4 vienkārši veidi, kā uzlabosim imunitāti

produkti_imunitates_stiprinasanai

Nu re – vasara ir garām un ir klāt rudens. Mums par prieku tas pagaidām ir skaists, bet neskatoties uz to, daudzi vienalga iemanās apslimt. Par cik laiks, kas jāpavada ārā, lielākajai daļai nesamazinās un kaut arī ārā spīd saule, pamazām jāsāk vilkt siltākas drēbes un steidzīgi jādomā par to, kā spēcināt imunitāti.

Runājot par cilvēka imunitāti…ar to mēs saprotam organisma spēju pretoties dažāda veida nelabvēlīgiem apkārtējās vides apstākļiem, tai skaitā vīrusiem un baktērijām.

Šajā raksta es nerunāšu par to cik svarīgi lietot dabīgus vitamīnus un pareizu pārtiku – par to mēs visas sen zinām un vai to darām – lai paliek katras ziņā.

Šajā publikācijā došu četrus padomus, kā spēcināt imunitāti visa rudens un visas ziemas garumā. Protams, šim nolūkam domāto produktu un paņēmienu ir daudz, bet šodien par dažiem no tiem un, manuprāt, vieniem no vispieejamākajiem.

1. Kontrastaina duša.

Jā, jā – tieši tā, parasta kontrastainā duša. Sāc vispirms ar nelielu temperatūras starpību – siltā un vēsā ūdens maiņu, bet pēc tam šo starpību palielini. Tu ievērosi, ka daudz retāk saslimsti un tas saistās ar to, ka organisms saņem strauju šoku un tiešām mobilizē organisma aizsargspēkus.

Vienīgi, vēl viena rekomendācija – tas jādara tikai tad, kad jūties labi un viss jādara pakāpeniski, bez galējībām.

2. Dzeram zaļo tēju.

kumelisu_tejaKatru rītu, kafijas vietā centies izdzert zaļās tējas tasi. Zaļā tēja ir unikāls dzēriens, kas satur vairāk kā 300 dažādus elementus, kas organismu ietekmē ļoti labvēlīgi.

P.s. Tām mūsu meitenēm, kas jau iepirkušās vai plāno iepirkties interneta veikaliņā, par kuru stāstījusi jau esmu vairākas reizes, iesaku ielūkoties šajā sadaļā >>>, kur varat iegādāties dabiskas, dažādu firmu zaļās tējas. Palūkojies, domāju, ka atradīsi kaut ko jaunu, ko arī tu varētu pasūtīt šim rudenim un šai ziemai.

Vēl pavisam nesen es uzzināju, ka zaļā tēja vitamīnu C satur daudz lielākā daudzumā, nekā tas atrodams citrusaugļos, un tieši šis vitamīns ir spēcīgs antioksidants, kas ļoti labvēlīgi ietekmē mūsu imunitāti. Mediķi ļoti iesaka dzert kumelīšu tēju.

P.s. Atsevišķi tikai kumelīšu tējas sortimentu vien augstāk minētajā interneta veikalā vari aplūkot šeit >>>.

3 super-produkti imunitātes spēcināšanai.

P.s.Noteikti noskaties  arī  augstāk pievienoto 18 min. video (krievu val.). Tajā ir stāstīts par 3 super-produktiem, tai skaitā kumelīšu tēju, kas mūsu imunitāti spēcina daudz labāk, nekā daudzi līdz šim plaši izdaudzinātie produkti. Un, iespējams, ka tu to vēl līdz šim nezināji…

Ejam tālāk…

3. Medus un/vai ziedputekšņi.

Iegādājies sev rudens-ziemas laikam laba, dabiska medus burciņu vai, vēl labāk – ziedputekšņus un ievies sev jaunu tradīciju – katru rītu tukšā dūšā apēst dažas medus karotītes vai putekšņu tējkarotīti.

Nudien, tas būs daudz labāk par jebkādiem polivitamīniem, jo medus un ziedputekšņi satur milzīgu vērtīgu vielu daudzumu un atšķirībā no aptiekas vitamīniem, organisms tās uzņem gandrīz pilnībā.

Arī es rudens-ziemas sezonai medu jau esmu iegādājusies, tagad jānopērk vēl ziedputekšņus – gribu abus Smaidiņš).

P.s. Latviešu saimniecēm iegādāties medu un ziedputekšņus noteikti labāk tepat, pie mums, Latvijā, bet kur un vai ir iespējams šos produktus iegādāties citās pasaules valstīs, nezinu. Tāpēc, ja tu nemīti Latvijā un arī tu nezini, kur iegādāties ziedputekšņus, tad mans ieteikums ielūkoties šajā sadaļā >>>. eleuterokoka_tinktura

4. Eleuterokoka tinktūra.

Lietošana: 20 pilieni tinktūras uz 1 glāzi ūdens. Pēc daudzu zinātnieku domām, šis augs ir viens no labākajiem imunitātes spēcināšanas līdzekļiem, tomēr, mums jāņem vērā, ka tam ir arī daudz kontrindikāciju, tāpēc pirms lietošanas noteikti jākonsultējas ar savu ārstu.

Nu ko – apbruņosimies ar imunitātes spēcināšanas paņēmieniem un produktiem laicīgi un izvēlēsimies no tiem sev pieejamākos un noderīgākos. Lai mums stipra veselība!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 • Šis „dzīvais ievārījums”, kurš nav pat jāvāra, ir ļoti vērtīgs un tiek gatavots no imunitāti spēcinošiem ingredientiem. Tas ir ātri, vienkārši, ...

 •   Jau vairākas reizes mūsu blogā esmu stāstījusi par mums ļoti daudzām (arī man)  sākuma vai jau nopietnā stadijā esošo problēmu, kuru, pi ...

 •   Beidzot ir novadīts sen plānotais un daudzām mūsu bloga apmeklētājām ļoti svarīgais vebinārs, kurš bija domāts visiem, kas vēlas pasūtīt H ...

 

Tags: , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata