Kad vīrietis aiziet no ģimenes
Izrādās, ka vīrieši reti kad paši, savas iniciatīvas pēc, aiziet prom no ģimenes.
Vīrieši pēc savas dabas ir diezgan inerti, viņi ātri pierod pie laba un ilgi no tā atradinās. Un tāpēc lēmumu aiziet no ģimenes viņi nekad nepieņem emociju brīžos. Viņi ilgi un pamatīgi visu apdomā, pirms aiziet. Un tikai nedaudzi pieņem šādu lēmumu, vienmēr gaida līdz pēdējam, kad pirmo soli izdarīs sieviete.
Daudzas sievietes pēc šķiršanās par to visu domā savādāk. Un šodien par mītiem un to kāpēc vīrieši aiziet no ģimenes.
Pirmais mīts. Vīrietis aiziet prom, lai iegūtu brīvību.
Tiek uzskatīts, ka vīrietim gandrīz vai sapņos rādās, kā viņš atbrīvojas no ģimenes, laulības saitēm, iegūst absolūtu brīvību un nodarbojas ar to, kas viņam patīk. Jā, daudzi vīrieši pēc kārtējā strīda ar sievu par tēmu „draugi svarīgāki par ģimeni”, sapņo atbrīvoties no sievas kontroles. Bet pēc brīža viņš sāk skumt pēc sievas un šai momentā ļoti labi saprot, ka brīvība viņam nemaz nav vajadzīga.
Patiesībā: vīrieši, kas ir bijuši laulībā vairākus gadus nealkst pēc brīvības. Viņš neaiziet „nekur”. Visbiežāk viņš aiziet pie citas dzīves partneres. Gadās, ka šī otrā sieviete nav gatava šādām pārmaiņām, attiecības izbeidzas un vīrietis paliek viens. Vai arī – viņš saprot, ka jaunā sieva nav viņa sieviete un bija tikai kā iemesls, lai aizietu no sievas. Tāpēc šādu soli vīrietis vienmēr apdomā un „aizmugure” ir laikus sagatavota.
Otrais mīts. Vīrieši vieglāk pārcieš šķiršanos.
Bieži vien var vērot šādu ainu: vīrietis pēc šķiršanās meklē „mierinātāju”. Un apkārtējie nosodoši izlemj: „ Tad redz kā viņam trūka!” Tā ir tikai īslaicīga reakcija. Tas notiek tikai tāpēc, ka vīrieti pēc šķiršanās neviens neatbalsta, viņš paliek viens ar visiem saviem pārdzīvojumiem. Sievieti vienmēr cenšas mierināt apkārtējie, draudzenes, bet vīrieti nē. Vīrieti tieši otrādi – nosoda. It īpaši tad, ja šķiršanās iniciators ir bijis viņš.
Patiesībā: Vīrietim tobrīd rodas diezgan daudz problēmu, ar kurām līdz šim viņš nav saskāries. Nepierastās saimniecības rūpes…vīrietis konstatē, ka ēdiens pats negatavojas un ledusskapī produkti arī paši nerodas. Toties, kā par brīnumu, ļoti ātri aug nemazgāto trauku kalns un netīro zeķu kaudze. Pie tam, visbiežāk pēc šķiršanās prom jādodas vīram, kas vienmēr saistās ar jaunas vietas atrašanu un iekārtošanos tajā. Un tas nozīmē, ka jāpierod pie jaunās kārtības un jāsaliek savas mantas jaunās vietās.
Ja lēmums par šķiršanos ir no sievietes puses, tad par situācijas vienkāršību nevar būt ne runas. Šai situācijā viss ir vēl traģiskāk – vīrietim nav bijis pat laika sagatavot „aizmuguri”. Šo situāciju vīrietis neizrāda, bet tieši otrādi, meklē „mierinātājas” , bet ne nopietnu attiecību aizvietotāju.
Trešais mīts. Šķīries vīrietis kļūst par iekārojamu precinieku.
Šobrīd vislielākais šķiršanos skaits notiek līdz 40 gadu vecumam.
Šai vecumā vīrietis skaitās jau nodrošināts un, ja bez tā visa viņam jau ir pieredze kā precētam vīrietim – tas ļoti piesaista brīvās sievietes. Viņām viņš ir kā gards kumosiņš – tā tiek uzskatīts sabiedrībā.
Patiesībā: Ir 3 etapi, kuros sievietes izrāda interesi pret šķirtu vīrieti. Un tie atkarīgi no tā cik sen viņš ir šķīries.
1 etaps. Tikko šķīries vīrietis alkst pēc atbalsta, maiguma un līdzjūtības. Viņš vēlas sajust, ka viņš joprojām kādai liekas interesants, ka viņu var kāda mīlēt. Bet sievietes šādā momentā vīrietim iet ar lielu līkumu – izņemot tās, kuras ir gatavas uz īslaicīgām attiecībām. Šādas sievietes nespēj vīrietim dot to, kas viņam tobrīd ir tik ļoti nepieciešams. Pārējās sievietes saprot, ka šai brīdi viņam vairāk nepieciešams plecs uz kura pagausties, nekā nākamā sieva. Tāpēc, šai etapā, kad vīrietim nepieciešams dvēselisks atbalsts, viņš paliek viens.
2 etaps. Vīrietis pamazām pierod pie jaunās dzīves un atrod tajā priekšrocības. Viņš vairs tik ļoti nealkst pēc sievietes klātbūtnes. Šai posmā apkārtējie – radi, draugi sāk viņu aktīvi precināt, uzskatot viņu par nabadziņu un nelaimīgo. Tai laikā, kad viņam tiešām bija nepieciešama sievietes klātbūtne un viņas rūpes, viņu visi sveica ar iegūto brīvību. Tagad, kad viņš ir atžirdzis, un kad viņam sāk iepatikties esošā dzīves situācija, viņu sāk iepazīstināt ar sievietēm. Un vīrietis apjūk no uzmanības pārbagātības un nezina, kuru izvēlēties. Savukārt, sievietes, redzot šo nespēju izlemt, nogurušas gaidīt, aiziet.
3 etaps. Šai dzīves posmā vīrietis jau ir gatavs atkal būt vīra kārtā, bet sievietes, kas bija, jau ir prom. Toties, tieši tagad viņam ir visvieglāk izdarīt izvēli. Vīrietis zina kādas rakstura īpašības viņš velētos redzēt savā sievā un tāpēc ir absolūti gatavs izlemt kāda sieviete viņam ir nepieciešama.
Nobeigumā nedaudz no statistikas:
-
67% vīriešu pēc šķiršanās otro reizi apprecas tuvāko 5 gadu laikā. Pie tam, viņi joprojām ir pārliecināti, ka pirmā sieva bija labāka.
-
3% šķirto vīriešu vēlas un cenšas apprecēties, pat meklē iepazīšanās aģentūras.
-
20% šķirto vīriešu atrod otru pastāvīgu pusīti vai apprecas tikai pēc 20 gadiem.
-
15% vīriešu pēc šķiršanās apprecas laikā no 5 līdz 10 gadiem.
Uz tikšanos tepatās,
Aija
Interesanti raksti :
Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...
Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...
Pastāv mīts, par pretējā dzimuma pievilcības kritērijiem. Sievietes bieži vien domā: ja vien es būtu slaida, ja vien man būtu skaistas krūtis (se ...
Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...
Šodien mūsu sievišķīgajā blogā nopublicēšu pirms dažām dienām internetā nejauši atrastas vīrieša domas par tēmu – vai vīrietis spēj piedot sieviet ...
Tags: attiecības ar vīru, šķiršanās, vīrieši
Ko citi saka: