Tām, kurām nepatīk ziema: 10 moderni iemesli to iemīlēt

ziemas skatsMan patīk ziema. Jā, iespējams, tāpēc, ka man ir sava mašīna un, ja man nav vēlēšanās iet kājām un āra laiks ir nepatīkams, es braucu. Iespējams arī tāpēc, ka rītos man nav jāceļas pēc modinātāja signāla un no rīta, pavadījusi savu meitiņu uz skolu, ietinos gultas, vēl joprojām siltajā segā un guļu, kamēr pamostos….Un noteikti tāpēc, ka, atgriežoties no pastaigas, nosalusi un laimīga, varu izdzert siltu tēju ar medu un citronu un arī tāpēc, ka varu vērot gan puteni aiz loga, gan lēni krītošās sniegpārslas…Tāpat kā tu….

Cik, tomēr labi, ka mēs dzīvojam Latvijā,kur var izbaudīt pilnībā visus četrus gadalaikus…tas ir TIK skaisti!
Bet no modes un skaistuma skatījuma punkta ziema daudziem var nepatikt un tas ir loģiski: vēja appūsta seja, ziemā sievietes pieņemas svarā, ietin savus augumus siltās un, varbūt, pat neērtās, dažreiz pat ne visai estētiskās drēbju kārtās. Bet es vēlos nosaukt 10 modernus iemeslus kāpēc ziemu ir vērts iemīlēt!

1.Gada beigas un ziemas periods fitnesa centros nav īpaši apmeklēts. Šīs iestādes vienmēr ir pārpildītas pavasarī un rudenī, bet tieši ziemā daudzos veselības un fitnesa centros ir pusgada vai gada abonentu izpārdošanas akcijas un,ja tavas finanses atļauj, noteikti  šo akciju izmanto! Ja tu to būsi apmaksājusi, tu nevarēsi to neapmeklēt.

fitnesa centrs

2. Tas tevi neiedvesmo un tev nepatīk apmeklēt fitnesa centrus? Tad iepriecini sevi un pārējos, iekārtojot savu mītni Ziemassvētku noskaņās – lai tava māja vai dzīvoklis līdzinātos pasakai, kurā  atgriezties dienas beigās alkst katrs, kas tajā dzīvo!

Picture 266

3. Arī to tev nepatīk darīt? Tad šai ziemā ir moderni nēsāt veltenīšus ( uggs )! Protams, tos var nēsāt arī vasarā, kā to dara Hayden Panettiere… Bet, laikam mūsu vecumā tas var izskatīties dikti jocīgi…

uggs ziemas zābacini

4. Tu neciet un nekad neesi cietusi veltenīšus? Tad ir vēl viens aukstā gadalaika pluss – kažokādas, kas tavam tēlam var piedot gan šiku, gan glanci!

kazoki 2010

5. Tu esi par kažokādu dzīvnieku aizsardzību?  Tādā gadījumā var ziemu iemīlēt par to, ka mēs, sievietes, daudz un bieži staigājam bez papēžiem un, paldies ziemai, ka tas ir gadalaiks, kad mūsu kājas un pēdas var atpūsties. Kaut nedaudz.

ziemas apavi

6. Tu pat ziemā nenokāp no papēžiem un ledaino ielu dēļ šo gadalaiku neieredzi vēl vairāk? Tad pievērs uzmanību citam ziemas plusam – ziemā ir tik daudz jauku cepurīšu, ar kurām tu vari dažādot savu tēlu un garderobi!

ziemas cepures 2010-2011

7. Tu domā ka cepure nav nekāds dižais pluss? Tad  Ziema tev var kļūt par patiesu prieka un svētku gadalaiku : Ziemassvētki, Jaunais gads, tusiņi darba vietās, draugu vidū, Valentīndiena… – respektīvi daudz iemeslu izskatīties šiki un būt jaukā noskaņojumā!

svetki darbavieta

8. Tu domā,ka svētki ir kārtējais ierocis, lai radītu caurumu tavā budžetā? Lūk, vēl viens moderns iemesls kāpēc tu varētu iemīlēt ziemu – slēpošanas kostīma izvēle! Tie ir TIK skaisti un ir tā-ā-āda izvēle!

sleposanas kostimi

9. Kalnu slēpošana nav tavs jājamzirdziņš? Ok. Ziema ir arī Ziemassvētku kolekcijas, kas lieku reizi ļauj tev pajūsmot par iemīļotā modes dizainera darbiem.

ziemas modes skate

10. Nu un, protams, ziema – tie ir divi totālo izpārdošanu mēneši! Ar ko ziemas izpārdošanas ir labākas par vasaras izpārdošanām? Augusta beigās iegādātajam vasaras sarafāniņam būs jāgaida nākamā vasara, bet pa šo laiku tas var kļūt nemoders vai kaut kāda iemesla dēļ tev var vairs nepatikt, bet mantas,ko tu iegādāsies no izpārdošanā izliktās rudens-ziemas kolekcijas, tev nebūs jānoliek plauktā līdz pat pavasarim.

ziemas atlaizu bums

Un kāpēc TU mīli ziemu?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Make-up, grims, dekoratīvā kosmētika (tam ir daudz nosaukumu) ir līdzeklis, kurš sievietes rokās varētu būt un ir spēcīgs ierocis, kas tiek pielie ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Bloga lasītāja

  Man ziemā patīk sniegs. Viss ir balts un liekas, ka cilvēki arī kļuvuši gaišāki. Ziemassvētku laiks, silto un pūkaino džemperu laiks. Karstvīns un, protams, mandarīni un piparkūkas. Patiesībā laiks, kad mīļajiem cilvēkiem gribas pieglausties klāt vairāk, iespējams tāpēc, ka ārā kļuvis ir aukstāks :) gribas sasildīties. Man ziema viennozīmīgi ir tāds brīnumu un savā ziņā romantikas laiks.

   
   
   
 • persona

  Uz slēpēm esmu uzkāpusi, ko tālāk?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata