Pavasara-vasaras 2011 make-up kolekcija

Pavasara-vasaras 2011 make-upDroši vien visas modes dāmas zina stilīga make-up „zelta likumu”: ja tu akcentu liec uz acīm, tad lūpām jābūt mazāk izteiksmīgām. Un otrādi.

Jaunajā pavasara-vasaras 2011.gada make-up sezonā šis likums kļūs aktuāls kā vēl nekad.

Ja jau tu esi gatava izmantot modernu pavasara-vasaras 2011.gada make-up pēc visiem tā likumiem, tad ņem vērā: akcents būs jāliek uz visu jauno, spilgto un neparasto.

Pamēģini atļauj sev visu, ko neesi atļāvusies agrāk. Eksperimentē un improvizē! Tu nekad neesi lietojusi ēnas ar spīdumiem? Tātad ir pienācis laiks arī tam! Tu nekad neesi krāsojusi lūpas spilgtos toņos? Izmanto to savā jaunajā veidolā! Jaunā sezona ir  labākais laiks tām, kurām patīk viss efektīvais  un ekscentriskais – žilbinoši lūpu spīdumi, krāsaini acu laineri, spilgtas  ēnas.

Sen jau ir zināms, ka izvēloties make-up ir jāorientējas pēc sava stila, tērpa krāsu gammas, ādas, acu un matu krāsu tipa.  Jaunajā sezonā it kā ļauts ir to īpaši neievērot, bet vienalga  ir atšķirības starp to kas ļauts vairāk gaišmatēm, bet kas tumšmatēm.

Make-up 2011 blondīnēm

Gandrīz katra  pavasara make-up kolekcija acīmredzami ir pierādījusi, ka blondīnes ir spējīgas  izskatīties ne tikai kā romantiskas un seksapīlas būtnes, bet arī kā spilgtas personības pilnā šī vārda nozīmē. Blondīnēm ļoti piestāvēs viens no 2011.gada pavasara  trendiem – oranža lūpukrāsa. Pēc pašu pazīstamāko Giorgio Armani, Prada un Gucci modes namu   vizāžistu  domām tāda lūpu krāsa vislabākajā veidā pasvītro blondīnes dabisko acu un matu krāsu.

Tu, taču, jau zini kā palielināt fotogrāfijas mūsu blogā, vai ne? Smaidiņš Bet,ja piemirsās, tad atgādinu – nospied uz tās ar peles kreiso taustiņu!

oranža lupu krasa 2011 (3) oranža lupu krasa 2011 (5) oranža lupu krasa 2011 (7) oranža lupu krasa 2011 (8) oranža lupu krasa 2011 (6)

Ja tu esi blondīne un tu vēlies savā make-up pasvītrot nevis lūpas, bet acis, tad pamēģini to panākt ar rozā ēnu palīdzību, kā to rekomendē  Nina Ricci. Rozā „notis” tavā stilā ienesīs jaunas pavasara vēsmas. Viennozīmīgi ir vērts atcerēties par to, ka ar rozā ēnām jārīkojas ļoti uzmanīgi, jo pretējā gadījumā vari panākt sapampušu acu efektu un apkārtējiem radīsies iespaids, ka esi ilgi un dikti raudājusi.

Slavenības šo trendu  tūlīt pat attiecina arī uz sevi un īpaši nepievēršot uzmanību – viņas ir blondīnes vai tumšmates. Un, ja nepārcenšas – sanāk ļoti labi! Smaidiņš

acu make-up 2011 (2) acu make-up 2011 (3) acu make-up 2011 (4) acu make-up 2011 (5) acu make-up 2011 (6)

acu make-up 2011 (7) acu make-up 2011 acu make-up 2011

Pavasara-vasaras 2011.gada make-up tumšmatēm

Ar spilgti krāsotām lūpām brunetes izskatās brīnišķīgi gandrīz vienmēr. Tāpēc šī pavasara-vasaras košu lūpu trends attiecas arī uz viņām. Iespējams, ka ne katrai tumšmatei piestāvēs oranža lūpu krāsa, bet sarkana, koraļļu, tumši rozā – noteikti!

spilgta lupu krasa 2011 lupu krasa 2011 (2) lupu krasa 2011 (3) lupu krasa 2011 (6) lupu krasa 2011 (5)

Tumšmataino sieviešu make-up kolekcijā ieteicams iekļaut arī metāliskās ēnas. Par to pilnībā ir pārliecināti pasaulslavenie vizāžisti  Jason Wu un  Derek Lam. Tumšmatainajām sievietēm šogad viņi piedāvā pilnībā noklāt augšējos un apakšējos plakstiņus ar metāliska spīduma ēnām, atstājot nedaudz vietas siltajiem zeltītajiem toņiem. Tādā „ietvarā” tavas acis tiešām vizuļos.

63450147 Jason Wu 2011 jason-wu-spring- 2011 smoky eyes make-up 2011

Pavasara-vasaras 2011 make-up brunetēm

Brunetēm jaunajā make-up sezonā tiek rekomendēts kosmētikas maciņā ielikt rudi-sarkanas krāsas lūpu krāsu – šo jauninājumu viņām ir izdomājuši Fendi brenda stilisti: jo katrā brunetē esot kaut kas no blondīnes un kaut kas no tumšmates.  Bet  Christian Dior piedāvā citu, ne mazāk interesantu ideju: klāt lūpu krāsu ārpus dabīgās lūpu kontūras. Kas attiecas uz šīs idejas pielietošanu blondīnēm, Christian Dior stilistiem liekas, ka ne vienmēr tas derēs, bet brunetēm šī „fīča” ļoti piestāvēs.

Sievietēm, kuru matu krāsa ir ruda un kastaņbrūna piestāvēs smoky eyes make-up. Tas piedod tēlam noslēpumainību un pievilcību. Šādā gadījumā vēlams pieturēties tradicionālajiem pelēkajiem un zilajiem toņiem, bet var arī pamēģināt nestandarta smoky eyes, izmantojot pasteļtoņus, sakoncentrējot tos acu iekšējos kaktiņos. Tāda make-up variantus piedāvā James Kaliardos, savus ieteikumus vispirmām kārtām adresējot jaunām meitenēm.

smoky eyes make-up
Nu ko, vienaudzes? Izpētām fotogrāfijas, vēl nopietnāk izpētām tās fotogrāfijas, kurās redzams šīs sezonas modernais make-up mūsu vecuma kategorijas sievietēm un mēģinām!

Viennozīmīgi meklējam „savu” oranžo vai koraļļu toni un izmēģinām acu make-up variantus. Tikai neaizmirsti – nepārcenties! Cik vien var dabisks make-up sievietēm pēc 40 ir viens no galvenajiem elegances noteikumiem.

Ja tava āda ir tīra un nevainojama, tad noteikti šad tad (īpaši vakaros) izmanto savu atrasto spilgto lūpu krāsu.  Dienā iederēsies mazāk spilgts tonis (to var panākt ļoti viegli uzklājot uz lūpām to pašu spilgto  lūpu krāsu un pa virsu caurspīdīgu, patīkamu lūpu spīdumu).

Lai izdodas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata