10 pasaulslavenu sieviešu mīlas padomi

padomi

Jebkādu attiecību – gan laimīgu, gan ne visai, rezultātā mēs gūstam nenovērtējamu pieredzi. Savi mīlas padomi piederēja arī pasaules slavenajām sievietēm.

1. Izvairies no mīlas trijstūriem.

Dzejniece Anna Ahmatova bija neoficiālās attiecībās ar vēsturnieku un kritiķi Nikolaju Puninu. Par laimīgām šīs attiecības diez vai varēja saukt: iemīlējušies dzīvoja vienā dzīvoklī kopā ar Punina sievu un meitu. Tomēr, kaut ko mainīt Punins nevēlējās.

Tāpēc: pat, ja tavs partneris zvēr mūžīgu mīlestību, un saka, ka dzīvot bez tevis nevar, bet tai pašā laikā nodrošina sev “rezerves lidlauku”, nepārtraucot iepriekšējās attiecības – bēdz no tāda cilvēka cik vien iespējams tālāk, jo viņš rada ļoti ērtus apstākļus sev, bet ne tev.Anna_Boleina

2. Pielieto flirta mākslu.

Annai Boleinai, karalienes Elizabetes I mātei, vienmēr bija daudz pielūdzēju. Un ne tikai tāpēc, ka viņa bija izglītota un asprātīga: sieviete, komunicējoties ar pretējo dzimumu, prasmīgi izmantoja flirtu. Viņas popularitāte augstajās aprindās piesaistīja karaļa Henrija VIII uzmanību.

Tāpēc: neaizmirsti, ka jo lielāks skaits kavalieru vai draugu ir sievietei apkārt, jo interesantāka viņa kļūst vīriešiem. Šis mīlas triks nav zaudējis savu aktualitāti arī šodien.

3. Nesteidzies apprecēties.

Pirms laulībām ar Diānu princis Čarlzs tikās ar Kamillu Šendu (kas tagad, starp citu, ir viņa sieva). Nākamā “tautas princese”, domāja, ka kāzas ar Lielbritānijas troņa mantinieku padarīs viņu attiecības laimīgas un no viņa dzīves bijušo aizraušanos izsvītros, bet, diemžēl, viņai nebija taisnība. Čārlzs zvanīja Kamillai jau medusmēneša ceļojuma laikā.

Dianas_un_Carlza_kazas

Tāpēc: ja neesi līdz galam pārliecināta sava vīrieša jūtu patiesumu, nevajadzētu steigties saistīt ar šo cilvēku dzīvi, cerot, ka “viss būs labi.” Pat tad, ja laulība ar viņu šodien ir vilinoša partija, rīt tai ir risks kļūt par pašas ilūziju upuri .

4. Ļauj vīrietim justies svarīgam.

Aktrise Nadežda Rumjanceva kļuva par īstenu diplomāti. Nodzīvojot ar Villiju Hštojanu vairāk kā 40 gadus, viņa vienmēr uzsvēra, ka ģimenes galva ir vīrs, pie tam, neatkarīgi no sievas statusa un zināšanu līmeņa.

rumjanceva_ar_viru

Tāpēc: pat ja tu esi ideāla sieviete, ir vērts biežāk uzsvērt nevis savu, bet gan vīrieša pārākumu. Un tad, ticot saviem spēkiem,vīrietis būs gatavs nēsāt sievieti uz rokām.

5. Neaizmirsti attiecībās par romantiku.

Viktorijas Bekhemas mīlas stunda ir nedziestošā interese par savu mīļoto. Viņa pastāvīgi viņam organizē pārsteigumus: romantiskas tikšanās un kāzu jubilejas. Pat attiecību krīzes brīdis, kad Deivids bija apsūdzēts par ārpus laulības attiecībām, tika pārvarēts ar kopīgu ceļojumu uz Maroku.

viktorija_bekhema_ar_deividu

Tāpēc: ja attiecībās iezogas rutīna, var mēģināt radīt romantiku savām rokām. Pāriem ar lielu ģimenes stāžu ļoti svarīgi vismaz reizi nedēļā aizbēgt no rutīnas un organizēt randiņus – katru reizi jaunā vietā. Ja viens no jums sāks otram sagādāt pārsteigumus, otram nekas neatliks, kā izgudrot kaut ko atbildei.

6. Meklē nevis vīru, bet nākamo bērnu tēvu.

Pirmās divas aktrises Angelinas Džolijas laulības ilga trīs gadus, jo aktrise izvēlējās vīriešus, kas pārāk rūpējās par savu tēlu. Bet, satiekot Bredu Pitu, Angelina zināja, ka ir atradusi vīrieti, kurš ir gatavs veltīt savu dzīvi viņu bērniem un ģimenei. “Es vienmēr biju pārliecināta, ka labi zinu cilvēku, kurš man ir blakus, bet patiesībā es vienmēr viņu pārvērtēju. Tāpēc, es sāku meklēt savu nākamo bērnu tēvu. Un atradu “, – atzīstas Angelina.

angelinas_breda_gimene

Tāpēc: pievērs uzmanību tiem vīriešiem, kuriem pirmajā vietā ir jūsu abu intereses.

7. Esi ar vīrieti, ar kuru ir kopīgas intereses.

Koko_SanelePirmais modes dizaineres Koko Šaneles mīļotais vīrietis, virsnieks Etjēns Balzans (Etienne Balzan), pret viņas ideju atvērt studijuizturējās skeptiski un šo projektu finansēt atteicās. Šajā situācijā malā nepalika Etjēna draugs Arturs Keipls (Arthur Capel), kurš Koko sapņa realizēšanai iedeva naudu un atbalstīja viņu visādi citādi. Meitene šādu attieksmi novērtēja un starp abiem jauniešiem uzliesmoja mīlestības jūtas.

Tāpēc: svarīgi ne tikai ticēt sev, bet būt blakus cilvēkiem, kuri tev tic. Vīrietis, kurš tevi spēj atbalstīt, iedvesmot un radīt tevī lielāku pārliecību, ir īsts retums, kas noteikti ir jānovērtē.

8. Velti laiku un uzmanību ģimenei.

Vincents Kasels neslēpa, ka vēlas lielu ģimeni un, neskatoties uz savu aktrises karjeru, Monika Belluči viņam dzemdēja divas meitas, kuras abi kopā audzināja, esot laimīgā laulībā. Bez visa tā, Monika vienmēr pasvītroja, ka ģimenes dēļ dažreiz atteicās pat no interesantām lomām, bet nemaz par to nenožēloja: „Šobrīd mana karjera ir ļoti aizraujoša, bet mīlestība vienalga ir pirmajā vietā, tāpēc ka tā mani līdzsvaro”.

monika_beluci_un_virs

Tāpēc: atceries, ka jebkurš vīrietis būs sajūsmā par sievieti, kas rūpējas par savu ģimeni un velta tai nepieciešamo uzmanību, pat, ja vienlaikus viņa ir aizņemta biznesa lēdija.

9. Vīriešus izvēlies pareizi.

Mārgarite Tečere ar savu vīru nodzīvoja laimīgu laulība veselus 50 gadus. Deniss Tečers bija savas sievas ēnā, bet dzelzs lēdija vienmēr pasvītroja, ka viņš bija viņas galvenais draugs un atbalsts. Mārgarite savu vīru cienīja un vērtēja par to, ka viņš bija drošs atbalsts un savu otršķirīgo vīra un Lielbritānijas premjerministra lomu uztvēra mierīgi.

Margarite_tecere_ar_viru

Tāpēc: kamdēļ tev tas, kurš cenšas apliecināties uz tava rēķina? Atrodi vīrieti, kas tad, kad tev ir vēdera gripa, ir gatavs pat tev uzvārīt vistas buljonu. Tādu, kurš tevi atbalsta un uzslavē, ja tava alga izrādīsies krietni lielāka nekā viņējā.

10. Esi pateicīga pat, ja mīlestība ir pagājusi.

Dzejnieks Raimonds Asso un Edīte Piafa satikās dziedātājas karjeras sākumā, kad viņa bija nonākusi grūtā dzīves situācijā. Viņš Edītei uzrakstīja vairākas dziesmas un kļuva par viņas mentoru. Raimonds mīlēja Edīti un pēc kāda laika arī viņa iemīlēja Raimondu. Tomēr pēc kāda laika „skolniece” aizrāvās ar sev atvēlēto lomu…, bet arī vēlāk, pēc šķiršanās, Edīte vienmēr atcerējās par to, ko viņas labā šis cilvēks bija darījis.

edite piafa

Tāpēc: atceries, ka dažreiz mīlestība beidzas, bet ir svarīgi vienmēr atcerēties to labo, kas jūsu dzīvē ir bijis un būt pateicīgiem cilvēkiem, kas jums ir dāvājuši laimi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Mēs ļoti bieži ar savām mammām strīdamies, par ko vēlāk lamājam paši sevi. Pat, ja viņām nav taisnība, mammas mums vēl tikai labu...bet ...

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata