Drošas pazīmes, ka sieviete pēc 40 izskatīsies labi

FP_IMAGE_4220068/FP_SET_4219682Diemžēl, atšķirībā no vīna, sievietes ar gadiem nekļūst labākas (kā vīns) jeb izskatīgākas. Daudzie stresa, darba, mazu bērnu auklēšanas un lielu bērnu audzināšanas gadi atstāj sievietes sejā un uz auguma savas pēdas.

Ne katra sieviete ir mantojusi gēnus, kas ļauj viņai izskatīties kā Šāronai Stounai (šogad martā viņai paliks 55 gadi)… Izvēloties partneri, vīrietis gribētu (lai gan to pašu gribētu arī sievietes), lai viņa būtu skaista un gudra, bet, ja 25 gadu vecumā viņa šim aprakstam atbilst, tad kas būs pēc 20 gadiem? Vai viņa būs tikpat pievilcīga arī 45 gadu vecumā?

Ar pilnīgu precizitāti apgalvot neko nevar, bet, izrādās, ir dažas pazīmēm, pēc kurām vīrieši tomēr var noskaidrot to, kā viņa otrā pusīte izskatīsies pēc 20 gadiem.

Viņas mamma izskatās labi.

Tiek uzskatīts – ja meitenes mamma savos 40 gados izskatās labi, tad arī meita izskatīsies apmēram tikpat labi. Bet, ja mamma pat neizmantoja plastiskā ķirurga pakalpojumus, nestaigāja uz fitnesa centru, bet izskatās brīnišķīgi, tad vīrietim var teikt, ka ar viņas meitu viņam ir paveicies!

Daisy_FuentesHeidi_kluma

Daisy Fuentes, šogad būs 47gadi                Heidi Klum, būs 40 gadi

151474587Nokola_kidman

Julianne Moore , šogad paliks 53 gadi        Nicole Kidman, būs 46 gadi

Ar ģenētiku nevar strīdēties. Ja mammai ir savi jaunības saglabāšanas skaistuma noslēpumi, tad viņas meita tos noteikti pārņems. Bet, ja mamma savā vecumā nav īpaši pievilcīga, arī tad ir cerība, ka meita darīs visu, lai viņai nelīdzinātos.

Ir simpātiskas viņas draudzenes.

Ja simpātiskas ir draudzenes, tātad kļūstot vecākai, sieviete izskatīsies labi, jo viņa centīsies darīt visu, lai būtu vismaz vienā līmenī ar draudzenēm. Jebkuras meiteņu, sieviešu grupas iekšienē notiek nerakstīts un neoficiāls konkurss par skaistākās meitenes titulu, bet draudzenes vai no ādas līdīs laukā, lai nokļūtu uz šī pjedestāla.

Simpātiska draudzene katrai sievietei ir pats labākais stimuls kļūt skaistākai. Pie tam – draudzenes vienmēr viena otrai pastāsta par saviem skaistuma noslēpumiem

draudzenes

Ja sieviete draudzeņu vidū ir pati skaistākā, tad šo titulu viņa centīsies paturēt cik vien var ilgāk. Bet, ja nē – tad viņa centīsies kļūt vismaz krietni pievilcīgāka.

Viņa nav īpaši mainījusies kopš tiem laikiem, kad iepazināties.

Palūkojies uz viņas skolas laiku un augstskolas laiku fotogrāfijām. Ja vienīgais, kas viņā ir mainījies ir frizūra, tas nozīmē, ka tev ir paveicies. Un tā ir pazīme, ka arī pēc 20 gadiem viņa izskatīsies ne sliktāk, kā tagad. Un, iespējams, ka ar gadiem šāda sieviete izskatīsies vēl labāk.

Viņa vienmēr seko savam izskatam.

Viņa rūpējas par savu ādu, par ārējo izskatu, nesmēķē un nelieto alkoholu? Apmeklē manikīra pakalpojumus, SPA procedūras un ilgi saulē nesauļojas? Pareizi ēd, daudz dzer ūdeni, nodarbojas ar fiziskiem treniņiem? Ja atbilde ir „jā”, tad tā ir vēl viena droša pazīme, ka vecumā ap 40 viņa izskatīsies labi!

1B7FFFCAVanessa_Williams

Salma Hayek, bus 47 gadi               Vanessa Williams 50 gadi

Iespējams, tev likās, ka šis raksts domāts vīriešiem….? Es gan domāju, ka vairāk mums, sievietēm – īsāk sakot, tas bija „skats no malas” par mums Smaidiņš.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Prognozēt vai paredzēt mūsu - sieviešu uzvedību ir ļoti grūti, jo noskaņojums dienas laikā var mainīties neskaitāmas reizes, vai ne? Bet gudrie p ...

 • No rudens košuma žilbst acis. Viss tik krāsains, bagātīgs un piesātināts, bet es pastāstīšu kā ierīkot...BALTU DOBI. Baltā ir krāsu krāsa. Baltā ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata