Modernas tunikas 2012

santos-tunic-verdeJau vairākus gadus pēc kārtas sievietes visā pasaulē nevar vasaras garderobi iedomāties bez tunikas. Tā ir praktiski katras sievietes garderobē, jo šis tērps ir ļoti ērts un vienlaicīgi pasvītro figūras skaistumu vai arī, tieši otrādi – noslēpj un nomaskē sīkos trūkumus.

Manuprāt, tunika, ir brīnumtērps….tā var atrasties gan jaunas, slaidas meitenes garderobē, gan apaļīgas padzīvojušas dāmas skapī. Un, ja vien tērpa šuvums, elementi, krāsas un modelis ir izvēlēts veiksmīgi, tā tavā garderobē var kļūt par neaizstājamu un bezgala ērtu vasaras apģērbu.

To var izmantot pastaigai, tā var būt kā lietišķa komplekta sastāvdaļa, to var uzvilkt gan dārza darbus darot, gan pludmalē esot, tas var būt ideāls un ērts mājas tērps un tas var būt grezns tērps vakara iziešanai.

Tunikas ir īsākas un garākas, platākas un šaurākas, blīvāka auduma un absolūti gaisīgas un caurspīdīgas, vienkrāsainas, ļoti spilgtas un puķainas.

Sievietes garderobē tā eksistē jau sen un šodien vairs neviens precīzi nepateiks kurš senajā Grieķijā kļuva par pirmo tās dizaineri.

Modē tunikas ar printiem 2012

Lai apmierinātu visas vēlmes, kas rodas mūsdienīga, moderna sievietes imidža radīšanā, dizaineri katru gadu izdomā kaut ko jaunu. Šai sezonā būs modē tunikas ar printiem.

Šādas tunikas ir ideāls apģērbs tām sievietēm, kuras nebaidās eksperimentēt ar savu imidžu un prot radīt modernu tēlu.

Tās ideāli noderēs gan pludmalei, gan romantiskam randiņam. Un, ja pareizi tiks izvēlēta krāsu gamma, arī vasarīgam ofisa apģērbam. Runājot par krāsām – ja tu mīli spilgtos toņus, šī modernā sezona radīta tieši tev.

tunika-2012 (3)tunika-2012 (4)tunika-2012 (5)tunika-2012 (2)tunika-2012 (7)tunika-2012 (8)

Spilgtas, sulīgas krāsas piesaista skatienu, pie tam krāsains apģērbs vienmēr izskatās daudz oriģinālāks, nekā vienkrāsains. Vasarā to var atļauties it sevišķi. Visas pasaules sievietes ir iecienījušas tuniku tās universalitātes dēļ.

modnye-tuniki-2012-2samba-nite-chiffon-tunic_limesamoa_vintage_tunicpoko-pano-2012-mod-mini-tunic-cover-upSpring2012TunicsCatalog19tunika-2012 (6)tunika-2012 (9)tunika-2012 (12)tunika-2012 (16)

Tai nav jābūt obligāti kā papildinājumam pie kaut kā, tā droši var kalpot arī kā atsevišķs jebkuras sievietes garderobes elements – kā kleita.

modnye_tuniki_5modnye_tuniki_4nicole_richie_karenTunic dress - Kathytunic1tunika-2012 (13)tunika-2012 (10)

Runājot par materiālu, it sevišķi vasarā, labāk izvēlēties dabiskus audumus. Tie ķermenim ir daudz patīkamāki, pie tam dabisks tunikas audums sievietei piedod īpašu šarmu. Kā, ar ko to nēsāt var papētīt zemāk redzamajos komplektos. Tos es atradu mājas lapā cabicanary.com.

tunikas-2012 (2)tunikas-2012 (3)tunikas-2012 (4)tunikas-2012 (5)tunikas-2012 (6)tunikas-2012 (7)tunikas-2012 (8)tunikas-2012 (9)tunikas-2012 (10)tunikas-2012 (11)tunikas-2012

Ja tu šīs vasaras atvaļinājumu gatavojies pavadīt pie jūras, tad tunika tev būs neaizstājama.

Kaut arī viegla un diezgan caurspīdīga, tā tiks galā gan ar svelmainu sauli, gan neļaus drebināties vēsajos vakaros un būs arī brīnišķīgs papildinājums pie vieglām, baltām vasaras biksēm.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Jebkurai sievietei, kas gaida bērniņu, gribas izskatīties tikpat pievilcīgi, kā līdz grūtniecībai. Un kaut arī nākamajām māmiņām ir jāatsakās no ...

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata