Evelīna Hromčenko par stilīgas sievietes garderobi–1.daļa

 

Evelina_hromcenkoBijusī Krievu žurnāla L’Officiel redaktore un raidījuma „Modnij prigovor” vadītāja Evelīna Hromčenko nosauca to mantu sarakstu, kurām noteikti būtu jāatrodas katras stilīgas sievietes garderobē.

Evelīna ir ne tikai modes eksperts, bet arī neatkarīga, gudra, pievilcīga sieviete – brīnišķīgs veiksmīgas sievietes un spilgtas individualitātes piemērs.


Balts krekls un zīmuļsvārki

Savu uzskaitījumu galvenā Krievijas šova biznesa modes dāma iesāk ar klasiskām mantām. To starpā ir balts, vienkārša griezuma krekls, melns bikšu kostīms, ceļgalus piesedzoši zīmuļsvārki un, protams, miniatūra melnā kleitiņa.

stiligas_garderobes_veidosana (12)stiligas_sievietes_garderobe (12)stiligas_garderobes_veidosana (6)stiligas_garderobes_veidosanastiligas_sievietes_garderobe (5)zimulsvarkizimulsvarki_2012Heidi Klum_stiligas_garderobes_veidosanastiligas_garderobes_veidosana (11)

Krekliņi un džinsi

Brīvā stila cienītājām Hromčenko iesaka iegādāties klasisku krāsu krekliņus: baltu, pelēku un melnu. Kā alternatīva klāt pie vienkrāsainiem ziliem džinsiem var būt arī svītrains jūrnieku stila krekliņš.

stiligas_sievietes_garderobe

No virsapģērbiem jaunām sievietēm ļoti labi piestāvēs motociklista kurtka, bet dāmām – balta parka (vējjaka).

balta_parkastiligas_garderobes_veidosana (2)

Džemperis, mētelis un trencis

Pēc Hromčenko kundzes domām aukstajās ziemas dienās sasildīties palīdzēs kašmira džemperis ar V-veida kakla izgriezumu. Tam būtu jābūt mierīgos toņos (bēšā, pelēks vai melns).

kasmira_dzemperis (2)kasmira_dzemperis

To pašu uzdevu ļoti labi pildīs smilšu krāsas kašmira mētelis, kas pēc stila līdzinās vīriešu mētelim. Savukārt, pavasara-vasaras periodā tavā skapī noteikti jāparādās haki vai ādas tonim līdzīgas krāsas trencim (trench – viegls, stilīgs lietusmētelis).

emma-watson-trencisstiligas_garderobes_veidosana (3)stiligas_garderobes_veidosana (13)

Baletkurpes un augstpapēžu kurpes

Apavu kolekciju jāpapildina ar melniem vai tumši brūniem žokejzābakiem, neitrālas krāsas baletkurpītēm un baltām kedām.

zokejzabaki

Lai radītu elegantu, klasisku stilu nepieciešamas augstpapēžu kurpes – melnas vai miesas krāsā.

baletkurpites

Klača somiņas, aviator brilles un baltās pērles

No aksesuāriem Evelīna rekomendē iegādāties melnu mazo klača somiņu vai konverti – neliela, grāmatas lieluma somiņa ar ķēdītes rokturi pār plecu un lielu somu ar diviem rokturiem, vēlams iedeguma krāsā.

aviator_stila_brillesstiligas_garderobes_veidosana (5)stiligas_garderobes_veidosana (10)SPL149766_002

Kas attiecas uz brillēm, tad uzmanība jāpievērš aviator stila brillēm vai apjomīgām brillēm ar melniem plastmasas rāmīšiem.

visits the IWC Schaffhausen booth during the 22nd SIHH High Jewellery Fair at the Palexpo Exhibition Hall on January 17, 2012 in Geneva, Switzerland.moderna_somina_2012

Punktuālām dāmām ir nepieciešams liels rokas pulkstenis, kas līdzinās vīriešu pulkstenim.

baltas_perlesSavukārt, papildināt šo eleganto stilu, padarot to nedaudz pikantāku palīdzēs gaisīga šalle, spilgts zīda lakats, plata, melna josta un balta pērļu virtene.

P.s. Rīt turpināsim…

Publikācijā izmantota informācija un foto no: lady.mail.ru, kazan24.ru, stylebistro.com, moda.ru

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Tām, kas mīl mini svārkus (tas gan nevar attiekties uz sievietēm vecumā pēc 40) būs jāpagaida līdz nākamajai sezonai. Mode ir kļuvusi „pieaugušāka ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata