Mainām interjeru izmantojot dekoratīvos spilvenus

Viens no pašiem pieejamākajiem un vienkāršākajiem viesistabas vai guļamistabas interjera uzlabošanas un pārveidošanas elementiem jeb palīglīdzekļiem ir spilgti, dekoratīvie spilveni.

Daudzas no mums ir redzējušas cik efektīgi izskatās daudzkrāsaini spilveni, kas izvietoti uz dīvāniem vai gultām, bet līdz pat šai dienai  neuzdrošinās šo efektu pielietot savā mājā.

Pavēro – kā, izmantojot šos krāsainos elementus, var pilnībā mainīt interjeru. Domāju, ka zemāk piedāvātās idejas palīdzēs tev  vēl labāk noorientēties un, iespējams, atrast interesantus, jaunus variantus savai mājai, vai, kaut vai, savam vecajam guļamistabas klubkrēslam.

Lai foto redzētu palielinājumā, nospied uz tā ar “peles” kreiso taustiņu.

Dabīgā  spilvenu krāsu gamma derēs praktiski jebkuram interjeram. Šie spilveni palīdz interjeru padarīt dzīvāku, pie tam, nepārdozējot ar akcentiem.

Zeltītā toņa dekoratīvais spilvens ienes interjerā nelielu romantikas un eksotikas atblāzmu.

Šie spilveni baltā interjera telpā burtiski rada krāsu eksploziju un to var panākt izmantojot lielu skaitu, dažādu krāsu spilventiņu. Baltā istabā, uz balta dīvāna tie izskatās fantastiski!

Savukārt, spilgti tirkīza krāsas spilveni īpaši izceļas uz viesistabas neitrālo toņu gammas pamata.

Pats vienkāršākais veids mainīt interjeru, kurā nav spilgtu toņu un akcentu – tos tur “iemest”. Respektīvi, pievienot dažus spilgtas, piemēram, sarkanas krāsas spilvenus. Galvenais – nepārcensties!

Bet šajā fotogrāfijā mēs redzam, cik brīnišķīgi izceļas balto, kažokādas un gludo spilvenu tumši rozā krāsas un īpaši izdevīgi tas vienmēr notiek uz gaiši pelēku sienu fona.

Lūk, vēl viens piemērs: sarkans spilvens uz krēmkrāsas krēsla –  ļoti vienkārši un ļoti efektīgi!

Nepatīk sarkani vai spilgti rozā spilveni? Var padomāt par oranžiem. Paskat, arī tie ļoti patīkami var  atsvaidzināt neitrālo viesistabas interjeru!

Ja iepriekšējās fotogrāfijās bija iemūžinātas tradicionālā interjera priekšrocības, tad šai piemērā redzams kā spilvenus var izmantot ļoti modernā interjerā – baltā un zilā salikums izskatās mūsdienīgi un spilgti, vai ne?

Nobeigumā vēl viens klasisks variants – pelēkā un dzeltenā salikums uz balta fona. Mājīgi un silti.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata