„45! Dzīvē kaut kas ir jāmaina…” Vai tiešām?

dzive_pec_40

Ja tu dzirdēsi kaut ko līdzīgu, tad uzreiz no šī cilvēka bēdz!

Ko nozīmē – laiks mainīt dzīvi? Tu 45 gadus to veidoji, kā spēji, visu to, kas tev šobrīd ir, liki kopā burtiski pa ķieģelītim… Un te – atnāk „gaišs cilvēks”, kurš stāsta, ka ne viss tev ir pareizi un piedāvā to mainīt, un iespējams pat par konkrētu naudas summu.

Un tagad tev sava bezjēdzīgā, neracionālā dzīve ir jāsavāc kopā vienā maisiņā – kā kaut kas nevajadzīgs, un to jāaiznes uz tirgus laukumu. Kaut kam par lētu naudu jāiesmērē un pretī jāiegādājas citu. Tādu skaistu, košu maisiņu ar sarkanu lentīti, un dārgu noslēpumiņu iekšā. Un skumji kļūst, kad atgriežoties mājās, tu konstatē, ka maisiņā ir ziepju gabals. Lūk, pret ko tu esi samainījusi savu dzīvi.

Ja dzīvē kaut kas ir jāmaina, tad es esmu pret!

Un ne tāpēc, ka man ir slinkums. Man ir savs viedoklis.

Es atstāšu savu dzīvi tādu, kāda tā ir.

Es nemainīšu. Es labāk… pievienošu:

1. 300 gr dārzeņu dienā. Bet neaizstāšu ar tiem savu iemīļoto karbonādi.

2. Zaļās tējas glāzi. Bet ne kafijas vietā no rītiem. Vienkārši vienas kārtējās espresso kafijas tasītes vietā es izdzeršu tēju.

3. Vingrojumus kaklam. Nē, es neatteikšos no publikācijām blogā/no adīšanas/no citām svarīgām nodarbēm… Vienkārši izdarīšu to visu ātrāk, bet iegūto laiku izmantošu vingrojumiem.

4. Pastaigas. Es domāju, ka nav vērts 3x nedēļā pēc produktiem uz veikalu braukt ar mašīnu. Var kādu reizi pēc produktiem arī aiziet kājām.

5. Grāmatu lasīšanu. Nē, ne profesionālo bet to, kuras sen jau gribēju izlasīt, bet laika trūkuma dēļ to atliku. Es domāju, lai to izdarītu, ir nopietni jāpārskata savs dienas grafiks. Būs jāpieceļas par 30 min. agrāk, bet mājas uzkopšanas darbiem būs jāņem palīgā bērnus. Ir laiks izmantot jaunus resursus!

6. Spilgtas krāsas apģērbā. Es nemainīšu garderobi pilnībā. Sākšu ar detaļām. Es pievienošu to, kā tajā trūkst. Zinu, ka tas ir bīstams triks. Sāc tikai, un jaunais ātri izstums veco…

7.Lai apgūtu to prasmi, kuras man trūkst, es pievienošu 30 disciplīnas minūtes.

Es zinu, kā pamazām savā dzīvē pievienojot jaunu, tas  izstumj to, kas ir savu laiku nokalpojis. Tie var būt gan ieradumi, gan mantas, gan domāšanas veids. Dažreiz vienai tikt galā ir grūti. Bet palīgā labāk aicināt tos, kuriem tavs rezultāts nav vienaldzīgs. Labāk, lai ŠĀDI cilvēki nāk to cilvēku vietā, kas devalvē visu to, kas tev jau ir!

Šis ir Jeļenas Klimenkovas publikācijas tulkojums.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata