Atbrīvojamies no celulīta ar sausās rīvēšanas metodes palīdzību

sausas_rivesanas_oretcelulita_masazaĀdas rīvēšana ar birsti ir efektīva metode cīņā pret celulītu visās tās stadijās. Un labā ziņa ir tā, ka to visu var darīt mājās! Galvenais – vēlme un pacietība, lai novestu lietu līdz galam un pretī saņemtu skaistu ķermeni bez neviena mājiena uz celulītu.

Kādas ir sausās rīvēšanas īpatnības?

Sausā rīvēšana – ir limfodrenāžas masāža, kas izvada no organisma toksīnus ar tiešas iedarbības metodi uz ādu, izmantojot speciālu suku. Tā mēs likvidējam vecās ādas šūnas un uzlabojam asinsriti.

Pēc masāžas, pretcelulīta kosmētikai ir krietni lielāks efekts, jo tiek atvērtas poras. Tas ļauj līdzeklī esošajām vielām iekļūt dziļi ādā, nevis palikt uz tās virsmas.

Izvēlamies birsti.

Rīvēšanas procedūrai piemērota ir koka birste ar garu rokturi, kurai ir diezgan cieti, dabiski sari.

Pēc lietošanas noteikti birsti jāizmazgā. Nebaidies no smakas, kas nāks no tās pēc pirmās lietošanas nedēļas. Tas ir normāli un norāda uz to, ka organisms atbrīvojas no visa liekā.

Svarīgi! Ja pēc pirmās lietošanas, būs sajūta, ka tev tiek „dīrāta nost āda”, tad nākamajā reizē to pirms lietošanas izmērcē un izžāvē.

Kā veikt masāžu?

Sauso rīvēšanu jāveic pirms iešanas dušā. Uzmanīgi masē problemātiskās ķermeņa zonas, maigi noņemot atmirušās epidermas slāni:

 • Berzēšanas procedūru sāc ar atsevišķām kustībām, sākot no aizmugurējās gurnu daļas.
 • Tad pārej uz priekšpusi, veicot kustības virzienā no augšas uz leju, cik vien iespējams spēcīgāk tajās vietās, kur celulīts uzkrājies visvairāk.
 • Rīvēšanas procedūra jābeidz ar apļveida kustībām sēžamvietas rajonā.

Pievērs uzmanību pieliktajam spēkam, nespied uz ādu, masāžai jābūt vieglai.

Procedūrai jāilgst 10-15 min. katru dienu. Ideāli, ja to var izdarīt 2 reizes dienā: no rīta pēc pamošanās un vakarā pirms gulētiešanas. Pēc masāžas noteikti jāieiet dušā, sausi jānoslaukās un jāuzklāj pretcelulīta līdzeklis, kas bāzēts uz mitrinošām augu eļļām.

Kāds vēl ir labums no šādas masāžas?

Rezultāts ir ne tikai skaista un elastīgu āda, bet masāža nodrošinās arī:

 • brīnišķīgu muskuļu un ādas tonusu;pretcelulita_masaza
 • stipru imunitāti;
 • perfektu nervu sistēmas stāvokli;
 • sakārtotu gremošanas sistēmu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Pretcelulīta (vai anticelulīta) masāžas veidi ir visdažādākie un viens no tiem ir nu jau plaši pazīstamais medus masāžas veids. Daudzas sievietes ...

 •   Šī multfilma ir balstīta uz seno stāstu par badu un par viens otra atbalstu. Tā māca mūs, ka tad, kad mēs cīnāmies, lai pabarotu tikai s ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 • Krēms, kas nedēļas laikā spēj izlīdzināt pat vissliktāko ādu. Tā teikts šīs receptes sākumā. Uzreiz saku – neesmu mēģinājusi, bet esmu ieintriģē ...

 •   Kosmētisko brendu pētījumi ir pierādījuši, ka pirms mēs atrodam savu ideālo tonālo krēmu un tā toni, mums būs jāizmēģina uz sevis vismaz 5 ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata