Mans 3 mēnešu tievēšanas plāns

 

figura_line_studija

Pirms kāda laika mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē jau es minēju par to, ka esmu atradusi savu tievēšanas metodi Smaidiņš. Meitenes, esmu ķērusies sev klāt un pavisam nopietni! Un par cik tas ir nopietni, tad vēlos ar savu „ķeršanās” plānu padalīties ar jums.

Mēs, sievietes, zinām, ka vasara ir vieglu kleitiņu, peldkostīmu laiks, tāpēc gan pavasaris, gan vasara tie ir tie divi gadalaiki, kuri visvairāk mūs motivē un stimulē sākt darboties pie savas figūras un veselības uzlabošanas. Protams, ka tas būtu jādara vienmēr un visgudrāk ziemā, laicīgi, bet svarīgākais jau ir nevis datums, bet nopietns un stingrs lēmums. Un nav svarīgi kad tas pieņemts – 1.janvārī, svētdienas vakarā vai naktī, kad pie debesīm parādās jauns mēness Smaidiņš.

figura_line_studija (3)

Arī pagājušajā un aizpagājušajā pavasarī centos atrast sev patīkamu, efektīvu un manam vecumam atbilstošu veselības uzturēšanas un arī vienlaikus tievēšanas metodi vai programmu, bet nekas man īsti negāja pie sirds un laikam jau tieši šī iemesla dēļ nekas arī īsti neizdevās. Bet šī vasara man sagādāja to, ko sen jau gaidīju Smaidiņš.

Mēs visam zinām vai vismaz nojaušam, ka, lai spogulī ieraudzītu vēlamo, pie sava tievēšanas procesa ir nepieciešama kompleksa pieeja un tai vienmēr būtu jāietver šos svarīgos aspektus – pareizs uzturs, ķermeņa un organisma atveseļošana un attīrīšana, kaut vai minimāla fiziskā slodze un psiholoģiskais noskaņojums. Diez vai mums izdosies sasniegt labus un ātrus rezultātus, ja visu uzmanību koncentrēsim tikai uz vienu no tiem un, ja to darīsim, pašas sev un rezultātiem neticot. Tāpēc es meklēju kaut ko tādu, kas to visu apvienotu. Sākumā pati īsti nezināju vai maz kaut kas tāds pastāv, bet zināju, ka līdz manim tas noteikti nonāks. Un tā arī notika.

Ir daudz tievēšanas metožu un tā vien liekas, ka tās aug kā sēnes pēc lietus, bet es kaut kā intuitīvi nekad neesmu izmantojusi nevienu drastisko tievēšanas metodi un esmu sapratusi, ka man 50 gadu vecumā tās nav tās metodes, kuras būtu jāizmanto. Šajā vecumā svarīgākais ir nevis nomest 5 vai 10 kg 3 vai 7 dienās, bet gan sākt sakārtot veselību (ja tas netika darīts līdz šim), vienlaikus pareizi atveseļojot un attīrot savu organismu, sniedzot prātīgu fizisku slodzi un nometot lieko svaru pakāpeniski. Un esmu atradusi, ka tas viss izdarāms, izmantojot limfas stimulācijas procedūru, kuru piedāvā Figura Line studijas.

FL_logo_middle

Tagad sīkāk. Mans plāns ir (bija) 3 mēnešos, apmeklējot Figura Line studiju, notievēt par 10 kg. Uz šo brīdi, pēc mēneša, es sapratu, ka tas nav pareizais plāns Smaidiņš, jo, ja tievēšanas process notiek pareizi, ievērojot visu augstāk minēto, mazinās ne tik daudz kilogrami, cik cm. Un galu galā, ko tad cilvēka acs redz – kilogramu skaitu vai apkārt-centimetrus?

Jau vienu mēnesi, 3 reizes nedēļā es apmeklēju Figura Line studiju Jelgavā un man ir ar ko palielīties. Pie tam es sāku zaudēt ne tikai savus liekos cm, bet arī liekos un dažus ne visai veselīgos paradumus. Un TAS mani priecē, patiesībā, vēl vairāk nekā zaudētie centimetri, jo tās ir pārmaiņas, kuras es jau ieviešu un kuras paliks ar mani kopā un „iesakņosies” manā ikdienā un tradīcijās uz ilgu laiku.

figura_line_studija (4)Pirms es uzsāku savu tievēšanas plānu, es tikos Rīgā ar Figura Line uztura speciālisti Ilzi un Lauru – firmas īpašnieci. Tā bija jauka, ļoti vērtīga tikšanās, kuras laikā sapratu ka, šī metode der praktiski un gandrīz absolūti katram cilvēkam un tā tendēta vispirms uz veselības uzlabošanu un tās labākā “blakne” ir lieko kg zaudēšanas iespēja.

Uztura speciāliste mani iztaujāja par manām ēšanas tradīcijām, mīļākajiem produktiem, lūdzot, būt ļoti godīgai un atklātai – arī tas bija svarīgi. Tad tika sastādīts plāns un jau mēneša garumā vidēji 2-3 reizes nedēļā es Ilzei (uztura speciālistei) sūtu savas atskaites par to, ko katru dienu esmu apēdusi, cikos, cik daudz esmu kustējusies, kad cēlusies un gājusi gulēt, cik daudz esmu izdzērusi ūdens. Izklausās sarežģīti, bet tas ir ļoti viegli un vērtīgi vispirms jau pašai. Tieši šis process man bija ļoti nepieciešams, jo IR šādā programmā svarīgi, lai kāds tevi kontrolē un kas man patīk – Ilze vienmēr komentē katru manu ēdienreizi un, ja kaut kas nav bijis tā, kā vajadzētu – ar smaidu uzmundrina un motivē šo to pamainīt. Pie tam, iesakot ko un kādā veidā to varētu izdarīt.

Vēl vairāk – atnākot uz Jelgavas studiju, es no meitenēm, kas strādā studijā, ieguvu vēl daudzus ieteikumus, kurus pielietoju un viss kopā tā ir kolosāla jaunu zināšanu un „fīču” bagāža.

Kādas tad ir manas izmaiņas pēc 1 mēneša:

 • Es TIEŠĀM esmu sākusi dzert 2 litrus ūdens dienā un svarīgākais – bez grūtībām un piespiešanās.
 • Jau pēc otrās-trešās reizes man pilnībā izzuda regulārās un nepatīkamās muskuļa tirpšanas sajūtas zem kreisās lāpstiņas (kas, droši vien, ir ilgstošās sēdēšanas pie datora sekas) un ik rīta sāpes mugurā, kas man jau bija diezgan sen.
 • Es daudz pareizāk ēdu, piedomāju kādus produktus pērku (man nerada problēmas veikalā aplūkot etiķeti un atrast aili, kur minētas kalorijas – tas ir pat interesanti), bet man nav stresa par to, ka es apēdu kaut ko, kas nebūtu pārāk veselīgs, jo es zinu kā rīkoties tālāk…
 • Principi, ko esmu iemācījusies, apmeklējot Figura Line studiju un uzklausot studiju speciālistu ieteikumus, ļauj visu sabalansēt prātīgi un pareizi.

Un pēdējais, daudzām, laikam, svarīgākais, ir mani zaudētie centimetri pēc pirmā mēneša nodarbībām:

Svars -2.1 kg

Vēdera augšdaļa -7.5 cm

Vēdera apakšdaļa -11 cm

Gurni -3 cm

Augšstilbi -3,5 cm

Tādi, lūk, ir mani rezultāti pēc pirmā mēneša Smaidiņš.

Protams,kā jau minēju – daudz noderīga un tieši man svarīga uzzināju gan no uztura speciālistes, gan no Jelgavas studijas meitenēm, kas pieskata katru apmeklētāju…bet par to nedaudz vairāk nākamajā reizē.

P.s. Jā, starp citu, ja tu dzīvo Rīgā, Cēsīs, Daugavpilī, Jelgavā, Līvānos, Madonā, Ogrē, Preiļos, Rēzeknē, Siguldā un Valmierā, tad noteikti aizej uz Figura Line studiju „izlūkos”. Meitenes, ja ir kādi jautājumi, droši rakstiet un jautājiet arī man. Bet vēl pareizāk – zvaniet meitenēm uz savas pilsētas studiju – viņas visu pastāstīs un uz visiem jautājumiem atbildēs labprāt.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata