7 pazīmes, ka ar sevi Tu nedraudzējies
Tu ej uz veikalu, bet pie maizes plaukta, kurā redzamas desmitiem dažādu maizes šķirņu, tu sastingsti. Vēlies doties atvaļinājumā – un atkal tavā priekšā mokošā „kurp doties” izvēle. Tev jāiet uz randiņu, bet iekšā „jā” smagi cīnās ar „nē”. Un dzīve liekas, kā viena liela problēma.
Bet ir taču cilvēki, kuri lēmumus pieņem bez grūtībām, kuri uzrodas tur, kur tiek dalīti vissulīgākie bonusi un planē…. Planē, kad jāizvēlas starp melno un balto, smaida, kad dodas atvaļinājumā un pārliecinoši uzvelk zaļas kurpes, kad steidzas uz randiņu.
Kur slēpjas šī atšķirība?
Atbilde atrodama pašā virspusē – cilvēki, kuri tiek saukti par „veiksminiekiem”, ar sevi draudzējas. Lai vai ko viņi nedarītu, viņiem spēki nav jātērē bezjēdzīgai analīzei, šaubām un iekšējiem konfliktiem. Viņi ātri ieklausās savā intuīcijā, un pēc minūtes vai pat dažām sekundēm lēmums ir pieņemts.
Ja tu esi to vidū, kas ar šādiem panākumiem palielīties nevar, tad visdrīzāk tu vēl neesi nostiprinājusi draudzību ar savu „Es” un visus lēmumus pieņem tikai balstoties uz apziņu. Lai to pārbaudītu, pievērs uzmanību sekojošām pazīmēm:
1.Tu demonstrē dzelžainu gribu.
Tev jau no bērnības teica, ka ļoti svarīgas ir tādas īpašības, kā neatlaidība, apņemība, dzelzs griba utt. Ka bez tām tu neko nesasniegsi un vispār – diez vai kļūsi par cienīgu cilvēku. Atteikšanos no jebkāda „likteņa izaicinājuma” tu sāki uztvert kā sakāvi un sevī attīstīji ieradumu sasniegt visu, kas gadās pa rokai. Gadījuma vēlmes un komunikācijas trūkums ar savu intuīciju, neļauj tev atsijāt svešus mērķus no savējiem. Tava neatlaidība un nevēlēšanās padoties pārvēršas pastāvīgā vardarbībā pār sevi. Tiek zaudēts laiks, enerģija, veselība, bet sasniegtais mērķis vēlamos rezultātus nenes.
2. Tu bieži slimo.
Ārsti tevi ir pārliecinājuši, ka visa problēma slēpjas laikā un ļaunprātīgajos vīrusos. Bet patiesībā, lielākajai tavu slimību daļai piemīt psihosomatisks raksturs. Pastāvīgi iekšējie konflikti, stresi, drūms noskaņojums imūnsistēmu novājina. Caur slimībām zemapziņa mēģina tev nosūtīt signālu, ka tavs izvēlētais dzīvesveids ir nepareizs. Bet nespēja laikā apstāties un sajust savas vajadzības, tevi padara kurlu un slimu.
Uzmanība pret savu ķermeni ļaus tev atrast patieso sliktās veselības iemeslu, atbrīvoties no daudzām slimībām un ievērojami uzlabot savas dzīves kvalitāti.
3. Tavi ienākumi ir niecīgi.
Bez intuīcijas palīdzības tu esi līdzīga cilvēkam, kuram rokās ir dārgumu atrašanās karte, bet viņš nav spējīgs atšifrēt specifiskos simbolus. Lai nesagrautu pierasto pasauli, tu sev esi izdomājusi ērtus attaisnojumus: nepareiza karte, šādas dārgumu slēptuves nepastāv, bagātība – tas ir ļaunums. Ir vērts pieminēt arī tos, kas, sevi nežēlojot, vienkārši uzar visu lauku un beigās sabrūk. Rezultātā notiek iekšējā krīze un tiek zaudēta veselība.
Uzsvaru liekot uz intuīciju, orientācija telpā notiek ļoti ātri. Saprast kur, kā un cik daudz tu vari nopelnīt, sev nekaitējot.
4. Tev ir nelaimīgas attiecības.
Te var runāt par jebkādu attiecību trūkumu. Ja neesi pieradusi sev uzticēties, neesi apmierināta ar savu izskatu un uzvedību, tu kļūsti kompleksaina. Šis iekšējais tukšums pierādījumus par tavu pievilcību tev liek meklēt ārējā pasaulē. Tu kāri absorbē sevī tev adresētās emocijas, jūtas, noskaņojumu, bet nespēj ar to dalīties. Sevis nepieņemšana padara tevi atkarīgu, tu piekrīti tev neizdevīgiem kompromisiem, un ne jau tāpēc, ka esi gatava veidot attiecības, bet no bailēm palikt bez ārējā atbalsta.
Labestīga, saudzīga attieksme pret savu iekšējo „Es” ļauj ne tikai sevi mīlēt, bet dāvāt siltumu arī citiem.
5. Tu daudz domā un šaubies.
Citādāk arī būt nevar, jo tu orientējies tikai uz apziņu. Bet tā, atšķirībā no zemapziņas, ir daudz lēnāka, kuslāka, un tai ir daudz mazāk informācijas. Šo daudzo pārdomu rezultātā tu palaid garām iespējas, tavā redzeslokā neparādās vajadzīgie cilvēki, un rezultātā paliec viena pati ar savām nepiepildītajām fantāzijām. Pastāvīgās šaubas padara tevi par neizlēmīgu cilvēku un aizmet no visa jaunā tālu prom atpakaļ.
Ar sevi izveidots kontakts mazina spriedzi, atbrīvo no nedrošības un ļauj ātri reaģēt uz izdevīgiem apstākļiem. Visneticamākās idejas saņem spēcīgu enerģijas grūdienu, un to īstenošanas process notiek bez liekiem uztraukumiem un ņemšanās.
6. Tu esi mūžīgā cīņā.
Tev patīkamāk ir apzināties, ka tu pašaizliedzīgi cīnies ar smagiem pārbaudījumiem, ik dienu izrādi ārkārtīgu drosmi un izturību, jo tādā veidā risinājumi izskatās daudz nozīmīgāki, bet darbi ir cieņas un apbrīnas vērti.
Pieslēgšanās savai intuīcijai rada viegluma un brīvības sajūtu. Dzīve kļūst par aizraujošu spēli, kur ikvienam ir iespēja izmēģināt savus spēkus dažādos virzienos, pielaikot neparastas lomas, un savākt ap sevi uzticamu līdzīgi domājošu cilvēku komandu.
7. Tu gatavo savus bērnus grūtai dzīvei.
Protams, tu to dari, jo bāzējies uz personīgo pieredzi. Tagad arī tavi bērni uzskata, ka dzīve – tā ir nopietna cīņa, bagātība ir ļaunums, bet slimība – tā ir tikai aukstā rudens lietus sekas.
Uzticības pilnu attiecību veidošana ar savu intuīciju ļauj uzkrāt jaunu pozitīvu pieredzi, ieraudzīt pasauli no saulainās puses un nodrošināt saviem bērniem laimīgu gaišu nākotni.
* * *
Pēc dažām sekundēm tu šo lapu aizvērsi un paliksi vienatnē ar sevi. Ieklausies sevī. Ko tu jūti? Kādus signālus raida tavs ķermenis?
Neatraidi sava iekšējā „ES” padomus, draudzējies ar viņu, dalies pieredzē, pateicies, stāsti par saviem sapņiem un tu iegūsi pilnīgi jaunas dzīves sajūtas. Veiksme būs tavs pastāvīgais biedrs, spriedze mazināsies, un tu, beidzot, bez bailēm un šaubām varēsi sevi saukt par laimīgu un veiksmīgu cilvēku.
Uz tikšanos tepatās,
Aija
Interesanti raksti :
Jo tuvāk Ziemassvētku laiks, jo dziļākās pārdomās mēs grimstam – par sevi, par tuviniekiem, par Zemi, kurā esam dzimuši mēs un, kurā dzi ...
Tas nozīmē pamosties no rīta un nedomāt par to, ka pasaulē ir kāds, kurš ir veiksmīgāks, skaistāks, gudrāks, viedāks, labāks. Tas nozīmē skatī ...
Ja vien mēs zinātu precīzu savas pēdējās dzīves dienas datumu... – kā mēs dzīvotu? Es domāju, ka citādāk. Lai vai cik tālu vai tuvu šis datum ...
Neliela neapmierinātības doza ar sevi nemaz nav par sliktu. Šad tad tā mums „piešpricē” nepieciešamo neatlaidības un sportisku dusmu devu - it īpa ...
Kā pārbaudīt savu veselību? Bet, varbūt, nevajag to pārbaudīt?… Pie mums vīrieši pie ārstiem nestaigā. Viņi pārcieš jebkuru saslimšanu un ...
Ko citi saka: