7 nevajadzīgas darbības, kas traucē mainīt dzīvi uz labo

 

sieviete_domaDzīvot kāda cita dzīvi. Gan jau „Ugunsgrēka” varoņi kaut kā izdzīvos bez tevis. Un arī doktors Hauss nepamanīs tavu prombūtni, ja tu pēkšņi pārtrauksi viņu skatīties. Kas patiešām ir svarīgi – tie ir tava otrā pusīte, bērni, draugi, māsas, brāļi, vecāki, darījuma partneri, kolēģi un klienti. Labāk šo laiku un uzmanību velti viņiem. Viņi to ir pelnījuši.

Domāt par nākotni, nevis dzīvot tagadnē. Tas, kas notiek šeit un tagad nekad neatkārtosies vēlreiz. Un padomā….arī par šodienu tu kaut kad esi agrāk domājusi, tikai nez kāpēc, kad tā pienāk, mēs dzīvojam nevis šim brīdim, par kuru bijām domājuši, gaidījuši, bet gan atkal nākamajām dienām, notikumiem. Sargāsim savu laiku, jo tā ir mūsu dzīve. Protams – strādā, plāno pie kaut kā arī nākotnei, bet neaizmirsti izbaudīt paša ceļojuma prieku. Ir nozīmīga katra mūsu soļa pieredze. Nenokļūsti apburtajā viltus produktivitātes lokā, kad tavā galvā „griežas” jebkādas domas un par jebko, tā vietā, lai tās realizētu "šeit un tagad".

Atlikt lēmumu pieņemšanu. Protams, tas neattiecas uz visu…drīzāk tas attiecas uz ikdienas sīkumiem, kurus neizdarot, mums tiek jaukta enerģētikas plūsma, atņemts miers un prieks par šo dienu. Dažreiz kaut kā izdarīšana aizņem daudz mazāk laika un spēka, nekā lēmuma pieņemšana to izdarīt Smaidiņš.

Jā, mūsu dzīve ir piepildīta ar sarežģītu lēmumu pieņemšanu. Dzīves ceļa garumā ir daudz krustojumu un visi šie ceļa atzari ir vilinoši. Un ne reti svarīgāk ir nevis tas, kādu ceļu tu izvēlēsies, bet gan pats šī lēmuma pieņemšanas fakts.

sieviete_doma (2)

Teikt "jā", kad vajadzētu pateikt "nē". Neuzņemies nepanesamu nastu. "Jā " atklāj tavā priekšā brīnišķīgus ceļus, bet prast pateikt "nē" arī ir jāprot – un tas ir svarīgi. Mūsu dzīves laiks ir stipri ierobežots. Vai tiešām tu no tā vēlies TIK viegli atteikties?

Pirkt to, kas tev nav nepieciešams. Gudra rīkošanās ar finansēm ir viena no svarīgākajām un noderīgākajām dzīves prasmēm, kuru apgūstot, var sev radīt ērtu, laimīgu nākotni (starp citu, pavisam drīz kādā interneta vebinārā mums būs iespēja to apgūt). Kad pēkšņi ne no kurienes tev rodas vēlme veikt jaunu pirkumu, uzdod sev jautājumu: "Tas, ko es gatavojos iegādāties, tiešām ir labāks par to, kas man jau ir? Man tiešām to vajag? Vai arī mani mēģina pārliecināt būt neapmierinātai ar to, kas man ir tagad? "

Tenkošana. Tenkas – tas ir ļaunums. Ja tu par kādu vēlies kaut ko uzzināt, pajautā viņam par to. Izvairies no minējumiem – tieši no tiem dzimst tenkas.

Aizpildīt katru brīvu brīdi ar kādu darbību. Bezdarbība ir nepieciešama. Pat visaugstākās cilvēka darbaspējas ir atkarīgas no pieejamā atpūtas laika. Cilvēka organisms ir iekārtots tā, lai strādātu ar īsiem impulsiem un tālab prasa regulāru atpūtu un atjaunošanos – gan fizisko, gan garīgo.

Ceru, ka nevienā punktā, ko minēju, tu mani nepārprati. Laikam jāsaka tā – it visā ir nepieciešams līdzsvars, tad arī jutīsimies varošas, gribošas, vērtīgas, nepieciešamas, atpūtušās un laimīgas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   24.oktobrī plkst.20:00 “Laiks ir nemainīgi mainīgs. Mirklis, kurš vēl nav pienācis un ir jau aizgājis.Lineārā skatījumā laiks ir ierobežo ...

 •   Patiesībā, vienam mūsu dzīves procentam ir nejauks ieradums mūs pārsteigt pēkšņi. Mēs visi ciešam no kāda "pēkšņi" sindroma. ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 3

Man ir ko teikt »

 
 • Edna

  Paldies ari par so vertigo rakstu! Kuru nelasi, visi vertigi, paldies Aijai!

   
   
   
 • Vika

  nu nav jādzīvo arī dzīvesbiedra, bērnu un citu radu dzīve! jādzīvo savējā!

   
   
   
 • Ilona

  Uzdrīkstēsimies mīlēt un cienīt sevi! Tas ir – māka pateikt jā vai nē. :)

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata