Es mīlu sevī visu…

ka_milet_sevi

Protams, būtu muļķīgi Tev jautāt – vai vēlies būt laimīga? Katrs cilvēks taču par to sapņo, vai ne? Bet kas tamdēļ jādara? Jāsmaida? Jārealizē sapņi? Jānodarbojas ar to, kas patīk? Katrs izvēlas savu ceļu.

Bet šodien parunāsim par pavisam vienkāršu metodi, kas vispirms jau palīdzēs mainīt mums attieksmi pašām pret sevi un dzīvi kopumā. Un šo metodi nosauksim par „Es mīlu sevī visu”.

Un tā – kas tad būtu jādara? Vienkārši viena mēneša garumā pieradini sevi sev sacīt: „Es mīlu sevī visu!” Jo biežāk katru dienu sev to teiksi, jo labāk tev. Lai šī frāze kļūst par tavu līdzgaitnieci, un redzēsi, kā tā spēs mainīt tavu apziņu.

Tiklīdz tu sāc par sevi šaubīties un domāt „Kā es varu visu sevī mīlēt, ja esmu tik resna?” vai „Man nudien tas nepalīdzēs, manī pārāk daudz trūkumu!”, vienkārši nepievērs tām uzmanību. Uzreiz šo domu nomaini pret „Šī doma man nav svarīga. Es mīlu sevī visu!” Nebaidies no negatīvām domām, lai tās mierīgi ienāk tavā apziņā. Galvenais, lai tām nebūtu pār tevi nekādas varas. Šādas domas ir pretošanās pārmaiņām. Neskatoties ne uz ko, tev ir jāturpina. Jā, sākuma tā liksies kā spēle. Bet tev šai spēlē jāuzvar. Un nepievērs uzmanību arī tam, ko tev teiks citi.

Atceries: kamēr vien tu būsi stiprāka par šīm tavām domām, tām nav pār tevi nekādas varas. Mēs pašas tām dodam varu un tikai mēs, izvēlamies kad to paņemt atpakaļ.

Mēs katru dienu sev sakām ļoti daudz nepatiesības. Ir absurdi sajozt kopā mūsu labās rakstura īpašības un ārējo izskatu. Jo daudzi mūsu trūkumi – ir tikai mūsu individualitātes izpausme. Tā ir mūsu unikalitāte.

Kaut vai…tikko ienāca prātā doma: vai atceries pirms daudziem gadiem sieviete ar vasaras raibumiņiem nosētu seju, nezināja kur dēties, jo viņas seja vispirms jau pašai likās neskaista. Un tagad? Šādas sievietes ar šādu seju tiek meklētas kā ar uguni, jo šis trūkums ir pārvērsts par efektu un daudzi modes žurnāli lepojas ar šādu seju fotogrāfijām un modelēm.

Ja tu esi gatava to pieņemt (savas īpatnības) – tev nebūs velēšanās mūždien sevi salīdzināt ar citiem. Cenšoties  būt līdzīgai citām, tu izkaltē savu dvēseli. Dievs mūs radīja, lai mēs izpaustu sevi tādi, kādas esam, ar savu unikalitāti.

Tāpēc, sākot ar šo dienu, trenc prom negatīvās domas un aizstāj tās ar „Es mīlu sevī visu!” Vai esi tam gatava?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata