Kā nekārtība var piesaistīt nepatikšanas

kartiba_majas_un_energijaGan bioenerģētiķi, gan psihologi šajā jautājumā ir vienisprātis.

Ik pa laikam nekārtība gadās katrā mājā un tas nenozīmē, ka cilvēki, kas tajā dzīvo, ir slinki. Vienkārši dažreiz tas ir pagaidu stāvoklis, ko izraisa laika trūkums. Bet dažreiz, diemžēl, tā ir pastāvīga parādība. Un tad GAN ir laiks trauksmes signālam, jo māja, kurā nav kārtības, vienmēr piesaistīs nepatikšanas, slimības un nelaimes.

Nekārtība koridorā

Sākt vajadzētu ar priekštelpu, jo tā ir centrālā mājas maģistrāle. Nav grūti uzminēt, ka “sastrēgums” šajā ceļā ir vecas drēbju un apavu kaudzes, piestūķēti koridoru skapīši, velosipēdi un ratiņi – tas viss nekādu labumu un ērtumu nerada. Mājās pastāvīgi būs strīdi, naudas trūkums, toties mājinieki šādā mājā centīsies nevis uzturēties, bet no tās bēgt prom. Vajadzētu iztīrīt skapīšus, izsviest nevajadzīgās un salabot salauztās lietas, aizvākt no koridora nesezonas apģērbu un apavus prom – vārdu sakot, “atbrīvot ceļu” laimei.

Nekārtība vannas istabā

Ne velti saka: “vannas istaba ir mājas saimnieces seja.” Un, ja šī telpa ir netīra, uz sienām redzamas šampūna vai ziepju pēdas, visapkārt mētājas mati un gandrīz tukšas kosmētikas pudelītes, bet dvieļi sen jau zaudējuši savu svaigumu – tā ir acīmredzamam „pavarda uzturētājas” nepilnvērtības pazīme. Sievietei ar normālu pašcieņu, un, kura ir apmierināta ar sevi un dzīvi, vannas istaba vienmēr spīdēs un laistīsies, jo tieši no šīs telpas sākas diena. Tāpēc – kāda ir vannas istaba, tāda būs arī diena.

Nekārtība virtuvē

Virtuve ir pārpilnības, enerģijas un labklājības avots, tā ir mājas sirds. Galu galā, mūsu labsajūta ir atkarīga ne tikai no tā, ko mēs ēdam, bet arī no tā cilvēka noskaņojuma, kurš šo ēdienu ir pagatavojis. Ja virtuve ir pilna ar krāmiem, tukšām bundžām un pudelēm, plauktos ir bardaks, nebrīnies, ka nevari tikt galā ar lieko svaru.

Attīri telpu – un tavā dzīvē ieplūdīs labklājība, gan finansu, gan personiskā. Ēdiens ir jāgatavo tīrā, ērtā, siltā un gaišā telpā – tikai tad no tā tiks gūts labums, un nevis kaitējums.

Dzīvojamā istaba

Šī telpa ir mājas seja, šajā telpā tiek uzņemti viesi. Tieši tā ir atbildīga par saziņu ar pārējo pasauli, tas ir rādītājs, kā jūsu dzīvi redz draugi un radinieki. Nekārtība dzīvojamā istabā izraisa ķildas, nesaprašanās starp jums un jūsu draugiem, ģimeni… Un galu galā var novest pie vientulības, atsvešināšanās un nevajadzības sajūtas. Dzīvojamās istabas uzdevums ir “piesaistīt” tavai mājai labus cilvēkus, un kopā ar viņiem arī laimi. Centies to pēc iespējas mazāk pieblīvēt – jo vairāk dzīvojamā istabā gaismas, jo labāk.

Guļamistaba

Tā ir visintīmākā telpa – tavas personīgās laimes “smēde”. Nekārtība guļamistabā var izraisīt bezmiegu, strīdus ar mīļoto, problēmas intīmajā sfērā. Eksperti iesaka no guļamistabas izvākt visu, kas nav tieši saistīts ar miegu un seksu. Pat tik pierasto televizoru un datoru. Guļamistabai jānovirza domas uz mieru un mīlestību.

Kā redzi, šķietami nevainīga neliela nekārtība var pārtapt nopietnās problēmās. Bet, ja tās tavā dzīvē jau ir ienākušās, nekavējoties atbrīvo māju no nevajadzīgiem krāmiem! Bez jebkādas nožēlas šķiries no visām lietām, kuras kādu laiku nav tikušas izmantotas.

Un tu redzēsi (drīzāk sajutīsi), kā atbrīvotajā telpā ar joni ieplūdīs gan pozitīva enerģija, gan labklājība, un tās noteikti ir daudz svarīgākas lietas par tējkannu, kura jau piecus gadus gaida remontu, vai ne?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
  • Pievieno savu atbildi
     
    Your gravatar
    Es
     
     
     

     
     
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata