Safari stils

safari_stilsMan ļoti patīk safari stils, tāpēc šodien centīšos uz to iedvesmot arī tevi. Šim stilam ir liels pluss – tas piestāv gan padsmitniecei, gan pusmūža un droši arī cienījamāka vecuma sievietei – respektīvi absolūti jebkura vecuma sieviešu dzimtas pārstāvēm Smaidiņš. Tas vienlaikus ir gan sportisks, gan sievišķīgs, gan elegants.

Arī krāsu toņus var atrast jebkuras sezonas pārstāve – gan vasaras, gan rudens, gan ziemas, gan pavasara tips. Un vēl liels pluss ir tāds, ka tas praktiski nekad neiziet no modes. Ja nu vienīgi mainās kādas nianses, detaļas, aksesuāri.

Kādreiz safari stils piederēja Eiropas karavīriem un medniekiem, kas devās uz Āfriku uzturēt kārtību kolonijās vai medībās vai noslēpumainā kontinenta pētījumos un šī apģērba galvenās detaļas kļuva par modernā stila pamatu.

safari_stila_vesture

OUT OF AFRICA

Meklējot atbildi uz jautājumu, kā ģērbties stilīgi un moderni, tieši šim stilam šobrīd pievēršas daudzas sievietes, jo to pareizi veidojot, var izskatīties ļoti oriģināli un moderni.

safari_stila_veidosana (7)safari_1 (21)safari_stila_veidosana (29)

Ja tu vēlies justies brīvi un drosmīgi, pamēģini savai garderobei pievienot safari stila tērpus un aksesuārus un palūkojies, kas no tā sanāks.

Kurp nēsāt safari stila apģērbu

Vispirms jau safari stila apģērbi iederas ikdienas garderobē. Lai vai kur tu nedotos – pastaigā, ceļojumā, uz tikšanos ar draugiem, uz kino, iepirkties utt., safari stila kleita vai šorti būs ļoti iederīgi.

safari_stila_veidosana (8)safari_stila_veidosana (11)safari_stila_veidosana (17)safari_stila_veidosana (6)safari_stila_veidosana (14)Beyonce Knowles
The Chicago Children's Choir perform at the Show Your Helping Hand hunger relief initiatvie at the United Center
Chicago, Illinois - 18.07.09
Mandatory Credit: C.M. Wiggins/WENN.comsafari_1 (13)safari_1 (18)safari_1 (17)

Kombinējot dažādus garderobes priekšmetus, piemēram, žaketi un svārkus, tu ar tiem vari papildināt arī savu lietišķo garderobi. Īpaši iederīgi tas būs pavasarī un vasarā. Laikam gan vienīgā vieta, kur safari īsti neiederēsies, ir svinīgi vai oficiāli pasākumi.

Kā, izvēloties safari, izskatīties moderni

Safari apģērbs ir maksimāli vienkāršs un praktisks. Tās var būt taisna griezuma kleitas ar pogājumu priekšpusē, šorti, bridži, saīsinātas un klasiskas, taisna griezuma bikses, taisni vai nedaudz paplašināti svārki, žaketes, vestes un pieguļošas vējjakas.

safari_stila_veidosana (24)safari_stila_veidosana (20)

Rotas vienmēr ir lakoniskas. Kas noteikti iederas ir: jostas, pogas, dažreiz korekts šņorējums, daudz uzšūtu kabatu ar klapēm, spiedpogas, uzpleči, furnitūra.

safari_1 (11)safari_1 (8)

Safari stilam nepiedien pārāk pieguļoši fasoni – visbiežāk tie ir taisni, lakoniski un vienkārši silueti. Ļoti populāra ir stāvapkaklīte, šorti ar atlokiem un manžetes piedurkņu galos. Apģērbam jārada brīvuma un vienkāršības iespaids.

safari_1 (19)safari_bluze

safari_2014_1

Protams, brīnišķīgi šis stils izskatās slaidām sievietēm, bet, piemeklējot attiecīgu fasonu, to noteikti var izmantot jebkuras komplekcijas un vecuma sievietes. Audumus jāizvēlas dabīgus, vislabāk kokvilnas.

safari_kleitasafari_stila_kleitasafari_1

Klasiskā šī stila krāsu palete ir haki, smilšu, brūnās un dzeltenās krāsas toņi, bēšā un zaļo toņu palete. Galvenais noteikums – visas krāsas ir matētas un piezemētas un spilgti toņi ir absolūti izslēgti. Izņēmums ir aksesuāri, bet arī ne vienmēr.

safari_stila_krasas

safari_stila_krasas (2)

Lai izveidotu komplektu, ir jāizmanto tikai safari stila apģērbs vai arī var to kombinēt ar ikdienā nēsājamiem apģērbiem. Labi iederas džinsu apģērbs, dažādi topiņi un t-krekli.

safari_stila_veidosana (31)

Piemēram, tu vari uzvilkt bēšā džinsus un tos papildināt ar persiku toņa t-krekliņu un safari stila žaketi vai arī stilam atbilstošus šortus uzvilkt ar t-krekliņu.

safari_1 (25)safari_1 (24)

Ļoti skaisti un stilīgi – gan pašas par sevi, gan ietvertas dažādos komplektos, izskatās safari stila kleitas. Aizpogā pogu rindu, sasien jostu, uzvelc stilam piederošas basenes un tumšas saulesbrilles – un tēls ir gatavs. Vai arī – kleitu var atstāt neaizpogātu, bet zem tās uzvilkt saīsinātas bikses un baltu topiņu – un kleita šajā gadījumā izskatīsies kā vasarīgs kardigāns.

safari_1 (5)safari_1 (12)safari_34

Safari stila aksesuāri

Ja gribi piemeklēt safari stila apavus, pievērs uzmanību ādas apaviem. Agrāk safari stilā dominēja slēgtie apavi – puszābaciņi, īpaši, ja tiem bija masīva zole un tie atgādināja armijas apavus. Tagad tu vari izvēlēties kurpes vai basenes, bet tās nedrīkst būt rotātas, tām jāpiestāv stila un krāsas ziņā un jābūt maksimāli vienkāršām.

safari_stila_veidosana (30)

Safari stila soma ir apjomīga un ar siksnu. Derēs arī nelielas somiņas ar garu plecu siksnu. Tās var būt pagatavotas no ādas un tekstila un izvēlētajam modelim jābūt stingri funkcionālam. Tēlu var papildināt ar masīvām tumšām brillēm, garām, dabiska materiāla krellēm, ādas vai koka aprocēm, apaļu cepuri. Ļoti organiski iederēsies etniskās Āfrikas rotas. Protams, pats galvenais safari stila aksesuārs ir plata ādas siksna.

safari_stila_somas

Safari stila make-up un matu sakārtojums

Safari stils iekļauj dabisku make-up un vienkāršu, bet sievišķīgu matu sakārtojumu. Matiem nav obligāti jābūt izlaistiem – tā var būt zirgaste, bize vai akurāta matu cope.

safari_stila_veidosana (33)safari_stila_veidosana

Uzklājot dekoratīvo kosmētiku, labāk izdalīt acis, nevis lūpas. Sejai kopsummā jābūt svaigai un dabiskai.

Nu re – kā redzi, veidot safari stila komplektu ir pavisam viegli un vienkārši. Ja tev šobrīd mājās ir koka vai ādas rotaslietas un, ja esi šovasar nolēmusi pievērst uzmanību safari stilam, tad meklē rokā, piemēram, kaut vai sākumam safari stila žaketi vai vesti.

safari_stila_veidosana (26)safari_vestesafari_stila_veidosana (15)

Jo, ja tavā skapī ir taisni smilšu vai cita safari stila toņa svārki un krāsas ziņā piestāvošs vienkrāsains t-krekliņš, tad pirmais komplekts jau būs gatavs. Bet, ja tu vēlies sākt ar safari stila kleitu, tad ar aksesuāru palīdzību to varēsi pielāgot visdažādākajām dzīves situācijām.

P.s. Nelielu safari stila komplektu galeriju esmu ievietojusi arī draugiem.lv buduāra lapā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata