Par smaržām – par to noslēpumiem un par to Dvēseli

eteriskas_ellas

Gan kalendārs, gan arī pati daba rāda, ka rudens ir klāt… Gaisā virmo rudenīgi rūgtenas smaržas, kas ieved mūs citu sajūtu pasaulē – gribas mirkli apstāties, aizdomāties, sajust un izbaudīt visu to, kas šobrīd notiek apkārt dabā un arī ar mums pašām. Gaismas dienas kļūst īsākas un atnāk tumši, samtaini vakari, kas aicina pievērsties sev – vai ietīties siltā segā un atšķirt kādu labu grāmatu un iejusties ainās, ko tā uzbur. Bet varbūt vienkārši pie smaržīgas tējas tases ieklausīties sevī un izbaudīt šo mirkli.

Bet varbūt Tev šoruden gribas iepilināt kādu ēteriskās eļļas lāsi aromlampā un ļaut, lai māja piepildās ar siltu, uzmundrinošu vai, tieši otrādi, nomierinošu smaržu? Tu droši vien jau nojaut, ka šī saruna būs par smaržām – par to noslēpumiem, par to Dvēseli un par iespējām, ko mums var atnest to iepazīšana un sadraudzēšanās ar tām.

Ir brīži, kad savā dzīvē saprotam, ka kaut kas nav kārtībā. Dažreiz pat nesaprotam savus dvēseles stāvokļus, vai fizisko izpausmju cēloņus. Tikai saprotam, ka slimība mums likusi apstāties, vai mūsu nomāktais garastāvoklis liedz mums dzīvesprieku un gandarījumu par to ko un kā darām. Dažreiz mums ir skaidrs, kur kļūdāmies, tikai nespējam saņemt spēkus un iziet no apburtā loka, jo mums ir milzīgas bailes no nezināmā…  Mēs paši kaut kur ejam, maldāmies, taustāmies un īsti nesaprotam vai tas ir tas, kas mums vajadzīgs…. Un atkal pa ceļam kāds šķērslis, aizvainojums, dvēseles sāpes, nogurums, nomākts garastāvoklis…. Kā no tā visa izkļūt?Inita_krumina

Jau daudzus gadus atpakaļ, kad vēl nebiju iepazinusi ēteriskās eļļas mana dzīve bija līdzīga. Es maldījos – visu sapratu, taču neko nespēju pasākt. Biju upuris, nelaimīga, ciešanu pilna un tad manā dzīvē ienāca ēteriskās eļļas. Nekad nebiju domājusi, ka tās sarunājas un vēl dziedē. Tās atklāj visas manas vēlmes, atver blokus, noveļ nastas un tas viss notiek tik saudzīgi un maigi. Tagad ēteriskās eļļas ir mana ikdiena un mani lielākie draugi un padomdevēji, tās nokļūst pie manas dvēseles- zemapziņas visdziļākajām dzīlēm, tur, kur klāt tieku tikai es pati un tās runā caur mani – man saprotamā valodā. Notiek brīnumi – tas, kas šķiet nekad nebūtu izsāpēts – tagad ir izdziedēts n paveras jauna telpa – sirds telpa!

Pastāstīšu, kas šobrīd notiek manā aromterapijas pasaulē. Nesen esmu uzsākusi vadīt vienai grupai tikšanās ciklu – “SEVIS APZINĀŠANĀS CAUR ĒTERISKĀM EĻĻĀM”.  Tiekamies regulāri un cītīgi strādājam ar sevi.

Ko tad mēs tur darām? Pirmkārt, jau priecājamies viena otru satikt. Otrkārt, viss notiek uz tādas smaržīgas nots, jo darbojamies ar ēteriskajām eļļām. Treškārt, mēs vienkārši to smaržojam. Smarža ļoti ātri nonāk līdz mūsu zemapziņai, līdz mūsu patiesai būtībai. Tā smaržojot, caur smaržu mēs mācāmies kļūt jutīgākas, atvērtākas, saprotošākas, redzīgākas. Mēs sajūtam savu ķermeni, rodam atbildes uz sev nesaprotamiem jautājumiem, atklājam blokus, kuri traucē mums būt brīvām, atklājam savas patiesās vēlmes. Turklāt, grupas enerģijai ir trīskāršs spēks, jo klausoties otrā, reizēm varam atklāt sevi. Mēs meditējam un meditācijas laikā komunicējam ar eļļas būtni, kura mums vēsta to, kas mums ir svarīgs, to, kas mums jāsaprot, lai varētu būt beidzot godīgas pašas pret sevi, lai varētu sastapt savu patieso būtību.

Un pats interesantākais, ka mēs nekad nezinām, ko atklāsim, ko izcelsim….. ir smiekli, ir asaras, ir atziņas, ir pārdomas.

Taču vislielāko prieku man sagādā arvien mirdzošākās dalībnieču acis, atraisītība, vēlme uzņemties atbildību par savu dzīvi, par savas dvēseles tīrību.

ogas

Šāda tikšanās visas dienas garumā notiks arī kopā ar Buduars.lv lasītājam un pasākumu apmeklētājām. Esmu jau daudzreiz tikusies ar jums vebināros, kur izzinājām smaržu noslēpumus, taču šoreiz tā būs tikšanās klātienē – iespēja būt visām kopā un jau reāli aptaustīt, izsmaržot, sajust un atrast ko savu, īpašu un tikai Tev pašai atbilstošu smaržu, satikties pašai ar sevi un iepazīt sevi no jauna.

Tā būs 18.oktobra sestdiena, kad nelielā sieviešu grupiņā tiksimies Vecrīgā, omulīgā gaisotnē un kopā darbosimies. Manuprāt, ja reiz esi satikusies ar ēteriskajām eļļām, tad Tava pasaule pārvērtīsies pilnīgi citā gaismā. Sāksies jauns un mīlestības pilns ceļš.

Pirms tam par to visu vairāk es jums pastāstīšu 2.oktobra BEZMAKSAS vebinārā.

Es esmu izvēlējusies mīlestības sirds telpu! Varbūt vēlies pamēģināt arī Tu?

Un te dažas vēstules, ko raksta manas meitenes, kuras jau ir satikušās ar ēterisko eļļu noslēpumaino pasauli.

——————–

 Ēteriskās eļļas vienmēr ir bijušas vilinošas, tāda sajūta, ka tas ir kaut kas īpašs, silts un labs. Līdz pavisam nejauši esmu satikusies ar tām pa īstam, un nu es pa mazam solītim tās iepazīstu, lai gan varētu teikt, ka eļļas iepazīstina mani ar mani pašu. Man patīk tieši šādi – lēnām sajust, saprast, tā kā izgaršojot/izsmaržojot baudīt mirkli. Tā ir neaprakstāma sajūta – ļauties smaržas sajūtai, un kas tik neatklājas!

Tie man ir pirmie soļi šajā nezināmajā pasaulē – ēteriskās eļļas, meditācija, ieskatīšanās sevī. Šķiet kopā ar mums ir brīnums, un ir tik brīnišķīgi būt klāt, būt iekšā tajā mistērijā, ko veido ēterisko eļļu smarža, sarunas, dalīšanās, atklāsmē, ka sajūtas atbalsojas vēl kādā, kad saproti – man ir līdzīgi. Katram jau ir savs stāsts, bet caur citu mistiskā veidā es gūstu atbildes uz saviem jautājumiem. Tas ir tik brīnumaini! Mīļš paldies katrai dalībniecei, jo šķiet tikai kopā veidojas tas brīnums! Un īpašais paldies Tev,Inita, par iepazīstināšanu, par doto iespēju, par mīlestību, ko Tu mums visām dod!

Inese

Mūsdienās ir daudz sevis pilnveidošanas, attīstīšanas kursu un nodarbību kā NLP, mūžizglītība un citi. Esot nepieciešams sevi “upgrade” kā nemodernu, lēnu datoru. Kāpēc? Lai saražotu vairāk, ātrāk un lētāk. Laikam tā. Bet varbūt sākt no sevis izzināšanas?

 

Es eju uz eļļu meditācijām. Es izzinu sevi caur eļļas gaismu un apkārtējās auditorijas vibrācijām. Es atslēdzos no ātrāk, labāk un vieglāk. Es pieslēdzos sev, izzinot, ko man vajag mainīt, lai būtu saskaņā ar sevi un apkārtējo pasauli.

 

Paldies mūsu Skolotājai, kas meistarīgi vada šo izziņas ceļu, ko es nosauktu par ceļu pie sava patiesā ES.

 

Indra

—————

Uz tikšanos 2.oktobra bezmaksas vebinārā un 18.oktobra seminārā „VIENA DIENA SMARŽU PASAULĒ”, kopā ar jums – Buduars.lv meitenēm, pašā Rīgas sirdī – Vecrīgā.

Inita Krūmiņa

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Lara

  Intriģējoši…Vēlētos apmeklēt pasākumu Vecrīgā, kā varētu tam pieteikties?

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata