuma dēļ. Es pati esmu sajūsmā par zeķbiksēm ar mikromasāžas efektu biksīšu daļā – 2 zaķi ar vienu šāvienu!

Mūsu zeķbikses ir īpašas ne tikai ar veselīgumu, bet arī ar to sievišķīgumu, smalkumu un eleganci. Tiesa gan, uzvilkt tās ir visai sarežģīti – sava blīvuma dēļ tās nepadodās tik labi uz uzstiepšanu. Un runājot par cenu – izdevīgāk ir pusgadā reizi iztērēt 14-20 Ls, zinot, ka pa šo cenu papildus rūpējies arī par savu veselību, nekā ik pēc 2 nedēļām vismaz pa 3 Ls…

Ilona: Ņemot vērā, ka šī veļa ir kvalitatīva un dārga, tam ir jānobriest, jānāk uz mūsu veikaliņu un lēnā garā, kafiju dzerot, jāmēra un jāizvēlas savai figūrai un sajūtām labāko. Pasūtot internetā, jāzina, ko grib un jācenšas pēc iespējas precīzāk noteikt savu izmēru, neglaimojot sev.

Šī veļa nav nekas ārpus pierastā. Ikdienas veļa ar papildus funkciju, kas vairāk vai mazāk ir nepieciešams katrai sievietei.

——————–

Un tagad šis tas no manas – nu jau personīgās, triju dienu pieredzes. Manu garderobi ir beidzot papildinājusi koriģējošā veļa Smaidiņš.

Kad saņēmu savu sūtījumu no veikaliņa meitenēm, dienu vēlāk man radās vairākikorigejosie_sortini sievišķīgi jautājumi un, par cik tie var rasties jebkurai no mums, nolēmu meiteņu atbildes nopublicēt arī te:

Aija: Kristīn, šie koriģējošie šortiņi vairāk ir domāti skaistumam (vizuālā ķermeņa gluduma radīšanai) jeb tie tiešām samazina celulītu   un cik ilgi max. var tos nēsāt? Kad atvēru paciņu, apjuku, jo šortiņi izskatījās kā uz padsmitnieci. Sākot vilkt sapratu, ka jārīkojas uzmanīgi un lēnām.

Kristīne: šie šortiņi ir jāvelk ļoti uzmanīgi, kā plānas zeķbikses (saritinot un pakāpeniski). Nedrīkst stiept un jāuzmana no nagiem. Uzvilkšana ir sarežģīta (īpaši zeķbiksēm), bet sajūtas beigās labas! Šajā gadījumā uzvilkšanas process ir svarīgākais. Jā, pie reizes par zeķubiksēm vēlos iestarpināt, ka ļoti svarīgi, kad tās ir uzvilktas, pastaipīt pirkstgaliņus – atbrīvot vietu pirkstiem, lai kompresija tos nesaspiež un lai tie pa dienu nesāp.

Aija: Jā, piekrītu, kaut arī uzvilkšana nav viegla, sajūtas, nēsājot, tiešām ir ļoti labas un netraucējošas.

Picture 023Kristīne: Slaidinošais efekts ir vismazākā daļa no to funkcijām. Pati galvenā ir cīņa ar celulītu (lai tas nerodas un ja ir – lai samazinās) un asinsrites stimulēšana. Protams, nekas nenotiks, ja Tu vienkārši gulēsi.

Pie ķermeņa kustībām mikromasāža rada “berzi”. Šī masāža veicina liekā šķidruma izvadi no organisma (biežāk vajadzēs iet čurāt) un veicina limfas atteci. Tas viss un asinsrites traucējumi ir viens no svarīgajiem momentiem celulīta rašanās gadījumā.

Celulīts nav strijas – saplīsusi āda, tāpēc ar to var strādāt. Mums ir masierīte, kas klientam sniedz anticelulīta masāžas kursu un, tad iesaka nēsāt šādus šortus (tiem ir dažādi garumi) ikdienā, lai nodrošinātu līdzīgu masāžu nepārtraukti.

Ar lietošanas biežumu ir tā, ka tie paredzēti ikdienas nēsāšanai – zem drēbēm. Audums ir elpojošs, nesvīst. Ja vēl papildus tos uzvilksi sportojot, efekts būs vēl labāks, jo pie lielākām ķermeņa kustībām, rodas lielāka berze/masāža. Naktī gan labāk velc nost un atpūties. Domāju, ka, nēsājot tos 1x nedēļā pāris stundas, efekta nebūs.

Ļoti svarīga ir šīs veļas kopšana – ideāli būtu, ja to vienkārši izskalotu vēsā ūdenī ar rokām. Bet, ja negribas ķēpāties, tad var ielikt arī veļas mašīnā, bet 30 grādos un noteikti bez mīkstinātāja, ideāli – maisiņā. Īsāk sakot – kopšana, kā delikātai veļai.

veikals_korigejosa_vela (5)

Mīļās dāmas, dzīve ir skaista! Nevajag sevi mocīt un nevajag sev liegt neko tik vienkāršu kā kūciņa un neko tik skaistu kā koriģējošā veļa Smaidiņš!

Gaidīsim jūs Rīgā, E.Birznieka-Upīša ielā 18a (ieeja no Visvalža ielas) darbdienās no 10:00-19:00, sestdienās 11:00-16:00.

Un sadarbībā ar Buduars.lv mums ir īpašs piedāvājums!

Pie pirkuma veikšanas atsaucieties uz Buduars.lv un saņemiet veikala “Skaista figūra” pastāvīgā klienta karti, kas dos iespēju iepirkties ar 10% atlaidi.

Arī pasūtot preci internetveikalā mami.lv , pie pasūtījuma veikšanas, komentāros atsaucoties uz Buduars.lv, jūs saņemsiet 10% atlaidi savam koriģējošās veļas pirkumam.

—————–

Liels paldies, „Skaista Figūra” veikala meitenēm! Nu man ir nojauta, ka sieviešu vidū, kuras ir vecumā ap un pēc  40,  jūsu precei varētu būt dikti liela piekrišana. Jo neiet jau runa par primitīvu auguma sažņaugšanu, lai izskatītos tievāka, kādu funkciju agrāk pildīja korsetes, bet gan par auguma korekciju, vienlaikus to atveseļojot vai uzturot to veselu.

Un vai var būt vēl labākas elegantas sievietes veļu raksturojošās īpašības?

P.S. Sekojiet  Draugiem.lv lapām: Buduars.lv un skaistafigura.lv,  jo drīzumā tev būs iespēja būt starp tām, kas savā īpašumā var iegūt skaistu, sievišķīgu dāvanu…

Uz tikšanos tepatās,

Kristīne, Ilona un Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Rudens ir laiks, kad gribas ieritināties dīvāna stūrī, ietīties siltā segā, nolikt blakus sev kūpošas, smaržīgas tējas krūzi un lasīt... Rudens ir ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata