Guļamistabas iekārtošana

gulamistabas iekartosanaIzvēloties un iekārtojot mājas interjeru, ļoti svarīga ir guļamistabas telpa. Šai vietā cilvēks pavada diezgan lielu savas dzīves daļu un tas nozīmē, ka tai jābūt maksimāli ērtai, jāpriecē acis un jāsniedz iespēja atpūsties pēc darba un mājas rūpēm, uzņemot spēkus jaunajai darba dienai.

Tāpēc būtu svarīgi ievērot sekojošus momentus.

Guļamistabas izskats, iespaids, ko tā radīs, visvairāk atkarīgs no šīs telpas dizainā dominējošās krāsas. Protams, tās izvēle ir gaumes lieta, bet ir jāievēro psihologu ieteiktās nianses. Ļoti uzmanīgi guļamistabas interjerā jāizmanto sarkanā krāsa, kas var izraisīt nogurumu un ar laiku kļūt pārlieku uzmācīga.

Lai foto aplūkotu palielinājumā, nospied uz tās ar “peles” kreiso taustiņu.

sarkana gulamistaba (3)sarkana gulamistaba (5)sarkana gulamistabasarkana gulamistaba (4)

Mieru un relaksāciju vairāk sekmē aukstie un aukstiem tuvie toņi: zils un gaiši zils dāvā vēsuma sajūtu.

zila gulamistaba (2)zila gulamistaba (5)zila gulamistaba (8)zila gulamistaba (7)zila gulamistaba (10)zila gulamistaba (3)

Zaļš – svaigumu.

zala gulamistaba (2)zala gulamistaba (3)zala gulamistaba (4)zala gulamistaba (12)zala gulamistabazala gulamistaba (6)zala gulamistaba (7)zala gulamistaba (11)

Siltie toņi: dzeltenais, oranžais būtu jāizmanto nevis kā pamattoņi, bet ar to palīdzību izcelt vienas vai otras nianses.

spilgta gulamistaba (2)spilgta gulamistaba (3)spilgta gulamistaba (4)spilgta gulamistaba (5)spilgta gulamistaba (6)spilgta gulamistaba (7)spilgta gulamistaba

Neparasti efektīvi guļamistabas interjerā izskatās baltais un no tā atvasinātie toņi, bet, ja tu nolemsi tos izmantot ir vērts padomāt, kā šo telpu iekārtot, lai apdares materiāli, mēbeles, aksesuāri būtu viegli un ērti tīrāmi.

balta gulamistaba (5)balta gulamistaba (6)balta gulamistaba (8)balta gulamistababalta gulamistaba (3)balta gulamistaba (4)

Lai guļamistabas iekārtojums maksimāli veicinātu relaksāciju un atpūtu, ir jāizvēlas skaistas un funkcionālas mēbeles. Gulta jāizvēlas atkarībā no tās saimnieku prasībām: pareizi šīs mēbeles izmēri un matrača kvalitāte ir ļoti svarīgi.

Mūsdienās populārs kļuvis ir virs gultas novietots baldahīns, kas rada īpašu mājīgumu un ir spējīgs kļūt par vēl vienu interesantu interjera akcentu.

gultas baldahins (2)gultas baldahins (3)gultas baldahins (4)gultas baldahins (5)gultas baldahins

Par cik guļamistabā bieži vien tiek uzglabāta gultas veļa un apģērbs, ir jāatrod veids kā iekārtot guļamistabu tā, lai tas viss šo telpu nepārslogotu. Piemērots variants ir kupejas tipa skapis. Šis skapja modelis ir kļuvis ļoti populārs.

Pateicoties savam dizainam, tas ne tikai ieekonomēs platību, bet spēs ideāli ietilpt telpas interjerā. Ērtās atbīdamās durvis atbrīvos tevi no daudzām problēmām: tev nebūs jāpiedomā kā iekārtot guļamistabu, lai bez šķēršļiem varētu atvērt skapja durvis un tu aizmirsīsi par mūždien čīkstošajām skapju durvīm. Kupejas tipa skapji var būt visdažādākie: iebūvētie, stūra un tie var kalpot kā lielas telpas dažādu guļamistabas zonu sadalītāji.

skapis kupeja (2)skapis kupeja (4)skapis kupeja (5)skapis kupeja (6)skapis kupeja (3)

Svarīga guļamistabas iekārtošanas daļa ir grīdas segums. Maksimālu ērtību šai telpā tev nodrošinās koka parketa grīdas klājums. Ja tev šādas iespējas nav, var izmantot koka lamināta imitējošu klājumu. Ziemas laikā guļamistabas grīdu var pārklāt ar siltu paklāju.

gulamistabas iekartosana (2)Guļamistabas iekārtošana – tas ir jautājums, kurā nav sīkumu. Neslinko, veltī laiku un spēkus, lai nodrošinātu sev šai telpā ērtu stūrīti, kur tu varēsi palasīt grāmatu, paklausīties mūziku un atpūsties no ikdienas rūpēm.

Ērti un mājīgi iekārtota guļamistaba tevi priecēs daudzu gadu garumā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Miegs – tas ir tas, bez kā cilvēks iztikt nespēj. Un nav svarīgi cik laika tu gultā pavadi: piecas, sešas, astoņas vai divpadsmit stundas diennakt ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Šodien es izveidoju šī gada modernāko kokteiļkleitu pārskatu. Zinu, ka daudzām no mums tuvojas ballīšu, tusiņu, kokteiļvakaru un citu jauku pa ...

 • Šodien apskatīsim tos mēteļu modeļus, siluetus, krāsas un audumus, kas ir moderni 2010-2011 sezonā. Ja tev vēl jāizvēlas jaunā pavasara mēteļa mod ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • pizza

  Tieši būtu interesanti palasīt par garderobju risinājumiem guļamistabās.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata