Stilīgu frizūru trendi 2012.gada pavasarim

matu-frizuras-2012 (4)Uzmanīgi papētot pasaules modes nedēļu norisi, mēs varam konstatēt ne tikai galvenās tekošās sezonas apģērba, apavu un aksesuāru modes tendences, bet arī formēt savu stilu un tēlu.

Šādas analīzes rezultātā ir arī radies daudzu jaunu un interesantu ideju, novirzienu jeb trendu apkopojums, kas palīdzēs mums veidot stilīgu frizūru 2012.gada pavasarī.

Trends Nr.1 – mati uz aizmuguri

Šai pavasarī ultramoderns būs tā saucamais „mitro matu” efekts. Bet ne izpluinīti mati ar nevīžības pieskaņu, bet gan akurāti nogludināti, savākti un uz aizmuguri saķemmēti mati.

Ne reizi vien šopavasar uz modes skates podiumiem bija redzamas BCBG, Cushnie et Och, Costello Tagliapetra, Rebecca Taylor, Yigal Azrouel, Ruffian, VPL, Victoria Beckham, Monique Lhuillier un Ralph Lauren meitenes ar gludiem un spīdīgiem matiem.

66214946matu-frizuras-2012 (3)matu-frizuras-2012 (4)matu-frizuras-2012

Šai vieglajai frizūrai ir viena nozīmīga priekšrocība. Ja kāda iemesla pēc tev nav iespējas matus izmazgāt un ieveidot, tad ar gēla un matu sakārtošanas līdzekļu palīdzību tu burtiski dažās minūtēs vari izveidot elegantu un koptu tēlu.

Atceries, ka šāds matu sakārtojums piestāv ne katrai. Apaļa un trīsstūrveidīga sejas forma, neideāla ausu forma – tie visi ir iemesli, kāpēc šī frizūra nav domāta katrai.

Trends Nr.2 – zem galvas apsēja

Modernās šī pavasara frizūras nav iedomājamas bez matu aksesuāriem. Palīgā tiek ņemts viss, kas vien atrodas pa ķērienam un varētu derēt: lakati, apsēji, matu lociņi, jostiņas un pat pareo.

Dizaineri piedāvā lakatus savīt arābu un āfrikāņu stilā. Protams, austrumu turbāns nav piemērots ofisam, bet ārpus tā tas tevi var padarīt šarmantu un “piemest”  dažus cm klāt pie tava auguma.

Luca Luca brends meitenēm piedāvā pamēģināt apsējus, kas līdzinās pirātiskajiem. Bet brendu Marc Jacobs un Karen Walker stilisti savām modelēm ap galvu apsēja zīda lakatus.

matu-frizuras-2012 (2)66398950

Jaunajā Nicholas K kolekcijā skaidri dzirdama arābu mūzika un visas modeles skatē bija ar lakatiem ap galvu. Miniatūri maigi zīda vijolīšu pušķīši rotāja modeļu galvas, kas demonstrēja jauno Anna Sui pavasara kolekciju.

matu-frizuras-2012 (2)matu-frizuras-2012 (4)matu-frizuras-2012 (5)matu-frizuras-2012matu-frizuras-2012 (3)matu-frizuras-2012 (2)matu-frizuras-2012 (3)matu-frizuras-2012 (4)matu-frizuras-2012 (5)matu-frizuras-2012 (6)matu-frizuras-2012 (7)matu-frizuras-2012 (8)matu-frizuras-2012 (9)matu-frizuras-2012
Šīs frizūras universālisms ir acīmredzams: pat visīsākos matus var apsiet ar lakatu, tāda veidā radot absolūti citu tēlu.

Trends Nr.3 – matu celiņš pa vidu

Šī gada pavasarī par 40 gadiem atgriežamies atpakaļ. 70-tie ir atkal modē! Un līdz ar tiem līdzi atgriežas harmonija un minimālisms. Viena no modernākajām šīs sezonas frizūrām kļūs vienkāršais un elegantais 70-to gadu stila ikonas Jane Birkin matu sakārtojums.

Taisni un vaļēji mati ar celiņu pa vidu – un viss. Šim minimālismam slavas dziesmu dzied sekojošu brendu dizaineri – Calvin Klein, Alexander Wang, Kevork Kiledjian, Luca Luca, Nicole Miller, Lacoste, Rag & Bone, Mandy Coon, Jeremy Laing, Band of Outsiders, Diesel, Michael Kors, Elie Tahari un Rachel Zoe.

matu-frizuras-2012 (2)matu-frizuras-2012 (3)matu-frizuras-2012 (4)matu-frizuras-2012 (5)matu-frizuras-2012 (6)matu-frizuras-2012

Protams, ir jāatgādina par dažiem šīs vienkāršās frizūras veidošanas noteikumiem. Pirmkārt, taviem matiem ir jābūt ideālā stāvoklī: tu piekritīsi, ka ar nekoptām lokām tu nespēsi radīt minimālisma iespaidu. Otrkārt, pievērs uzmanību krāsai: īpaši efektīgi celiņš izskatās matos, kuriem ir veikta blondēšanas procedūra.

Trends Nr.4 – noslēpumainība

matu-frizuras-2012 (2)Modernās 2012.gada pavasara frizūras ir piesātinātas ar noslēpumainību. Vivienne Tam, Christian Siriano, Charlotte Ronson, J. Mendel, Jenny Packham, Rachel Roy, ADAM un Altuzarra dizaineri iesaka maksimāli akcentēt noslēpumaino sievietes dabu.

Sadaliet matus ar celiņu uz vienu pusi tā , lai šķipsnas pilnībā nosegtu vienu sejas daļu. Šo paņēmienu var pielietot gan gariem, gan īsiem matiem. Nozīmes nav arī matu struktūrai: sejas daļu aizsegt var gan ar taisniem, gan viļņainiem matiem.

Paeksperimentē ar 20-to un 30-to gadu tēliem, atceries gangsterfilmu varones. Ja tu esi nolēmusi šo frizūru izveidot, lai dotos sabiedrībā, neaizmirsti to nofiksēt ar spēcīgu matu laku.

Trends Nr.5 – viļņainas šķipsnas un astes

Jaunajā sezonā esi gatava savas šķipsnas gan stiept, gan savīt. Viena no aktuālākajām frizūrām kļūs daudzu „astīšu” apvienojums. Izstiep un savij šķipsnas, un atlikušos galiņus akurāti nostiprini vai pievieno pārējiem matiem un nofiksē ar stipras fiksācijas līdzekļiem.

Daudzas interesantas idejas varēja vērot Cynthia Rowley, Jason Wu, Suno, Proenza Schouler un L’Wren Scott modes skatēs.

matu-frizuras-2012 (2)matu-frizuras-2012 (3)Jason Wu Spring 2012 RTWmatu-frizuras-2012 (5)matu-frizuras-2012 (6)matu-frizuras-2012 (7)matu-frizuras-2012 (8)matu-frizuras-2012

Galvenais šādas frizūras tapšanas noslēpums ir nejaušas paviršības iespaida un mākslinieciskās nekārtības radīšana. Matus veido nedaudz mitrus, izstiepjot un nostiprinot ar matu veidošanas līdzekļu palīdzību.

Centies radīt „out of bed” efektu, bet nepārcenties – ir jātop tikai vieglam nekārtības iespaidam, bet ne nevīžīgam.

Trends Nr.6 – retro

Mūsdienu mode attīstās, bet ar skatienu atpakaļ. Modernās 2012.gada pavasara frizūras – tie ir slaveno pagājušā gadsimta aktrišu tēli. Tracy Reese brends modē ievieš Marlene Dietrich lokas.

Diane von Furstenberg modes skatē no jauna parādījās Brigitte Bardot aizmirstās babetes. Bet meitenes ar skaistu matu „kupenu” kas līdzinājās jaunībā Nicole Kidman matu sakārtojumam, skatītāju acis priecēja Rebecca Minkoff modes skatē.

matu-frizuras-2012 (2)matu-frizuras-2012 (3)matu-frizuras-2012 (5)

Lai radītu šos matu sakārtojumu variantus, tev būs nepieciešama diezgan liela meistarība. Galvenais – prasmīgi palielināt matu apjomu. Šim nolūkam izmanto lielos matu ruļļus, bet pirms matu ieveidošanas kuplas frizūras iegūšanai būs nepieciešamas matu putas vai pieniņš.

Un, lūk, nobeigumā neliels trendu pārskats.

2012.gada pavasara frizūru trendi

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 • Varbūt ne katra, bet daudzas mūsdienu sievietes šad tad savā dzīvē un izskatā mīl veikt pārmaiņas, regulāri izmēģina jaunu stilu, apkārtējos pārst ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata