Kā „iemīlināt” savu vīrieti sevī vēlreiz

attiecibas

Attiecību “atdzišana” notiek tāpēc, ka viss ir normāli (lai vai cik tas dīvaini skan) un kļūst vienkārši garlaicīgi un ikdienišķi. Lai izkausētu “atdzisušā” vīra/vīrieša sirdi, attiecībās jāatgriež tas, ar ko tās sākās – ar emocijām.

Attiecībās pienāk brīži, kad negatīvās emocijas mēs vairs neslēpjam un nenoslāpējam, bet gan atklāti izrādām. Bet par pozitīvajām aizmirstam.

Vīrietis nav jāuzliek uz pjedestāla. Ja viņš sajutīs, ka sieviete par sevi aizmirst un visu uzmanību veltī tikai viņam, tieši tāpat arī viņš savu uzmanību aizmirsīs veltīt sievietei. Ja vīrs atļaujas izteikt sievietes pašcieņu pazemojošas frāzes, piemēram: ” Tu slikti izskaties. Tev šī frizūra nepiestāv”, padoms sievietei: nepievērst šīm frāzēm uzmanību, bet gan labāk pateikt: “Oho! Tu šodien tik pārdrošs!?” Un no šīs situācijas „aiziet” prom. Vīrietis redzēs, ka viņš sievieti neaizvaino, bet ar laiku viņam tas kļūs neinteresanti un vairāk uz to neakcentēsies.

Vīrietim ir ļoti svarīgi zināt un pat just, ka viņa sieviete liekas interesanta arī citiem vīriešiem. Tomēr atklātu greizsirdību radīt nevajadzētu. Viegls flirts – tāds, lai tavs vīrietis to nepamanītu, ir jāpielieto uzmanīgi – kā garšvielu, lai nepārcenstos. Un tava pašcieņa, tevis pašas acīs vienmēr būs pareizajā līmenī.

Mīlestība – tas ir ugunskurs, kurā, lai tas nenodzistu, malka ir jāiemet ik pa laikam.

Katrai sievietei, it īpaši, ja viņa ir mājsaimniece, ir svarīgi justies ne tikai kā cilvēkam, kurš nodarbojas ar vienveidīgu darbību. Sievietes kļūda: viņa bieži vien skaļi saka: “Es no mājas darbiem un rūpēm kļūstu trula.” Šobrīd ir ļoti daudz dažādu pašpilnveides semināru. Mums vienmēr ir jābūt tonusā.

Sevi ir jāpilnveido, lai vispirms jau pati sev nebūtu garlaicīga. Un, ja tā būs, tad arī tavam vīrietim ar tevi būs interesanti.

Vīrietis ciena to sievieti, kurā iegulda. Ja tev nav iespējas bieži atjaunot garderobi, viņš var ieguldīt savu laiku. Tev jābūt gudrai sievietei un jāzina, kā savu vīrieti stimulēt, lai viņš to gribētu. Nekad nelūdz vīram kaut ko ar negatīvām emocijām, ar pārmetumiem un aizvainojumiem. Vienkārši pakoķetē. Esi ar vīru maiga, sievišķīga. Tā, it kā tas būtu jūsu romāna sākums. Neaizmirsti par to.

Un nobeigumā jeb drīzāk šīs tēmas turpinājumā – laba ziņa! Pēc ilgiem laikiem buduars.lv piedāvā:

ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS, ĪPAŠĀ LAIKĀ – ĪPAŠĀM SIEVIETĒM!

sievietēm veltīto e-grāmatu autores SVETLANAS JERMAKOVAS

metodika (tulkojums latv.val.)

NETRAUCĒ VIŅAM TEVĪ IEMĪLĒTIES!
METODIKA, KAS ATDZĪVINĀS PAT VĪRU.

Netrauce vinam tevi iemileties!

3 DIENU AKCIJA!

No 8.marta – 10.martam (ieskaitot)

metodikai 40 % atlaide!

Ir divi iegādes varianti:

1. Izpēti šo prezentācijas lapu >>> un, neaizmirstot ievadīt tur minēto atlaižu kodu, pirkumu veic, maksājot ar karti.

2. Ja šī iespēja Tev nav ērta vai neizdodas, raksti uz e-pastu: aija@buduars.lv  vēstuli „Metodika”, minot savu vārdu un uzvārdu un mēs Tev izsūtīsim rēķinu apmaksai.

Lai jauka šī diena un lai skaists un saulains pavasaris!

ziedi_1

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata