„Figura Line” dāvana daudzbērnu ģimeņu māmiņām

 

limfodrenazas_studija

“Figura Line” iesaistās daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmā dāvinot bezmaksas masāžu.

Masāžas studiju tīkls “Figura Line” ir pievienojies, ar Sabiedrības integrācijas fonda atbalstu realizētajai, Latvijas daudzbērnu ģimeņu atbalsta programmai. Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” īpašniekiem “Figura Line” piedāvā ne vien izdevīgus masāžas abonementu iegādes nosacījumus, bet arī sagatavojuši lielisku dāvanu – pirmo limfas stimulācijas masāžu bez maksas!

“Jebkura māmiņa pirmām kārtām ir arī sieviete. Un tā, kura labi jūtās un ir apmierināta ar sevi, ir spējīga būt par lielisku mammu ar pilnu atdevi,” ir pārliecināta “Figura Line” pārstāve Laura Dekšenieks. “Iesaistoties Goda ģimenes apliecību programmā, vēlējāmies ne vien padarīt pieejamākus savus pakalpojumus tām, kuras audzina trīs vai vairāk bērnus, bet arī viņas visas kā īpaši iepriecināt. Tādēļ dāvinām viņām iespēju bez maksas izbaudīt limfas stimulācijas masāžu, kas uzlabo ne tikai pašsajūtu un figūru, bet arī dod enerģijas pieplūdumu, ko noteikti novērtēs arī viņu bērni.”

Masāžas studiju tīkls “Figura Line” darbojas visā Latvijā. Tāpēc, lai izmantotu uzņēmuma piedāvātās priekšrocības, “3+ Ģimenes kartes” īpašnieces tiek aicinātas vērsties sev ērtākajā studijā Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Līvānos, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Siguldā vai Valmierā. Vairāk par piedāvājumu lasīt šeit >>>.

Latvijas Goda ģimenes apliecības “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpo arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes saņemšanai var reģistrēties interneta vietnē www.godagimene.lv .

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata