Ko ģērbt pirmajā randiņā

wine in the gardenEs domāju – katra no mums zina, ka pirmā tikšanās ir ne tikai pirmais, bet arī pats svarīgākais iespaids un, varbūt, pat attiecību etaps. Divi cilvēki sāk viens otru iepazīt, tāpēc parādīt sevi no labākās puses šādā reizē kļūst par abu pušu galveno mērķi. Bet pievilcīga āriene šai ceļa posmā kļūst par pamatu visam.

Kuri tad ir tie principi, pēc kuriem sievietei šim pirmajam randiņam būtu jāizvēlas apģērbs? Kādus aksesuārus izvēlēties? Kādam būtu jābūt make-up? Radīt pareizu tēlu sev nav viegls uzdevums, tāpēc rīkoties vajag ļoti apdomīgi.

Pirmā randiņa tērps

Ja jaunās meitenes par to visu var daudz neuztraukties (lai gan vienalga tiek stundām ilgi stāvēts spoguļa priekšā) un viņām ar savu stilu eksperimentēt ir gan viegli, gan pieļaujami, tad vecākām dāmām kļūdas nebūtu pieļaujamas. Neveiksmīgs centiens uzvilkt visu un uzreiz vīrieti ja ne atbaidīs, tad kā minimums, var radīt nepareizu priekšstatu.

terps_pirmajam_randinam (5)terps_pirmajam_randinamterps_pirmajam_randinam (6)terps_pirmajam_randinamterps_pirmajam_randinam (2)terps_pirmajam_randinam (3)

Visbiežāk pieļautā kļūda ir pārcenšanās, atkailinot ķermeni. Pārmērīgs dekoltē vai atkailināti pleci rada lieku vulgaritāti. Pat, ja vakaru esat ieplānojuši pavadīt ļoti romantiskā noskaņojumā, centies izvēlēties atturīgāku tērpu.

terps_pirmajam_randinam (2)terps_pirmajam_randinam (2)terps_pirmajam_randinam (3)terps_pirmajam_randinam (6)terps_pirmajam_randinamterps_pirmajam_randinam (4)

Ideāli varianti, ar kuriem kļūdīties nevar, ir modeļi klasiskā stilā – melnais, brūnais vai sarkanais. Noteikti uzmanību pievērs svārku daļas garumam.

romantic_date_outfit_thumbterps_pirmajam_randinam (3)terps_pirmajam_randinamnicolefashion

Mini vai dziļi izgriezumi nav domāti vecumā pēc 30-35. It īpaši, ja augums ir apaļīgs.

terps_pirmajam_randinam (2)terps_pirmajam_randinam (3)terps_pirmajam_randinam (4)terps_pirmajam_randinam

Aksesuāri

Nebūtu jālīdzinās žagatai, kas nēsā uz sevis visu savu bižutērijas kolekciju. Tikpat uzmanīgi jākombinē arī dārglietas. Šoreiz centies nejaukt kopā zeltu ar sudrabu – nēsā tikai vienu krāsu gammu.

aksesuari_pirmaja_randina

Sievietēm pēc 50, ejot uz pirmo randiņu, vispār nebūtu jāaizraujas ar izrotāšanos – vislabākā izvēle šādos gadījumos būtu nelieli auskariņi un daži gredzentiņi.

Pirmā randiņa make-up

Ievēro savā make-up mērenību. Uzreiz atsakies no spilgtām, mežonīgu krāsu ēnām.Digital Image by Sean Locke Digital Planet Design www.digitalplanetdesign.com Pirmkārt, tās lieku reizi pievērsīs uzmanību tavam vecumam, jo drosmīgs make-up ir tomēr jaunu sieviešu priekšrocība. Otrkārt, skaisti pieskaņoti klusināti toņi izskatīsies daudz efektīvāk.

Ļoti akurāti velc acu un uzacu kontūras, jo konkrētas, tiešas līnijas velkot, jācenšas saglabāt dabiskums. Izmēģini, varbūt izskatīsies labi, smoky eyes make-up – melnbaltā vai krēmīgā-terakota variācijās.

Šis nav tas gadījums, kad vari eksperimentēt ar jaunu stilu. Tāpēc izvēlies sev pierastākos variantus. Romantiskās tikšanās laikā tev jājūtas komfortabli un brīvi. Bet galvenais – lai drošāk justos, noteikti paņem sev līdzi labu garastāvokli, pārliecību (ja izdodas to sameklēt) un dabiskumu.

Nobeigumā pavisam nedaudz tēmas paplašināšanas nolūkos noskaties interesantu 8 min. video (krievu valodā), kurā runa iet par pirmā randiņa noteikumiem. Ir kļūdas, kuras sievietes pirmajā randiņā pieļauj, nemaz par to iespējamību nezinot, bet tās ir kļūdas, kuru dēļ var rasties nepareizs iespaids un, kuras iepriekš jau zinot, varētu novērst.

Pirmā randiņa noteikumi

P.s. Apģērbu komplekti ņemti no polyvore.com

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata