Iespēja izmēģināt iedarbīgu ieroci cīņā ar celulītu un liekajiem centimetriem

limfodrenazas_masazaPludmales sezonai sākoties, aktualizējas jautājums par iespējām uzlabot figūru un mazināt ādas celulītu. Iedarbīgs ierocis cīņā ar celulītu un liekajiem centimetriem ir limfas stimulācijas masāža.

Lai paplašinātu sieviešu iespējas iepazīt šo procedūru, masāžas studiju tīkls “Figura Line” 6. un 7.jūnijā aicina daiļā dzimuma pārstāves apmeklēt

“Atvērto durvju dienas” studijās visā Latvijā

FL_logo

Meitenes un dāmas, jaunas un ne tik jaunas – visas, kas vēlas vairāk uzzināt, kas ir limfa un kā notiek pasaulē arvien populārākā limfas stimulācijas masāža, “Atvērto durvju dienā” varēs pieteikties uz bezmaksas 18 minūšu limfas stimulācijas masāžas iepazīšanās procedūru sev tuvākajā “Figura Line” studijā.

Vai Tu gribētu izmēģināt limfas stimulācijas masāžas procedūru?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Un tātad – 6.jūnijā „Atvērto durvju dienas” pasākumi notiks trīs masāžas studijās Rīgā – Juglā, Purvciemā un Stabu ielā, kā arī studijās ārpus Rīgas – Ogrē un Preiļos.

Savukārt, 7.jūnijā visi interesenti ir laipni aicināti apmeklēt masāžas studiju Vecrīgā, kā arī ārpus Rīgas – Siguldā, Madonā, Cēsīs, Jelgavā, Daugavpilī, Valmierā un Līvānos.

Atvērto durvju dienās” masāžas studijās notiks dažādas bezmaksas lekcijas un prezentācijas.

 • “Figura Line” studijā Vecrīgā (“Jēkaba kazarmās”) notiks aktrises Agneses Zeltiņas rotu kolekcijas “SoulStoneS by Agnese Zeltina” prezentācija.
 • Bet studijā Juglā notiks lekcija par jaunākajām tendencēm kosmetoloģijā, savukārt, masāžas studijā Rīgā, Stabu ielā – izzinoša lekcija par sejas ādas kopšanu.
 • Ogres dāmas aicinātas apmeklēt astroloģes Deinas Laiviņas lekciju par ēšanu un skaistumkopšanu saskaņā ar Mēness ciklu, kā arī uztura zinātnieces un žurnāla “Četras sezonas” recepšu autores Vitas Levkānes lekciju par jaunu alternatīvu metodi veselīga un garda ēdiena pagatavošanā. Kā arī “Atvērto durvju dienu” apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sarunās un diskusijās par veselīga uztura tēmām.

Tikai “Atvērto durvju dienu” laikā būs iespēja iegādāties limfas stimulācijas masāžu abonementus studijās “Figura Line” par īpašu akcijas cenu. Pasākuma apmeklētājas gaida arī dažādi pārsteigumi un dāvanas.

Uz bezmaksas procedūrām un lekcijām vēlama iepriekšēja pieteikšanās. Sīkāka informācija par “Atvērto durvju dienu” norisi “Figura Line” studijās visā Latvijā – sociālajos tīklos “Facebook” un “Draugiem.lv”, kā arī mājaslapā www.figura-line.lv.

Papildus info droši jautājiet: Olgai Sedovai, tel. 29147482, e-pasts: olga@figura-line.lv

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata