Nopērc sev kleitu

 

sieviete_kleitāTu nekad neesi aizdomājusies par to, ka moderns sieviešu apģērbs – tie ir ne tikai iemīļotie džinsi vai garās bikses ar topiņu vai džemperi?

Atbildi sev godīgi – kad tu pēdējo reizi esi uzvilkusi kleitu? Nevis uz draudzenes vai bērnu kāzām, nevis uz dēla vai meitas izlaidumu, bet tāpat vien.

Skumji nolūkoties, kā sievietes pat tagad, kad vasara ir sākusies un ir tik siltas un saulainas dienas, staigā biksēs. Es nestrīdos, tas ir ērti, ziemā silti, bet vasarā …??? Un vīrieši, taču, mūs vēlas redzēt kleitās – tik maigas, sievišķīgas un izsmalcinātas!

 

Bet tagad es sievišķīgi palielīšos! Pirms kādas nedēļas es nopirku sev kleitu. Es nezinuMana kleita vai tas iedarbojās tieši tā, kā teikts filmā The Secret, jeb tā bija vienkārša sagadīšanās, bet es jau labu laiku sapņoju par jauku kleitu, pat iedomājos kāda tā būs: gaisīga, maigi pieguļoša, sievišķīga un ļoti ērta. Un zini – tieši tādu es nopirku! Precīzi!

Esmu sajūsmā, jo arī man vairs nav 18, arī mans augums vairs nav ideāls un es ļoti labi zinu, pat pārzinu tās auguma daļas, ar kurām es lepojos un ļoti labi zinu to, ko gribētos noslēpt. Tāpēc esmu gandarīta par savu pirkumu, jo gan izmērs, gan kakla izgriezums, gan šuvums, gan kleitas lejasdaļa, gan krāsa, gan audums – ideāli der tieši man.

Un tad, kad es biju jau izdarījusi savu pirkumu, es sāku pievērst uzmanību tam cik daudz, jeb, precīzāk, CIK MAZ sieviešu vasarā staigā kleitās!

Bēdīgākais ir tas, ka ne tikai kleitās, pat svārkos…Un, ja arī tiek uzvilkti svārki, tad tie ir neizteiksmīgi un drūmos toņos. Es nerunāju par jaunām meitenēm vai sievietēm, kuras zina, ka šovasar kleitas ir modē. Es runāju par sievietēm vecumā pēc 40, ap 50, 60 vai 70… Un man kļuva skumji. Es TĀ gribētu redzēt visas sievietes, it īpaši vecumā pēc 40, skaistās, plandošās, krāsainās kleitās! Vīrieši, laikam, sajuktu prātā, vai ne? No šī skaistuma, no šī jutekliskuma, no šīs sievišķības pārbagātības!vasaras_kleita

Īvs SenLorāns teica: „Vissvarīgākā kleitas detaļa ir sieviete, kura to nēsā”. Kāpēc tā? Tāpēc, ka, uzvelkot kleitu, kurā tu jūties fantastiski, tu nevis ej, bet gan dejo, lido, tu piepildies ar īpašu gaismu, pārliecību, tu kļūsti noslēpumaina un šarmanta apkārtējiem!

Nopērc sev kleitu!

Tev, protams, ir jāzina modelis, kas tev izskatīsies vislabāk, krāsas, kuras visvairāk tev piestāv, tev jājūtas kleitā komfortabli un tai uz tevis jāizskatās ideāli un vēl vairāk – tev tai ir jāpatīk. Bet tev, taču, ir jau vismaz 40 un tu to visu, noteikti, sen jau zini, tikai neizmanto…Neaizmirsti arī par auduma kvalitāti: labāk viena kleita no laba auduma, nekā divas no slikta.

 

Simpātiska kleita katrai dienai

Ikdienas kleitai vissvarīgākais ir jauks, vienkāršs audums, ērtums un griezuma vienkāršība. Nesarežģīts kakla izgriezums, kas piestāv tavai sejas formai, brīvas, ērtas piedurknītes. Visdrīzāk tev vairs nepiestāv kleitas bez piedurknēm, tāpēc izvēlies vai nu ar „spārniņiem”, vai īsas piedurknes, vai ¾ garuma piedurknes – šis garums piestāv ļoti daudzām. Krāsai vai krāsu gammai nav jābūt „kliedzošai”. Bet tā ir tava izvēle.

vasaras_kleita (3)vasaras_kleita (4)vasaras_kleita (5)vasaras_kleita (7)vasaras_kleita (15)vasaras_kleitavasaras_kleita (17)

Jaunas meitenes var droši nēsāt pussaules vai saules griezuma kleitas. Dāmām, kuru formas ir kuplas, piestāvēs taisna fasona kleita, iespējams ar dažām ielocēm lejasdaļā kustību ērtumam. Arī V-kakla izgriezums piestāv daudzām (man gan ne). Ikdienas kleitai nepiestāv sarežģīta fasona kleita – tāda ātri var apnikt.

 

Tava „garastāvokļa” kleita

vasaras_kleitasZirnīšu raksta kleita. Tā nevar nepatikt un tāda allaž uzlabos garastāvokli. Elegantām, slaidām sievietēm piestāv smalku zirnīšu raksts, bet sievietēm ar apaļākām un lielākām formām – uz tumša fona gaiši, lielāki „zirņi”.

Viss akcents šādai „zirnīšu kleitai” tiek likts uz krāsu salikumu, jo tā, taču, domāta garastāvokļa uzlabošanai! Melna un balta krāsa – eleganti, zaļa un sarkana – priecēs acis, pelēka un piena krāsa – izsmalcināti, bet gaiši zila un rozā – apburoši.

 

 

 

 

Rūtaina kleita

Rūtainu lina vai kokvilnas kleitu droši var izvēlēties jebkura vecuma un jebkuras figūras īpašniece. Izvēlies sev vislabāko un piemērotāko variantu – konkrētas, spilgtas rūtiņas vai izplūdušas, krāsainas rūtis vai nepareizas, ģeometriskas formas rakstu…

vasaras_kleitavasaras_kleita (2)

Tāda kleita tev kalpos kā „glābējkleita” situācijās, kad steidzami jāskrien darīšanās, uz veikalu un pat uz tikšanos. Tāda kleita nerada nekādas noraidošas emocijas, ir pieticīga, bet gaumīga.

vasaras_kleita (4)vasaras_kleita (3)vasaras_kleita (7)vasaras_kleitavasaras_kleita (5)vasaras_kleita (8)

Kaut arī šovasar ļoti modē ir garas ikdienas kleitas, nepērc tādu, ja tu nejutīsies tajā labi. Tāda kleita ir šika, ekstravaganta, bet, ja tas nav TAVS stils, tad kamdēļ līst svešā „ādā”.

vasaras_kleita (19)vasaras_kleita (20)vasaras_kleita (22)vasaras_kleita (6)

Nopērc sev tāda garuma kleitu, kuru tu labprāt uzvilktu, ejot svētdienas rītā uz veikalu, uz darbu, ciemos pie draudzenes vai vakara pastaigā. Tādu, kuru tu jūti, ka ir TAVA un, kuru uzvelkot, tu jutīsies fantastiski sievišķīgi, apburoši un ērti.

Nopērc sev šovasar kleitu!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Liana

  Rūtainā kleitiņa, 15.attēls – kur tādu var nopirkt, lūdzu? Esmu tajā iemīlējusies no pirmā skatiena! :)

   
   
   
  • Ak, Liāna, ja vien es to zinātu… :). Es šīs kleitiņas atradu internetā. Bet, ja Jūs man pateiktu konkrēti – kuru KONKRĒTĀK Jūs domājat kā Nr.15, tad es mēģinātu atcerēties, kur to atradu – un, ja tas ir interneta veikals, tad pateikšu priekšā kurš :).

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata