Pareiza aksesuāru izvēle

Dolce & Gabbana Spring 2012Neatkarīgi no vecuma un rocības daudzas no mums domā par to kā izskatīties moderni, stilīgi, skaisti un neatkārtojami. Šīs vēlmes realizēšanā liela nozīmē var būt aksesuāriem, jo to izvēle ir ļoti plaša: krelles, auskari, matu sprādzes, brošas, kuloni, lakatiņi…Aksesuāri palīdz sievietei tēlu radīt un arī izteikt tā individualitāti.

Ir divi varianti kā tos izmantot šī mērķa sasniegšanai: aksesuārus var harmoniski saskaņot ar apģērbu, bet tie var būt arī kontrastā ar to. Abos gadījumos ir jāievēro harmonija. Brīnišķīga aksesuāru īpatnība ir tā, ka ar to palīdzību var akcentēt sievietes skaistās formas, viņas individualitāti, rakstura iezīmes un esošo noskaņojumu.

Daži veidi kā izvēlēties aksesuārus

 • Lai izskatītos eleganti un gaumīgi, neizmanto vienā reizē visu,kas tev ir. Gredzenus, kulonus, auskarus, rokassprādzes, rokas pulksteņus – to visu nav ieteicams nēsāt vienlaicīgi. Izvēlies 2-3 priekšmetus, kas harmoniski saskaņojami gan ar apģērbu, gan savā starpā. Tā būs pietiekoši.
 • Labs veids sevi pārveidot ir „pārcelt uz augšu” apakšējā apģērba krāsu (piemēram, ja ir balti svārki un sarkana blūze, harmoniski izskatīsies baltas krelles.)
 • Aksesuāriem ir jāiekļaujas kostīma ģeometriskajā formā un griezuma līnijās. Piemēram, ja blūzei ir V-kakla izgriezums, tad labāk izvēlēties aksesuārus, kuri atbilst šai ģeometrijai. Ja tērpa raksts vai griezuma līnijas ir noapaļotas, tad, protams, arī aksesuāri jāizmanto tie, kuriem raksturīgas ir ovālas, noapaļotas līnijas vai raksti.

P.s. Ja vēlies kādu fotogrāfiju aplūkot tuvāk, nospied uz tās ar “peles” kreiso taustiņu.

aksesuari-2012 (6)

aksesuari-2012 (10)aksesuari-2012 (11)aksesuari-2012aksesuari-2012 (8)

 • Aksesuāri izskatīsies brīnišķīgi, ja materiāls, no kā tie pagatavoti, būs līdzīgs: siksna un kurpes no lakādas, soma – no gludas ādas vai arī lakādas.
 • Brīnišķīgi izskatās spīdīga metāla aksesuāri saskaņā ar plāniem, gaisīgiem audumiem.
 • Detaļas un rotas ar matētu virsmu, siksnas un somas no blīvas ādas labāk saskaņosies ar apģērbu, kas šūts no faktūras auduma.
 • Daudzām patīk dārgas rotas. Bet,ja tu vēlies stilīgi un eleganti izskatīties vienmēr, tad labāk izvēlies tievu pērļu rotu. Šī klasiskā dārglieta vienmēr būs modē un vienmēr iederēsies jebkurā gadījumā.

2012.gadā atkal modē lieli un neparastas formas gredzeni . Arī krelles joprojām ir aktuālas, bet stilīgas tiek uzskatītas daudzrindu krelles.

aksesuari-2012 (7)Guess-aksesuari-2012aksesuari-2012 (3)aksesuari-2012 (4)aksesuari-2012 (8)aksesuari-2012 (9)aksesuari-2012 (10)aksesuari-2012 (11)aksesuari-2012 (2)aksesuari-2012 (5)aksesuari-2012 (6)

Brošas, kuras kādu laiku bija piemirstas, atkal ir modē. Ja agrāk tās tika piespraustas pie atloka, tad tagad ir stilīgi, ja tās atrodas uz somiņām, šallītēm, jostām, svārkiem un pat uz kāzu pušķiem.

kazu-aksesuari-2012 (2)kazu-aksesuari-2012kazu-aksesuari-2012 (3)kazu-aksesuari-2012 (4)

Pareizi piemeklēti aksesuāri, kas ir harmonijā ar apģērbu, palīdz mums izskatīties stilīgi, skaisti un neatkārtojami. Necenties skriet modei pakaļ, pērkot katru sezonu jaunu tērpu kaudzes. Tieši aksesuāri ir tie, ar kuru palīdzību tev viss var sanākt ne tikai daudz lētāk, bet arī gudrāk, neatkārtojamāk un stilīgāk.

aksesuari-2012 (3)aksesuari-2012 (4)aksesuari-2012 (5)

Atver savu skapi, izdari skapja pavasara revīziju un padomā, kuri ir tie aksesuāri, kas būtu tev jāiegādājas, lai šai pavasarī atkal izskatītos savādāk un savā stilā!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Kā jau minēju 2012.gada pavasara sezonas modes pārskatā, vēl viena brīnišķīga šī pavasara un vasaras modes tendence ir spilgtie toņi un it īpaši c ...

 • 2012.gada kāzu sezona līgavām ir sagatavojusi daudzus interesantus kāzu frizūru variantus. Pie galvenajiem trendiem šai gadā var attiecināt pinum ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata