Veiksmīgo vīru gudro sievu noslēpumi

veiksmigu-viru-sievasVai tev ir nācies saskarties ar tādu terminu kā profesija-sieva? Vai esi kādreiz domājusi, kāpēc vienu ģimenes pāru kopdzīve ir ilga un laimīga, turpretim citiem attiecības ne tikai nenes prieku un gandarījumu, bet kļūst par tādu kā spriedumu, kas nav pārsūdzams. Vienu vārdu sakot, šodien par laimīgo sievu noslēpumiem.

Kā tas iespējams, ka vieni pāri savu laimi būvē, bet citi tikai to vien dara, kā nodarbojas ar sasisto trauku lausku uzlasīšanu?

Laikam nav vērts nevienu pārliecināt, ka būt mīlētai un mīlošai ir lielākās sieviešu daļas pati dabiskākā un neatņemamā viņas būtības daļa. Tāpēc ir vērts runāt par tām lietām, kuras veicinātu sievietes prasmi būt par savas laimes profesionāli.

Jā, mūsu laiks ir jebkuras jomas profesionāļu laiks un bez noslēpumu zināšanām neiztikt arī te.

Par ko runā veiksmīgās sievas, ko viņas iesaka un ar kādiem noslēpumiem ir gatavas dalīties? Sāksim izprast dažus no tiem, paanalizējot veiksmīgo un slaveno vīru atziņas, kurās vienā balsī vīri paziņo, ka par lielāko daļu savu uzvaru viņi ir pateicīgi savām sievām.

Izrādās, daudzām šīm sievām piemīt tā maģiskā spēja, kas savus vīriešus paceļ neticamos panākumu augstumos. Kas ir šī spēja, kas ir šis spēks?

Šīs sievietes spēj, šī vārda visbrīnišķīgākajā nozīmē, kalpot saviem vīriem, kā rezultātā kļūst par Sievām ar lielo burtu. Kļūst par sievām-palīgiem, kādas tiek vīriem kā glābiņš, kā debesu dāvana.

Sievas, kas prot uzturēt māju tīru un mājīgu, rūpēties par saviem bērniem, pagatavot gardu ēdienu savai ģimenei un pats galvenais – būt par sava vīra dvēseles miera un labklājības sargu, kuram bieži vien nav ne mazākās nojautas par tām ikdienas problēmām, kuras nākas risināt viņa sievai.

Bet arī tas, tomēr, nav pats svarīgākais laimīgu sievu noslēpums. Viņas ir lietas kursā par visiem sava vīra profesionālajiem darījumiem, līdz ar to, jebkurā momentā spēj pildīt sekretāres, jurista, tulka un asistenta lomu.

Daudzas no šīm sievietēm brīnumainā kārtā ir iekļuvušas visās savu veiksmīgo vīru dzīves sfērās. Un to viņas dara ar nolūku – lai ar neredzamu roku vadītu daudzas tās lietas un darījumus, kuri novērstu viņu vīru uzmanību no galvenajiem uzdevumiem.

Lielākajai daļai šo vīru nav nekāda priekšstata par viņu ģimenes dzīves ikdienišķajiem jautājumiem, piemēram, par to, kur atrodas viņu mājā putekļusūcējs, cik maksā pārtikas produkti veikalā, kā pagatavot garšīgos salātus utt.

Toties viņu sievām ir absolūts priekšstats par to, kur atrodas vīru ziņojumi, atskaites unveiksmigo-viru-sievas svarīgi dokumenti, kādas tikšanās ir paredzētas vīram šai nedēļā un vēl desmitiem dažādu pienākumu un funkciju, kuras ļoti klusi un cītīgi pilda viņu uzticamās sievas un tādā veidā jūt savu lielo nozīmi sava vīra dzīvē, jo neviens sekretārs un personīgais palīgs nav spējīgs tik dziļi iekļūt visās mīļotā cilvēka dzīves sfērās, lai nestu viņam tik lielu labumu. Pie tam, nekad necensties jaukties tajos jautājumos, kur viņas negaida.

Šīs sievietes saprot, cik viņas ir svarīgas un nepieciešamas saviem vīriem. Tāpēc prot būt laimīgas un dara to, izbaudot savas rūpes, vēlmi un prasmi kalpot savam vīrietim, kura laime un veiksme ir būvēta uz viņas mīlestības pamatiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata